24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń688
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +2
24 ppt ?

Mają dzieci a mimo to uprawiają wyjątkowo głośny seks (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mają dzieci a mimo to uprawiają wyjątkowo głośny seks

Napisał(a): Elaela -

Żeby nie było, wiem że seks jest normalny, cudowny, wspaniały:) i że uprawiają go ludzie, którzy mają dzieci:)...ale po kolei. Od 3 miesięcy wynajmuję z partnerem mieszkanie- nad nami mieszka rodzina - rodzice i 2 dzieci chyba 11 i 5 lat. Dwóch chłopców. Rodzice są normalni- nie piją, pracują. Raczej nie są szczególnie sympatyczni,ale ogólnie OK. Uprawiają totalnie głośny seks i to nie byłoby problemem, bo mieszkałam w akademiku i nie takie rzeczy cżłowiek słyszał/widział. Pamiętam,kiedy pierwszy raz usłyszałam- pomyślałam sobie - haha, pewno starzy mają wolna chate i szaleją... ale okazało się, że nie... Ich dzieci na bank to słyszą ,skoro ja słyszę. Zwłaszcza teraz w upały- jak mam otwarte okno i oni też... no masakra... Wiecie,ale to nie tylko odgłosy seksu, ale też czasem takie chamskie teksty, w stylu "BIERZ DO BUZI" albo "dawaj w tyłek"...aż mi głupio o tym pisać. Kurcze,jakoś tak szkoda mi tych chłopców, oni są tacy spokojni. Rodzice myślicie, że to w porzadku? Kurde ja raz swoich przyłapałam i normalnie trauma do końca życia, do dziś to mam przed oczami:)

Re: Mają dzieci a mimo to uprawiają wyjątkowo głośny seks

Napisał(a): ~Ziemowit -

~seks Fajnie niech się chłopaki uczą, lepiej, że od rodziców, a nie od księdza. A skąd potem będą wiedzieć, jak to robić? Tak zapytam nieskromnie, czy ciebie to podnieca? Faktycznie uprawiają ostro seks i pewnie bardzo im dobrze, te odgłosy rozkoszy. A ty masz ochotę na taki seks? Och gdybym cię dopadł też byś krzyczała z cudownych doznań. Masz kogoś, bo jak nie, to mogę się z tobą zespolić na godzinkę w cudownych doznaniach i wtedy ta rodzina nas posłucha. Napisz czy pragniesz seksu?
Jesteś autorze psychicznym bucem erotomanem bez pokrycia.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Ania -

Przemysław Do ~gość.Jąk to co tu robię?Skoro widzę damskie imię to chcę penisem wesprzeć.
Penisa nawet najbardziej upośledzony umysłowo go ma! Niestety, kobiety wymagają od faceta rozumu - tobie go brak.

Napisał(a): ~gość -

Przemysław Czemu nie napiszesz że to naciąganie i oszustwo???Penis ci przeszkadza?Może też chcesz ale 1grosza jako wsparcie w ramach mądrości?
Ty kiedyś trzeźwiejesz czy masz tak permanentnie?

Przyjedz do mnie i spróbuj mnie wesprzeć swoim penisem. Zobaczymy jakim wtedy będziesz bohaterem, bezmózga łazęgo.

Napisał(a): ~gość -

Przemysław Najpierw napisz czy jesteś kobietą oraz wiek,tyle oile wygląd,upodobania czyli co lubisz skoro już tak baaaaardzo prosisz:)Odrazu zaznaczam,mydełko obowiązkowe bo,flejtuchów nie lubie.
Mydełko będzie jak najbardziej. Znajdzie się w całości w twoim odbycie. Będziesz stanowił atrakcję dla małych dziewczynek przy każdym pierdnięciu.

Napisał(a): Beti -

Miałam kiedyś na osiedlu takich agentów (ten sam blok, klatka obok, to samo piętro). Ja pierniczę jaki to był cringe Co Jest
Było słychać WSZYSTKO z detalami, nawet jak jego jajka uderzały w trakcie o jej tyłek.
Arie trwały po dwie godziny, a zaczynały się grubo po północy.
Cały blok nie spał. I jakieś pół osiedla.
Latem to był KOSZMAR bo seksili się przy otwartym balkonie.
Myślę, że to ich kręciło, bo na bank wiedzieli, że słychać wszystko. Zresztą sąsiedzi im to wprost mówili. Bez skutku.

Napisał(a): gość -

Zapraszamy na sex randki bez zobowiązań. Znajdziesz tam chętne dziewczyny które chcą się spotkać na sex bez zobowiązań. Są napalone nie są prostytutkami i nie biorą pieniędzy za przyjemność. Po krótkiej rozmowie ustalacie czy chcecie się umówić czy nie. Możliwość wysyłania wideo i zdjęć także nagich. Zapraszamy www.poznajnasex.pl
Rejestracja na stronie jest na 100% darmowa. Jedyna taka strona w Polsce. Zainteresowany? Załóż konto i zacznij nową znajomość i umów się już dzisiaj
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mają dzieci a mimo to uprawiają wyjątkowo głośny seks