188
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +0
188 ppt ?

Małe piersi to powód kompleksów? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Małe piersi to powód kompleksów?

Napisał(a): Gość -

Dziewczyny absolutnie nie! Dlaczego?

1. Nie grozi Ci obwisły biust - badania sugerują, że sztywne materiały, z których wykonane są staniki, mogą stopować wzrost mięśni podtrzymujących biust – co prowadzi do ich opadania. W przypadku małych piersi problem Cię nie dotyczy.
2. Nie podobasz się seksistom - Faceci, którym podobają się tylko kobiety z dużymi piersiami, zwykle są płytcy. Ale okazuje się, że często są też po prostu seksistami. Badania przeprowadzone na University of Westminster zbadały zależność między, nazwijmy to, stopniem seksizmu mężczyzn a rozmiarem biustu kobiet. Faceci lubiący duże biusty częściej traktowali kobiety przedmiotowo i stereotypowo
3. Masz lepszą postawę - Nie tylko nie doświadczasz bólu pleców, jak część Twoich kształtnych koleżanek, ale też masz lepszą posturę. Wszystko dlatego, że nie dźwigasz z przodu ciężaru, który powodowałby garbienie.
Jakie zalety mogłybyście jeszcze dodać do zestawu? :)
INTERIA.PL

Reklama

Re: Małe piersi to powód kompleksów?

Napisał(a): gość -

Hej Linini, czy Ty się dobrze czujesz? Facet któremu podobają się duże piersi to seksista? To już duże piersi nie mogą się podobać? Zastanów się co piszesz bo Twoja analiza jest chora. Te badania to przeczytałaś w Twoim Imperium czy w Zycie na gorąco?

Kobiety z dużymi piersiami uważajcie, będziecie się podobać tylko płytkim chamom bez matury...

Reklama

Reklama

Re: Małe piersi to powód kompleksów?

Napisał(a): gość -

Jako facet z wieloletnim doświadczeniem powiem, że najlepsze piersi są naturalne. I te małe i te duże i te pomiędzy. Okropieństwem natomiast jest sztuczny cyc z silikonem w środku. W dotyku jak wielkich rozmiarów żelki haribo. Blee.

Re: Małe piersi to powód kompleksów?

Napisał(a): Gość -

duz e piersi tylko przeszkadzaja w codziennym zyciu.
no bo czy widzieliscie w jakiejkolwiek sieciówce staniki o rozmiarze E i wyżej? bo ja niezbyt. a kazdy taki stanik to wydatek min 130zl.wiem to po sobie bo posiadam tylko kilka.
radze wam dziewczyny-jesli macie mozliwośc zmniejszenia biusty to zbierajce kase.to na prawde pomoze i fizycznie-kregoslup-i psychicznie-poczucie wlasnej wartości
« Wróć do tematów
Do góry strony: Małe piersi to powód kompleksów?