75
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +13
75 ppt ?

Mały pies do mieszkania w bloku (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mały pies do mieszkania w bloku

Napisał(a): ~justii92 -

Zastanawiam się z moim narzeczonym nad zakupem małego psa do naszego małego mieszkania – 40 metrów kwadratowych. Jakie rasy psów nadają się do takiego mieszkania w bloku? Pracujemy teraz zdalnie więc możemy wychować i wyszkolić takiego szczeniaczka. To będzie nasz pierwszy pies w życiu. W domach rodzinnych były zawsze tylko koty. Jakie polecacie małe psy do mieszkania i dla początkujących opiekunów? Bardzo spodobały mi się maltańczyki i yorki bo mają włosy zamiast sierści, ale o takiego pieska trzeba bardzo dbać, czesać codziennie trochę się tego boję, że nie dam rady. Też z moim narzeczonym jesteśmy alergikami i słyszałam że właśnie te psy z włosami nie uczulają, więc są dobre dla alergików. Powiedzcie proszę jakie wy macie małe psy w mieszkaniach i czy nie żałujecie takiego wyboru. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki bo to bardzo poważna decyzja.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Mały pies do mieszkania w bloku

Napisał(a): ~martulkaa -

~monika3319 A co będzie jak wrócicie do pracy jak już pandemia się skończy? Piesek się do was przyzwyczai i później będzie cierpiał
Bez przesady... mój pies śpi jak jestem w pracy i nie cierpi, wiadomo trzeba go oczywiście przyzwyczajać że nie zawsze będziecie w domu np. wychodzić bez niego do sklepu na kilka godzin itd.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

MociumPanie Na początek poproście sąsiada, który ma psa, by wam pozwolił wyprowadzać go 3 razy dziennie, zbierać jego kupy itd. Zapewne wam przejdzie
Nie widzę w tym niczego nadzwyczajnego. Pies jest na tyle fantastycznym stworzeniem, że jego obecność rekompensuje takie niedogodności. Zresztą konieczność wyjścia z domu jak najbardziej wskazana dla zdrowotności fizycznej i psychicznej.

Reklama

Napisał(a): ~Normalny -

~BASIA84 Ja osobiście polecam maltańczyki. Sama od niedawna mam małą, białą kulkę w mieszkaniu i w zupełności jej wystarcza moje małe mieszkanie - dwa pokoje, kuchnia i łazienka.
Żadnego cipoliza nie chcę w domu, postawiłem warunek albo cipoliz, albo ja. Wybrała mnie.

Napisał(a): ~Monday guest -

To prawda, że pies w bloku może być męczący i sam się męczyć, zwłaszcza, jak zostaje sam. Nawet yorki potrafią ciągle szczekać.
Małe rasy z krotką sierścią to chihuahua i pinczer. Albo mops, to urodzony kanapowiec.

Napisał(a): ~Normalny -

~K21 Puknij się w czoło
Bo to raz się pukałem? Ty uważaj, albo nie uważaj, twoja sprawa, żeby cię cipoliz nie puknął. Babie z braku chęci do pracy różne pomysły przychodzą. Wcale niedawno znajomej kundel mi nogę wyru``chał, myślę że kobieta lepiej by mu smakowała.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mały pies do mieszkania w bloku