90
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
90 ppt ?

Majówka w Polsce z dziećmi - gdzie polecacie się wybrać? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Majówka w Polsce z dziećmi - gdzie polecacie się wybrać?

Napisał(a): Gość -

To jest zależne od upodobań. Mogą być góry, morze, jeziorko. Opcji istnieje bardzo dużo. :)

I teraz pytanie skąd jesteście, bo wiadomo że z dziećmi w dalszą drogę to troszkę uciążliwie.

Możesz zerknąć np tutaj:
http://www.si(...)lpia.pl

Ja co roku śmigam i jestem zadowolony. Daję okejkę !
INTERIA.PL

Napisał(a): ~EmiliaB -

Już dawno po majówce, ale na szczęście nie brakuje długich weekendów :) więc można zaplanować jakąś fajną podróż. Przede wszystkim polecam góry, dzieciaki będą miały co robić. Szczególnie w większych i bardziej turystycznych miejscowościach czeka na nie mnóstwo atrakcji. Jest nawet aplikacja Kasprowy Wierch http://amista(...)na-lato gdzie jest mnóstwo ciekawostek dla dzieci. Takie aplikacje bardzo pomagają w podróży, bo zawierają mapy, wyznaczone szlaki. Łatwiej dzięki temu zorganizować sobie wyjazd.

Napisał(a): ~miki3232 -

Kilka biesiad firmowych robiłem u „Adama” w Krynicy. Swojski klimat, nie jest drogo, stoły bogato zastawione. Cenowo myślę, że nie do pobicia lokalnie miejsce i przede wszystkim zadbane. Dużo lokali obdartych widziałem, a ten trzyma fason. Szczerze zachęcam.

Napisał(a): ~proteinbar -

Byliście kiedyś na pojezierzu Drawskim? Super region na wczasy z trochę podrośniętymi dzieciakami, jest co robić, można spędzić czas aktywnie. W pobliżu Linowna jest ośrodek Taurus, który mógłby was zainteresować, mają kajaki do wypożyczenia, rowery, kite i windsurfing, można się rozerwać aktywnie lub mniej, bo jest mnóstwo miejsc na spacery.

Napisał(a): Wejherowo1 -

Polecam Wejherowo, gdzie na spokojnie można wypocząć samemu jak i z dziećmi. Z dala od ciągłego hałasu, na łonie pięknej przyrody, niedaleko od morza (25 kilometrów). Moim zdaniem warto w ten zbliżający się naprawdę długi weekend wybrać się właśnie tam. By poznać wszystkie atrakcje warto wejście na stronę: www.turystyka.wejherowo.pl

Napisał(a): ~ustera -

Tutaj macie super miejsce za małe pieniądze -https://www.z(...)owy.php Zobaczcie ile kosztuje pakiet dla 2+2 z małymi dziećmi - do lat 4 za darmo. Ale przede wszystkim chodzi tutaj o pakiet wszystkich atrakcji, jakie tam macie do dyspozycji. Nie ma mowy o nudzie, będzie ciekawie i wesoło. Własna plaża, basen, kort, sauna, mini klub, mini kino, festyn rodzinny...
Nie ma mowy o nudzie.

Napisał(a): ~Pawelek -

Długi weekend majowy najlepiej spędzić nad morzem, będzie ciepło, praktycznie jak latem, można spacerować po piasku. Szukacie wysokiej jakości apartamentów dla całej rodziny lub grupy przyjaciół, tutaj baza do wynajęciahttps://apart(...)ajowka/ z dala od gwarnych hoteli i pensjonatów w miejscowości Darłówko

Napisał(a): ~Ania -

Moim zdaniem wspaniałym miejscem do spędzenia udanego wypoczynku z dziećmi są Bieszczady i właśnie tam zamierzam spędzić weekend majowy z rodziną. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to jak dla mnie nie ma lepszego miejsca niż Słoneczna Chatka w miejscowości Bukowiec. To nasze ulubione miejsce, gdzie jest dużo zieleni, świeże powietrze i rzeka Solinka, gdzie dzieciaki mogą się chlapać do woli. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie wybra sie z dzieckiem
  • gdzie mozna wybrac sie z dziecmi w wielkopolsce
  • majwka z dzieckiem gdzie si wybra
  • co z dzieckiem na majowke
  • gdzie na majwk z 8 miesicznym dzieckiem
  • majowka gdzie polecacie
  • majowka z 15 miesiecznym
  • majwka w Polsce
  • gdzie pojecha na majwk w polsce forum
  • majwka z dziemi
Do góry strony: Majówka w Polsce z dziećmi - gdzie polecacie się wybrać?