9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń189
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-7
9 ppt ?

Małżeństwo z dużo młodszym partnerem (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Małżeństwo z dużo młodszym partnerem

Napisał(a): Gość -

Mój chłopak właśnie mi się oświadczył. Jestem w szoku, różnica wieku między nami wynosi 9 lat. ja jestem starsza. Ogólnie do tej pory traktowałam nasz związek luźno, było fajnie, oboje odnosiliśmy się do siebie z szacunkiem i uczuciem, ale bez wielkich deklaracji. Nie rozmawialiśmy nigdy o przyszłości. A mój chłopak właśnie rozmyśla nad datą ślubu... Nie powiem, jestem szczęśliwa, ale też boję się - czy taka różnica wieku nie zabije małżeństwa?
INTERIA.PL

Re: Małżeństwo z dużo młodszym partnerem

Napisał(a): Tris -

Nie, 9 lat to nie jest jeszcze, aż tak dużo :) , znam małżeństwo, gdzie ona jest starsza od niego o 14 lat, a jakoś są już długi czas małżeństwem i mają dwójkę dzieci, więc się nie martw :) , wiek nie zawsze idzie w parze z dojrzałością i tak samo ze starzeniem się, są pewne wyjątki i nie powinno się ich negować :))

Napisał(a): Eluska -

nadal bedzie sielsko i anielsko:)jezeli macie podobny tok myslenia i postrzegania swiata,wtedy nie ma obaw:)Powodzenia

Reklama

Napisał(a): Ilona001 -

samanthaX Mój chłopak właśnie mi się oświadczył. Jestem w szoku, różnica wieku między nami wynosi 9 lat. ja jestem starsza. Ogólnie do tej pory traktowałam nasz związek luźno, było fajnie, oboje odnosiliśmy się do siebie z szacunkiem i uczuciem, ale bez wielkich deklaracji. Nie rozmawialiśmy nigdy o przyszłości. A mój chłopak właśnie rozmyśla nad datą ślubu... Nie powiem, jestem szczęśliwa, ale też boję się - czy taka różnica wieku nie zabije małżeństwa?
Jeżeli się kochacie to nie ma problemu. Dbaj tylko bardzo o siebie, aby ta różnica nie była widoczna. Będzie dobrze :)

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Małżeństwo z dużo młodszym partnerem