16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń73
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Makijaż permanentny stolica (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Makijaż permanentny stolica

Napisał(a): justiii20 -

Szukam dobrych salonów w warszawie i okolicy gdzie wykonam makijaż permanentny. Sprawa jest prawie tak poważna jak z tatuażem dlatego szukam sprawdzonego salonu. Zapłacę więcej za lepszą jakość. Chcę zrobić swoje kreskę brwi na początek, myślałam też o konturze ust, ale to w przyszłości.
Pozdrawiam, Justyna.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Makijaż permanentny stolica

Napisał(a): Nakonieczka88 -

Salon kosmetyczny Newlooks jest mi bardzo dobrze znany. Wykonywałam tam wiele zabiegów, zawsze wychodzę zadowolona. Byłam też w paru innych salonach i, zupełnie szczerze, najlepiej w Newlooks. Nie robiłam tam makijażu permanentnego, nigdy nie byłam tym zainteresowana, mogę jedynie zaręczyć o dobrej jakości firmy w przypadku salonu kosmetycznego.

Reklama

Re: Makijaż permanentny stolica

Napisał(a): justiii20 -

Dzięki za odpowiedzi, mam już fundusze i chyba wybieram się do newlooks. Jeszcze patrzę opinie w internecie, ale nie ma nic ciekawszego szczerze.

Maja, dzięki za odpowiedź też, jednak bardziej chcę skorzystać z usług salonu prowadzonego przez większą liczbę osób.

Re: Makijaż permanentny stolica

Napisał(a): justiii20 -

Kreska brwi zrobiona, już mi się podoba. Bardzo fajny salon, pełna profeska na miejscu wszystko pięknie wytłumaczone. Salon wyższych lotów, zdecydowanie polecam. Miłe, komunikatywne, uśmiechnięte panie. A to bardzo buduje opinie.

Re: Makijaż permanentny stolica

Napisał(a): aniahorosiewicz -

justiii20 Kreska brwi zrobiona, już mi się podoba. Bardzo fajny salon, pełna profeska na miejscu wszystko pięknie wytłumaczone. Salon wyższych lotów, zdecydowanie polecam. Miłe, komunikatywne, uśmiechnięte panie. A to bardzo buduje opinie.
Tak jak mówiłam :) Masz to samo co ja w takim razie, długo ci wytrzyma ten makijaż.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Makijaż permanentny stolica