48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
48 ppt ?

małe piersi? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: małe piersi?

Napisał(a): gość -

zobaczymy co będzie za kilkanaście lat.... jako 16-tka też miałam idealne piersi.
W tabletki nie wierzcie, poszukajcie info w necie jak można powiększyć- tylko operacja z wkładkami albo powiększenie własnym tłuszczem,. Nic innego
Na pewno obie metody robi dr Monika Grzesiak z Warszawy, ja myslę żeby do niej sie wybrać na konsultacje i coś zrobić z moimi piersiami

Reklama

Nie wierze w żaden tłuszcz , że to niby ma powiększyć? hehe
Powiększałam piersi i o niczym takim nie słyszałam. Mam implanty anatomiczne, piersi w naturalnym kształcie, po dotknięciu nie czuć moim zdaniem że są "robione" - grunt to dobry chirurg. Moja Pani doktor Dorota Żukowska zrobiła mi naprawdę piękne piersi

Reklama

gość Powiększenie piersi własnym tłuszczem? To się da? A dskąd biora ten tłuszcz? To bezpieczne? kurcze,nic o tym nie słyszałam, czyli bez silikonów, tak?
A ta lekarka skąd jest?
dr Grzesiak jest z Warszawy, pisałam przecież
Ona sie specjalizuje w przeszczepach tłuszczu w rózne miejsca na ciele nie tylko w piersi, tez w twarz
tłuszcz pobiera z brzucha albo z uda
a co do piersi to robi to specjalną metodą która jest bardzo popularna w Stanach , bo ona nawet robi w ten sposób rekonstrukcje piersi po mastektomii, więc potrafi to robić dobrze no i co ważne ten tłuszcz u niej w większości zostaje a nie wchłania się całkowicie
Bo jak o tym czytałam to inne kliniki co jakiś czas polecaja tłuszcz wstrzykiwać ponownie bo się wchłania a u niej te piersi zostają jakoś

Reklama

Napisał(a): Gość -

adrianalima90 ja slyszalam, ze mozna wstrzyknac sobie kwas hialurynowy i powiekszaja sie o jeden rozmair. trzymaja 8 miesiecy i potem trzeba zabieg powtorzyc. slyszalyscie cos o tym?
To ja bym zdecydowanie wolała tym tłuszczem u tej Grzesiak co ktoś pisał o niej wyżej , tłuszcz to naturalna rzecz, nie jakaś chemiczna mieszanka więc bezpieczniejszy no i jak pisze że jeszcze zostaje , a nie tylko kwas na 8 miesięcy

ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji.http://nplink(...)y8XHFjz

Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany.http://nplink(...)y8XHFjz

Napisał(a): ~mała -

ja też miałam problem z małymi piersiami :/ ciągle zakładałam jakieś duże swetry i bluzy, żeby ukryć ten mój problem. Ale w końcu udało mi się uzbierać kasę i wybrałam się do Kliniki Miriacki. Oni mi wszystko wytłumaczyli i powiedzieli żebym sobie poczytała tochę o zabiegach na http://klinik(...)piersi/ . Od razu się zdecydowałam i teraz mam piękne dwie nowe piersi :D

Napisał(a): ~ninaxk -

Podstawa to znaleźć odpowiedniego chirurga, który zna się na rzeczy i przeprowadził już dużo operacji. Ja słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii o dr. Chomickiej, która przyjmuje w Warszawskim Lux Medzie. Sama placówka jest na najwyższym poziomie. Wiem, bo jestem pacjentką od wielu lat.

Napisał(a): ~californijka -

Szukam aktualnie informacji o tabletkach Perfect Bust.Zamówiłam sobie na razie jedno opakowanie i biorę tydzień. Po jakim czasie były efekty i czy były?
I czy tabltki działają
Czy uda i sie nimi powieszyć miseczkę A do miseczki B?

Napisał(a): ~agulus -

No coż. Wszystko zależy od osoby. Jedna lepiej zareaguje na tabletki, druga trochę gorzej. Ogónie nie uda Ci się powieksyć za pomocą tabletek biusto o kilka rozmiarów bo chyba żadne tabletki takiego działania nie mają :) Jakby miały to chirurdzy plastycy nie mieliby pracy :D Niemniej perfect bust należą do tych lepszych tabletek powiekszających bisut tak wiec jeden rozmiar powinnas powiekszyć Tylko nastaw się tutja na dłuższą kurację. Po miesiacu nie zobaczysz efektu. Sama brałam tabletki 3 miesiące. Jedno opakowanie nie bedzie takie skuteczne.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • małe piersi
  • spiczaste piersi
  • co zrobic gdy mam spiczaste cycki
  • mae piersi
  • spiczaste cyczuski
Do góry strony: małe piersi?