34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
34 ppt ?

Makijaż i fryzura na studniówkę 2012 (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Makijaż i fryzura na studniówkę 2012

Napisał(a): Gość -

1.Mam owalną twarz z niskim czołem. Włosy kręcone czy proste, jak upięte?
2.A co makijażu jakie kolory, mam szukienke czarną z dodatkami brudnego różu, co by pasowało?
3. Znacie jakiś dobry fluid, który mocno kryje, matuje i nie schodzi pod wpływem potu? Mam mieszaną skórę z niespodziankami typu wypryski.

Pomocy !
INTERIA.PL

Re: Makijaż i fryzura na studniówkę 2012

Napisał(a): Gość -

1. Wydaje mi się, że proste będą lepsze, zwłaszcza, jeśli są długie. I koniecznie bez grzywki.
2. To zależy też od tego, jakie Ty masz kolory (cera, włosy, oczy), nie tylko od sukienki.
Na Twoim miejscu zastanowiłabym się, jaka gwiazda / celebrytka ma podobną twarz i typ urody co Ty, pogooglała za jej zdjęciami i oceniła, w czym wygląda dobrze, a w czym źle. :)

Napisał(a): gość -

klasyka zawsze jest w modzie, więc nie radzę kombinować z fryzurą bo można przekombinować. W makijażu pamiętaj o proporcjach - albo wyraziste oczka albo usta. Piękne oko zastąpi wyraziste róże, pomadki i błyszczyki. Podkład polecam Max Factor Colour adapt -podkład typu druga skóra. Dobrze się trzyma,a nie tworzy nieestetycznej maski,

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Polecam portal neib.org, znajdziecie tam opinie na temat wielu sklepów gdzie możecie kupić sukienkę, buty czy biżuterię na studniówkę. a nawet adresy salonów fryzjerskich, które zrobią wam najlepsza fryzurę na ten specjalny dzień.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Makijaż i fryzura na studniówkę 2012