48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
48 ppt ?

małe piersi? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

małe piersi?

Napisał(a): Gość -

Moim problemem są małe piersi, mam przez nie ogromne kompleksy. Mam 20 lat, budowę ciała można powiedzieć że dość masywną, piersi są małe, wogóle mi nie pasują do reszty i 'spiczaste' specjalnie dodaję zdjęcie całkiem podobnych. Uwielbiam bluzki z dekoltem ale co z tego jak nie mam do nich odpowiedniego biustu ;/ Przy podnoszeniu rąk push up który mam na sobie ciągle mi się ''przemieszcza'' piersi nawet go nie utrzymają na miejscu. Noszę rozmiar 75B, bez push up mam jeszcze luz w staniku. Używałam już tabletek perfect bust, wydałam 300zł, miałam nadzieję że troszkę mi pomoże wiadomo że cudów nie oczekiwałam, piłam też różne ziółka teraz biorę znowu tabletki dakolen, wydałam już na wszystko z ok 600zł. Nie wiem czy ze spiczastych zrobią mi się chociaż okrąglejsze, pełniejsze czy do końca będę musiała z takimi żyć. Bo operacji plastycznej nigdy sobie nie zrobię, nie chcę być sztuczna. Chłopak mówi że mam ładne w sam raz jak to mówi 'do ręki' że można popieścić. Ale boli mnie to jak nawet gdziekolwiek jesteśmy to zagląda na biuściaste dziewczyny.
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: małe piersi?

gość
czarnaa93
gość Dziewczyno, masz pjekny biust!
Być może dla niektórych a na pewno dla mniejszości taki biust jest piękny.. tyle że nie czuję się z nim dobrze i atrakcyjnie.
uwierz, ze takie cycuszki dzialaja na wobraznie jak diabli:d
Ciekawe ....

Wcale nie jest powiedziane, że nie da się nic zrobić z małymi piersiami. Są różne sposoby na ich powiększenie i ujędrnienie i wcale nie muszą one się wiązać z koniecznością użycia skalpela chirurgicznego. Sama miałam podobny problem i mi bardzo pomogły tabletki, które kupiłam tu: powiekszanie-piersi.com. Efekty widziałam już po miesiącu, ale oczywiście trzeba je stosować dłużej, by osiągnąć efekt, którego się pragnie. Głowa do góry i nie poddawaj się. Mały biust to nie przekleństwo, z którym nie da się nic zrobić.

Napisał(a): Mambi -

Oczywiście hormony mają wpływ na piersi... Co do skuteczności jakiś tabletek nie jestem przekonana... po co męczyć wątrobę i cały oranizm ?
Mam podobny "problem" Ale w moim przypadku poprawę przynióśł odpowiednio dobrany biustonosz... Oczywiście nie urosły o kilka rozmiarów ale sie ładnie zaokrągliły :) i pozostało się cieszyć :D w przyszłości przynajmniej nie będą wisiały do kolan xD hehe... a tak na poważnie.. Może Ty też po prostu nosisz źle dobrany stanik ? :) Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • spiczaste cyczuski
  • mae piersi
  • co zrobic gdy mam spiczaste cycki
  • spiczaste piersi
  • małe piersi
Do góry strony: małe piersi?