Odpowiadasz na:
mąka krupczatka do czego?

~marysia
Temat dodał(a):
~marysia -
hej wam! ostatnio kupiłam sobie mąkę krupczatkę. słyszałam, że jest bardzo podobna do mąki pszennej, ale jest zdrowsza. Zastanawiam się do czego mogę ją wykorzystać? czy normalnie do potraw, gdzie używa się mąki pszennej czy jednak do innych? chciałam zrobić pierogi ruskie, ale boje się że mi nie wyjdą z tą krupczatką.. pomóżcie proszę!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: mąka krupczatka do czego?

Napisał(a): gość -

Jakjak najbardziej pasuje do makaronow tak robia Wlosi I maja super makarony

Napisał(a): ~Iwka -

[b][/b][b][/b]
~mija][cytat kogo=Aguu Do kruchego ciasta używam tylko krupczatki. Wspaniale. 4 szkl. krupczatki, 1 szkl. cukru, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, 2 łyżki śmietany, 2 żółtka, 1 i 1/4 margaryny. Porcja na dużą szarlotkę. Polecam
Kruche ciasto z proszkiem? Coś nowego![/cytat Kochan to juz pólkruche do kruchego proszku sie nie dodaje i smietany

Napisał(a): ~iWKA -

~Zośka To jest dopiero logika- kupować coś nie wiedząc nawet, do czego to służy...
nO FAKT BRAK WIEDZY CO DO CZEGO PEWNIE ZE TYLKO KRUCHE CIASTO O POLKRUCHE