48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
48 ppt ?

małe piersi? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: małe piersi?

Napisał(a): ~agulus -

Perfect bust pomogą bo tak jak pisałam są to dobre tabletki,nie są tanie ale skuteczne. Przy regularnej kuracji i to kilka miesięcy dadzą Ci dobre działanie. NIemniej kuracja musi trochę trwać. Najlepiej jak jeszcze wspomagasz ją kremem z tej samej serii.Wtedy działanie jest jeszcze lepsze. A oprację powiększenia piersi to sobie lepiej z głowy wybij. Jest to operacja a zabieg ZAWSZE będziesz miał jakieś działania niepożądane. I to wcale nie takie rzadkie.Poza tym nie wiem czy się dowiadywałaś ale taka operacja nie jest na zawsze. Po około 10 latach trzeba zabieg powtórzyć.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Insermina -

Na stronie są opisane metody na powiększenie operacyjnehttps://sprze(...)si.html

Przed zabiegiem warto jest się odpowiednio przygotować. Planując termin operacji należy pamiętać, żeby był wyznaczony w okresie do dwóch tygodni po ostatnim krwawieniu miesięcznym, co zmniejszy możliwość komplikacji pooperacyjnych. W zależności od wieku i ogólnego stanu zdrowia, pacjentka przed przyjęciem zostanie poproszona o wykonanie rutynowych badań krwi i serca (morfologia, jonogram, APTT, EKG, RTG klatki piersiowej oraz USG piersi). P

Napisał(a): ~Ndre -

Moim zdaniem przesadzasz. Czytałam artykuł i obecnie bardzo wiele kobiet nie jest zadowolonych ze swojego biustu. Niestety to, czy piersi się stykają czy układają bardziej na boki to jest coś, z czym raczej nie wygrasz, taka natura - ale to nie jest żadna anomalia ani nic dziwnego. Naturalne piersi właśnie tak sie układają. Nie wiem czy uda Ci sie zmienić ich wyglad za pomocą kremów.

Polecałabym skontaktować się ewentualnie z lekarzem od medycyny estetycznej. Oni mają więcej możliwości. Ze swojej strony mogę polecić tę klinikę w Katowicachhttps://klini(...)tyczna/

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • małe piersi
  • spiczaste piersi
  • co zrobic gdy mam spiczaste cycki
  • mae piersi
  • spiczaste cyczuski
Do góry strony: małe piersi?