16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń73
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Makijaż permanentny stolica (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Makijaż permanentny stolica

Napisał(a): justiii20 -

Szukam dobrych salonów w warszawie i okolicy gdzie wykonam makijaż permanentny. Sprawa jest prawie tak poważna jak z tatuażem dlatego szukam sprawdzonego salonu. Zapłacę więcej za lepszą jakość. Chcę zrobić swoje kreskę brwi na początek, myślałam też o konturze ust, ale to w przyszłości.
Pozdrawiam, Justyna.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Makijaż permanentny stolica

Napisał(a): Nakonieczka88 -

Salon kosmetyczny Newlooks jest mi bardzo dobrze znany. Wykonywałam tam wiele zabiegów, zawsze wychodzę zadowolona. Byłam też w paru innych salonach i, zupełnie szczerze, najlepiej w Newlooks. Nie robiłam tam makijażu permanentnego, nigdy nie byłam tym zainteresowana, mogę jedynie zaręczyć o dobrej jakości firmy w przypadku salonu kosmetycznego.

Reklama

Dzięki za odpowiedzi, mam już fundusze i chyba wybieram się do newlooks. Jeszcze patrzę opinie w internecie, ale nie ma nic ciekawszego szczerze.

Maja, dzięki za odpowiedź też, jednak bardziej chcę skorzystać z usług salonu prowadzonego przez większą liczbę osób.

Kreska brwi zrobiona, już mi się podoba. Bardzo fajny salon, pełna profeska na miejscu wszystko pięknie wytłumaczone. Salon wyższych lotów, zdecydowanie polecam. Miłe, komunikatywne, uśmiechnięte panie. A to bardzo buduje opinie.

Napisał(a): aniahorosiewicz -

justiii20 Kreska brwi zrobiona, już mi się podoba. Bardzo fajny salon, pełna profeska na miejscu wszystko pięknie wytłumaczone. Salon wyższych lotów, zdecydowanie polecam. Miłe, komunikatywne, uśmiechnięte panie. A to bardzo buduje opinie.
Tak jak mówiłam :) Masz to samo co ja w takim razie, długo ci wytrzyma ten makijaż.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Makijaż permanentny stolica