16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń951
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Małe kłótnie (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Małe kłótnie

Napisał(a): Gość -

Cześć,
Od jakiegoś czasu kłócimy się z moim facetem niemal o wszystko. O okruszki na stole, skarpetę na środku pokoju, źle zasłoniętą zasłonę dosłownie wszystko. Nie ma wielkich kłótni po których nie odzywalibyśmy się do siebie przez kilka dni, a szkoda bo może to oczyściłoby trochę atmosferę.
Te małe ale częste są mega wyniszczające, chciałabym żeby to było tylko przekomarzanie się, ale niestety tak nie jest.
Co robić, czy po prostu do siebie nie pasujemy ?
INTERIA.PL

Re: Małe kłótnie

Napisał(a): Wildscorpio -

A kto to ten twój facet. Ojciec, syn, mąż czy kochanek. Jeśli to trzecie lub czwarte to zastanów się dlaczego z nim jesteś, bo chyba nikt cię do tego nie zmusza. Jeśli kogoś kochasz, to akceptujesz go takim jakim jest, a nie próbujesz zmieniać. Odnoszę wrażenie, że jak większość niedojrzałych osób zakochałaś się w wyobrażeniu i teraz chcesz aby twój facet stał się takim jak go sobie wyobraziłaś. A nie proście byłoby poznać kogoś dobrze i dopiero wtedy podjąć decyzję o ewentualnym związku.

Reklama

Re: Małe kłótnie

Napisał(a): gość -

CZASAMI TRZEBA,BO TO OCZYSZCZA ATMOSFERĘ. A DZIEJE SIE TAK CZĘSTO,JAK PARTNERZY MAŁO ROZMAWIAJĄ, ALBO UNIKAJA JAKIŚ TEMATÓW. WÓWCZAS TE EMOCJE KUMULUJĄ SIĘ, I W PEWNYM CZASIE ... NIE WYTRZYMUJE I PĘKA ! I AWANTURA GOTOWA,WYLEWANIE POMYJ, UDOWADNIANIE SOBIE NAWZAJEM WŁASNYCH RACJI.ALE TO OCZYSZCZA, PRZYNAJMNIEJ U MNIE TAK JEST. U CIEBIE CHODZI O DROBIAZGI, MOŻE JESTEŚCIE ZMĘCZENI SOBĄ ? MOŻE TRZEBA POGADAĆ, O ILE BĘDZIE CHCIAŁ .A MOŻE COŚ LUB KTOŚ MIESZA W WASZYM ZWIĄZKU...CZĘŚTO TAK JEST,JAK FACET POZNAJE JAKĄŚ BABĘ, WTEDY WE WŁASNEJ PARTNERCE WIDZI WADY, A TĄ DRUGĄ ZACZYNA UWIELBIAĆ. OCZYWIŚCIE TO NIE REGUŁA, ALE RADZIŁABYM CI TROCHĘ POBAWIĆ SIĘ W DETEKTYWA. POZDRAWIAM.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Małe kłótnie