76
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +0
76 ppt ?

Małe piersi powodem do wstydu? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Małe piersi powodem do wstydu?

Napisał(a): gość -

karolayne Pracuję w sklepie z bielizną i coraz częściej zdarza mi się, że kobiety mające małe piersi szukają biustonoszy z jak największymi push up bo odczuwają wstyd z powodu posiadania małego biustu. Powiem wam, że niestety, ale problem ten dotyczy coraz młodszych kobiet a nawet nastolatek...
Nie rozumiem ich podejścia. Czy w dzisiejszych czasach to duży biust jest wyznacznikiem kobiecości i świadczy o jej dobrym wyglądzie? :/
Pewnego razu słyszałam też rozmowę, w której jedna z pań zastanawiała się nad chirurgicznym powiększeniem piersi bo (UWAGA......) jej partner wypominał jej posiadanie małego biustu!!! No przepraszam was bardzo, ale jeśli mój facet wmawiałby mi, że mam mam za małe piersi i przez to jestem gorsza to nie byłby już moim facetem!
Dziewczyny stawiajmy na naturalność. Przecież małe jest piękne ;)
Zgadzacie się ze mną?
Jestem facetem i uwielbiam małe piersi, takie co się w dłoni zmieszczą są the best.. To wszystko na ten temat
INTERIA.PL

karolayne Pracuję w sklepie z bielizną i coraz częściej zdarza mi się, że kobiety mające małe piersi szukają biustonoszy z jak największymi push up bo odczuwają wstyd z powodu posiadania małego biustu. Powiem wam, że niestety, ale problem ten dotyczy coraz młodszych kobiet a nawet nastolatek...
Nie rozumiem ich podejścia. Czy w dzisiejszych czasach to duży biust jest wyznacznikiem kobiecości i świadczy o jej dobrym wyglądzie? :/
Pewnego razu słyszałam też rozmowę, w której jedna z pań zastanawiała się nad chirurgicznym powiększeniem piersi bo (UWAGA......) jej partner wypominał jej posiadanie małego biustu!!! No przepraszam was bardzo, ale jeśli mój facet wmawiałby mi, że mam mam za małe piersi i przez to jestem gorsza to nie byłby już moim facetem!
Dziewczyny stawiajmy na naturalność. Przecież małe jest piękne ;)
Zgadzacie się ze mną?
Dobra, to teraz z punktu widzenia faceta.
Pierwsza sprawa - kult dużych piersi. To ni miej ni więcej tylko efekt lansowanych w prostackich mediach cycatych panienek. I wmawiania ogółowi, że szczytem marzeń KAŻDEGO faceta jest cycata blondyna, im głupsza tym lepsza. Tymczasem takie panienki to mogą kręcić co najwyżej jakiegoś pryszczatego onanistę, a nie mężczyznę.
Rozmiar piersi partnerki.... Temat zdecydowanie podpada pod stwierdzenie "o gustach się nie dyskutuje". Bo jedni faceci wola małe, inni duże, ktoś woli rude, inny blondynki, itp, itd. Tak samo u kobiet - jedne wolą zarośniętego misia, inne owłosienia u faceta nie tolerują...
Jedno natomiast nie ulega wątpliwości. Jeśli facet kwestionuje wielkość piersi swojej dziewczyny to natychmiast rodzi się pytanie po jaka cholerę z nią jest? Skoro nie pasuje mu (bo nie musi, przecież o gustach nie dyskutujemy...) jej ciało, to po jaka cholerę jej głowę zawraca? Tak samo jakby laska po jakimś czasie zaczęła marudzić że facet ma małego... A już facet, który robi to publicznie to zwykły śmieć bez odrobiny klasy, nie zasługujący na miano mężczyzny. W jednym i drugim przypadku zasługuje natomiast na kopa w 4 litery....

ale o co ta dyskusja....
która kobieta ma małe piersi chce większe a te które mają duże chcą mieć mniejsze - proste.
ja mam duże - i mój facet to uwielbia a nie mogę się nasłuchać już od koleżanek z pracy żeby każda chciała mieć takie jak ja albo chociaż połowę z nich...no cóż. się ma i koniec!
ale pamiętajcie posiadaczki małych biustów że łatwiej jest żyć z małym jak z dużym....duuużo łatwiej - a dobranie super biustonosza to cud! tylko szycie na miarę i za niestety kasę!

Reklama

gość Niezłe pieprzenie. Możecie się pocieszać mówiąc że "małe jest piękne". Co rozumiesz przez pojęcie "małe piersi"? Są dorosłe kobiety które są płaskie jak deski - już 15-latka ma większe. To czego tu oczekiwać?
Są faceci, co mają pisiora góra 10 cm. I na dodatek problemy z erekcją. I czego tu oczekiwać?

Reklama

Dokładnie stawiajcie na naturalność, nie faszerujcie się chemią.Endokrynolog dr Maria Kraw podkreśla, że hormonalne środki antykoncepcyjne powodują większą podatność na zakażenie HPV (wirus brodawczaka ludzkiego, który może się przyczynić do raka szyjki macicy), zaś doustne środki antykoncepcyjne zwiększają ryzyko raka piersi u kobiet aż o 24 procent! Te kobiety mają także o 26 procent niższy współczynnik płodności, stąd często występują problemy z poczęciem dziecka, kiedy już kobieta „ma na nie ochotę”.

„ Większość ludzi nie ma pojęcia o wczesnoporonnym efekcie pigułek antykoncepcyjnych.”http://www.pr(...)at.html

mam 70B i nie mam kompleksów, lubie swoje piersi, ale z takim rozmiarem nawet cięzko dostać biustonosz który nie jest push-up. to producenci już z góry zakładają że kobiety chcą je sobie ,,powiększać". nie rozumiem kobiet które powiększają sobie biusty bo ich partnerzy tak sobie życzą, mój też tak niby kiedyś w żartach zasugerował ale zareagowałam bardzo ostro, że skoro mnie nie akceptuje to nich sobie znajdzie bardziej ,,biuściastą", temat się zakończył.

Reklama

gość
gość Niezłe pieprzenie. Możecie się pocieszać mówiąc że "małe jest piękne". Co rozumiesz przez pojęcie "małe piersi"? Są dorosłe kobiety które są płaskie jak deski - już 15-latka ma większe. To czego tu oczekiwać?
Są faceci, co mają pisiora góra 10 cm. I na dodatek problemy z erekcją. I czego tu oczekiwać?
Oczywiście że są - nie neguję tego. Ale nazywajmy rzeczy po imieniu a nie pocieszajmy się głodnymi kawałkami że "małe jest piękne". Jak laska w ogóle nie ma biustu to sory....

"Dziewczyny stawiajmy na naturalność. Przecież małe jest piękne ;)
Zgadzacie się ze mną?" takk ciekawe czy tak samo zareagowałabyś na "małego" swojego faceta haha no włąsnie ... wiec nie pisz głupot ze małe jest piękne :D Bo może swojemu facetowi byś tego nie wypomniała (że ma małego) ale ..juz by nie był twoim facetem :P

Podobno zolnierze z SAS zabili ostatnio 30 talibów , w mojej opinii SAS to najlepsze z wojsk specjalnych , chodź ciężko stwierdzić kto jest lepszy bo wyszkolenie SF w większości państw jest na tym samym poziomie tylko technologiczne odstają od tych dużych.....reasumując nawet MAŁE kraje mogą być potęga i to nawet większą od tych dużych krajów.

Niedługo będzie 1 sierpnia pamiętajcie żeby uczcić ten dzień.

Napisał(a): malutka1983 -

gość
gość
Oczywiście że są - nie neguję tego. Ale nazywajmy rzeczy po imieniu a nie pocieszajmy się głodnymi kawałkami że "małe jest piękne". Jak laska w ogóle nie ma biustu to sory....
jestes kretyn/ka.jej wina ze nie ma?? popatrz na siebie czy ty jestes doskonalym w kazdym calu.zal...

Nie zgadzam się. Mam małe i wyglądają obrzydliwie przy ogólnych gabarytach (biust A, rozmiar 40 - nie, to nie jest kwestia diety, bo nie obżeram się i regularnie uprawiam sport, biegam, jeżdżę często na rowerze), jak to ktoś już napisał - wyglądam jak facet. Z biologicznego punktu widzenia jestem typem mezomorficznym, z modowego (jakże subtelne to określenie) - kobietą-cegłą. Tak, wstydzę się swojego biustu, którego nie mam (push-up'ów nie uznaję, bo dla mnie to ściemnianie) i z zazdrością patrzę na inne kobiety, a już szczególnie na te, które są o połowę drobniejsze ode mnie, a mają biusty zaczynające się od D :(

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma:))

Współczuję kobietom z ogromnym biustem. Ani to estetyczne, ani potrzebne.Dźwigają biedaczki zbędne obwisłe kilogramy tłuszczu, szyją biustonosze na zamówienie i zazdroszczą kobietom z rozmiarem 75C.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • piersi 70b
  • mam male piersi forum dziewczyny
  • kompleksy z powodu małego biustu
  • male piersi wstyd
  • Male piersi
  • Dlaczego mam male piersi co kest przyczyna
  • brak piersi wstyd kupic pushup
Do góry strony: Małe piersi powodem do wstydu?