103
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń836
  • Odpowiedzi95
  • Ocen na +-8
103 ppt ?

Makijaż permanentny oka (96)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Makijaż permanentny oka

Napisał(a): Gość -

Od jakiegoś czas u korci mnie zrobienie makijażu permanentnego oka, na początek kreska dolna i górna. W związku z tym jestem ciekawa czy któraś z Was zrobiła sobie taki makijaż, czy jesteście zadowolone? Poza tym chciałabym wiedzieć czy to bolesny zabieg i czy pojawia się po nim opuchlizna oraz jeśli tak to jak długo się utrzymuje.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Makijaż permanentny oka

Napisał(a): Tris -

Chokokok W związku z tym jestem ciekawa czy któraś z Was zrobiła sobie taki makijaż, czy jesteście zadowolone?
Ja osobiście nie robiłam sobie, bo jestem zbyt ,,zmienna" w makijażu, na taki makijaż permanentny, ......no i zapewne szybko by mi się nudził :P
Chokokok Poza tym chciałabym wiedzieć czy to bolesny zabieg i czy pojawia się po nim opuchlizna oraz jeśli tak to jak długo się utrzymuje.
Makijaż permanentny polega na tym samym co tatuaż i jest praktycznie w ten sam sposób robiony, czyli wszczepia się pod skórę barwnik, na pewno jest to bolesny zabieg, tak samo jak tatuaż, co do opuchlizny może się pojawić, ale nie musi i z reguły trwa jeden dzień, ale najważniejsze, że taki makijaż jest jak tatuaż, praktycznie na stałe.

Pozdrawiam Sechmet ღ

Reklama

Napisał(a): Tris -

Znalazłam jeszcze wcześniejszy taki sam temat, poczytaj sobie Droga Autorko: http://kobiet(...)2395539

Reklama

Napisał(a): gość -

ja mam makijaz oka ale tylko kreske na powiece gornej i ostatnio zrobilam sobie usteczka i jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona. na oku kreska trzyma mi sie juz 3 lat i nadal nie ma potzreby kolejnego zabiegu. zobaczyny jak dlugo beda sie tzrymac usta ale Pani ktora mi wykonywala uprzedzila ze zdecydowanie krocej sie utrzymuje. a co do znudzenia sie kreska to ja zrobilam sobie taka delikatna - niezbyt dluga, ale widoczna. efekt jest podkreslenia oka i jak ja to zawsze mowie "jak sie rano budze to widac ze mam oko". zbyt dlugiej i zbyt grubej kreski nie ma co robic, bo taka moze sie znudzic.

Makijaż bez wpadki to jest to :) Mogę gorąco polecić. Mega wygoda. Nie wyobrażam sobie życia bez moich ust i brwi, które mam wykonane makijażem permanentnym. A i szczególnie polecam panią Aleksandrę Górecką - która wykonywała mi makijaż.

Reklama

gość Makijaż bez wpadki to jest to :) Mogę gorąco polecić. Mega wygoda. Nie wyobrażam sobie życia bez moich ust i brwi, które mam wykonane makijażem permanentnym. A i szczególnie polecam panią Aleksandrę Górecką - która wykonywała mi makijaż.
Ja mam kreski na powiekach. Wiecie jak fajnie jest, kiedy nie trzeba walczyć z eyelinerem? Super ;p Robiłam je w Koszalinie u Pani Aleksandry Góreckiej i tak jak koleżanka wyżej polecam gorąco.

A ja zdecydowałam się na permanentny w Extravaganzie u Pani Świeckiej w Warszawie.Efekt okazał się lepszy niż się spodziewałam a miejsce też jest niezwykłe,klimatyczne i panie tam pracujące są przemiłymi osobami:)http://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/#

Jeżeli makijaż permanentny robicie w Warszawie to uważajcie na wszystkie promocje, upusty, grupony i inne takie! Jeżeli ktoś robi makijaż 'po taniości' to na czymś musi oszczędzić - w tym wypadku na pigmentach, które potem zmieniają kolor na waszych twarzach! Widziałam coś takiego u koleżanki i wygląda to strasznie. Potem już tylko laser żeby to wywabić a to nie dość, że boli to jeszcze kosztuje. Ja zanim trafiłam do Pani Agaty Świeckiej z wyspy urody to przestudiowałam chyba z 200 stron, nie wiem czemu tak jest, ze mało kto ma na stronie zdjęcia makijaży przed i po i to już jest podejrzane. Pani Agata miała takich zdjęć mnóstwo i to mnie przekonało. Uważajcie i wybierajcie mądrze bo makijaż permanentny jest super, ale tylko wtedy kiedy jest dobrze zrobiony

Napisał(a): Gość -

ja swego czasu nosilam się z zamiarem permamentnego, ale jak zoabczyłam jaką krzywdę zrobili mojej znajomej to mi się odwidziało. ewidentnie postawiłam na mój zwykły-niezwykły makijaż w tradycyjnym wydaniu. jednak nie ma to jak porządna i niezmiennie niezawodna (jak sie okazuje) maskara. wydłużone rzęsy i od razu kocie oko się robi :)

Widzę, że sporo dziewczyn korzystało z zabiegów w Extravaganzie. Sama też tam była, ale po to żeby swoim permanentnych brwi się pozbyć. Będąc w wakacje nad morzem, stwierdziłam, że zaszaleję i zrobię sobie brwi i zaszalałam na całego, tyle że potem przechodziłam resztę urlopu w czapce z daszkiem. Zrobiony mi makijaż permanentny, mógłby kandydować do jakiejś nagrody z cyklu Najgorszy zabieg kosmetyczny. To, że brwi były nie jednakowe, to bym jeszcze jakoś przeżyła, ale ten koszmarny kolor, o masakra. Po powrocie do Warszawy szybko umówiłam się na wizytę w salonie Pani Świeckiej i już po pierwszym podejściu kolor zrobił się jakby mniej intensywny. Moje naturalne brwi nie ucierpiały przy 4 sesjach i chwała za to Pani Agacie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • makijaz permanentny oczu
Do góry strony: Makijaż permanentny oka