Magdalena Ogórek: Nie byłam kandydatką SLD (304)

Magdalena Ogórek: Nie byłam kandydatką SLD

Temat dotyczy artykułu: Magdalena Ogórek: Nie byłam kandydatką SLD

W programie "Rzecz o Polityce" Magdalena Ogórek, obecnie prezenterka TVP Info i autorka poczytnych książek, oświadczyła, że w 2015 roku nie była kandydatką SLD w wyborach prezydenckich. "Z tym środowiskiem nie miałam relacji" - stwierdziła. Zmartwieni internauci postanowili nieco odświeżyć jej pamięć.

Komentarze (304)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Tow. Edzio -

To, że Ogórek nie pamięta swojej przeszłości, to pół biedy. Ciekawsze, że przeszłości pana Marcina Święcickiego nie pamięta Pedałfen. Ten występujący w TVn jako komentator w przeszłości był Pierwszym Sekretarzem KC PZPR, czyli zajmowął tą samą funcję jak Gomułka, Gierek, Jaruzelski...
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Jan -

Glosowalem na nia , czesto koncze myslac o jej muszelce
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~holewiusz -

lalunia ... może się wszystkim pokazywać ... może wszystko reklamować ...
Poza wyglądem ciąg dalszy niekoniecznie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Historyk -

Ta panienka w halce to jeden z pomysłow Millera na pogrązenie SLD. Drugi to koalicja z planktonem , co zaowocował progiem 8% i usunęło SLD z Sejmu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Perfidiasz -

Jeśli gdzieś w rządowej tivi słychać czasem jakiś nieznany i obrzydliwy hałas to jest prawdopodobne, że to pani M. Ogórek puka w moralne dno. Od spodu!
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Perfidiasz -

A w samolocie do Smoleńska jej nie było! Kto odpowiada za to niepatrzenie? Powołać komisję sejmową na ten temat!
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gnago -

"Ałtor" czuję miętę do Madzi a że realistycznie ocenia swoje szanse to pluje jadem i zostaje przy Reni grabosi
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz