Odpowiadasz na:
małe piersi?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Moim problemem są małe piersi, mam przez nie ogromne kompleksy. Mam 20 lat, budowę ciała można powiedzieć że dość masywną, piersi są małe, wogóle mi nie pasują do reszty i 'spiczaste' specjalnie dodaję zdjęcie całkiem podobnych. Uwielbiam bluzki z dekoltem ale co z tego jak nie mam do nich odpowiedniego biustu ;/ Przy podnoszeniu rąk push up który mam na sobie ciągle mi się ''przemieszcza'' piersi nawet go nie utrzymają na miejscu. Noszę rozmiar 75B, bez push up mam jeszcze luz w staniku. Używałam już tabletek perfect bust, wydałam 300zł, miałam nadzieję że troszkę mi pomoże wiadomo że cudów nie oczekiwałam, piłam też różne ziółka teraz biorę znowu tabletki dakolen, wydałam już na wszystko z ok 600zł. Nie wiem czy ze spiczastych zrobią mi się chociaż okrąglejsze, pełniejsze czy do końca będę musiała z takimi żyć. Bo operacji plastycznej nigdy sobie nie zrobię, nie chcę być sztuczna. Chłopak mówi że mam ładne w sam raz jak to mówi 'do ręki' że można popieścić. Ale boli mnie to jak nawet gdziekolwiek jesteśmy to zagląda na biuściaste dziewczyny.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: małe piersi?

Napisał(a): ~Poledwica -

te z ziołami z USA i Brazyli - Breastfem właśnie skończyłam 2 miesięczne branie i biust powiększył się o myślę prawie 30% naprawdę widzę różnicę w lustrze na pewno jest pełniejszy to działa :)

Napisał(a): ~Spearsss -

Perfect bust. I wydaje mi się,że jesze smarowała się balsamem z tej serii. Moja żona miała wielkie nadzieje bo wcześniej usłyszała o tych tabletkach od znajomej, która je bardzo zachwalała. Heh. Sam się z niej trochę nabijałem,że wierzy w takie rzeczy. Ale okazało sie,ze działanie było.

Reklama

Napisał(a): ~gimli -

Jakie tabletki brała? Moja kobieta marudzi i ma kompleksy na tym punkcie. W jaki sposób to działa?

Napisał(a): spears -

No coż. Wydaje mi się,ze wielkość piersi ma o wiele większe znaczenie dla kobiet niż dla mężczyzn.Jesli chodzi o mnie to każde piersi są dla mnie ładne. Te mniejsze i te większe. Moja żona jeste posiadaczka ( a w zasadzie była) niewielkiego B. Jak dla mnie było spoko. Akurat rozmiar mieszczący się w ręce. Jednak ona ciągle narzekała na wielkość biustu.W koncu zaczęła brać tabletki na powiekszenie ( sam ja do tego namówiłem bo wspominała o operacji i nie chciałem aby dała się ciąć tylko dla powiekszenia wielkości swojego biustu).
I piersi powiekszyły się o jeden rozmiar.

Reklama