37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
37 ppt ?

małżeństwo zabija sex (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: małżeństwo zabija sex

Napisał(a): Gość -

revek
Elka19881212 to prawda? to dlatego po ślubie ludzie się zdradzają bo źle czują się ze sobą w łóżku ?
Tylko ci tak maja co po slubie przestaja dbac o partnera, jego potrzeby lub popadaja w monotonie.
a znasz wędkarza który dba o rybę którą złowił by nie zdechła????????

Reklama

Re: małżeństwo zabija sex

Napisał(a): Komarcin77 -

Chyba brak seksu masz na myśli ?!
Sprawa prosta. Chłopak poznaje dziewczynę, czy dziewczyna chłopaka. Spotykają się najczęściej wieczorami i nie każdego dnia. Oczywiście wtedy jest miło i przyjemnie. Ale spróbuj na co dzień żyć we dwójkę, obarczać się własnymi problemami, nerwami i całą tą otoczką nie sprzyjającą wspaniałemu klimacikowi. Potem zobaczysz, że coraz częściej boli Cię głowa, albo on jest zbyt zmęczony. Takie są realia. Oczywiście, że uczucie wygasa z czasem, pozostaje jedynie przywiązanie. Nie zmienia to faktu, że wciąż możecie się zaskakiwać nawzajem, ale to już nie będzie ten sam strzał adrenaliny co przy pierwszych randkach. A potem to kwestia wyboru na co zamienisz seks - na pęd ku karierze, na lepsze zarobki, na własne hobby, itp. Seks nie będzie trwał wiecznie, a ludzie nie tyle potrzebują seksu w czysto fizycznej formie, ale otoczonego uczuciem, grą wstępną trwającą najlepiej od samego rana. Wybacz dziewczyno, ale ludzie to zdobywcy i wcześniej czy później pójdą w bok, bo potrzebują adrenaliny, a nie przywiązywania się (upalowania jak wolisz, czy zaszufladkowania). Jakby kot trzymał się jednej dziury to by zdechł. Ale i kobiety uwielbiają te swoje romanse, a jaki facet będzie romansował z jedną kobietą całe życie .....chyba chory psychicznie i wyjątkowo niepełnosprytny zarazem.

Reklama

Re: małżeństwo zabija sex

Napisał(a): Gość -

Znałam ludzi którzy i po 50 latach małżeństwa uprawiali seks tak więc można. :)
Nie małżeństwo zabija seks ale zaniedbanie siebie, więzi, uczuć, przemilczanie pewnych spraw, pomijanie swoich wzajemnych potrzeb, brak akceptacji siebie czy partnera. Jeśli partner / partnerka dbał o siebie, a nagle po ślubie przestaje, jeśli polowanie zakończyło się i brak motywacji do dalszego polowania, starania się o partnera czy partnerkę. O męża / żonę trzeba dbać cały czas tak samo jak i o siebie, swoje potrzeby.
Bo gdzie ten / ta atrakcyjna kobieta / mężczyzna? Wystroi się na przyjęcie, do restauracji czy gdy idzie z wizyta ale zapomina o tym, a w domu dresik, nie ogolony, potargany, papiloty czy co tam jeszcze. Do ślubu człowiek pełen pasji sporty, zainteresowania, po ślubie zaniedbuje wszystko kim była czy był. Nagle z pięknej, atrakcyjnej, pełnej pasji kobiety czy mężczyzny zmienia się nie do poznania.
Jeśli to co było siłą przyciągająca zanika cóż z czasem zaniknie cała reszta.
Jeśli para o siebie nie dba, nic do siebie nie czuje to i przed ślubem niknie pożądanie, seks, namiętność. Zanik więzi, brak dbania o siebie i siebie na wzajem, a nie małżeństwo, konkubinat, czy związek zabija seks.

Re: małżeństwo zabija sex

Napisał(a): gość -

A moi koledzy z zawodówki mówią że chcieli by się hajtnąć bo wtedy będą ruchać jak króliki od rana do nocy i nigdy nigdy nigdy się im nie znudzi. A ksiądz się tylko z nich śmieje i mówi: znudzi się wam, chłopcy, znudzi.

Re: małżeństwo zabija sex

Napisał(a): gość -

Wcale nie uważam aby związek zabijał sex. Ja z moim partnerem jestem już ładnych parę lat po ślubie i cały czas sex jest dla nas czymś wspaniałym. Ostatnio odkryliśmy taki portal jak mynago.pl i dzięki niemu próbujemy nowych rzeczy takich jak np. trójkąt.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zabijanie sexem
  • mazlenstwo tylko dla sexu
Do góry strony: małżeństwo zabija sex