42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń825
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
42 ppt ?

Mam 175 cm i waże 93kg POMOCY (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mam 175 cm i waże 93kg POMOCY

Napisał(a): kamalka -

DZiekuje za odp , Naprawde musze isc do psychologa .... smieszne jest to i troche mi wstyd poniewaz sama skonczylam studia MGR z psychologii a pozniej podyplomowe . To prawda z tym przysłowiem ze szewc w dziurawych butach chodzi. Uważam że potrzebuje pomocy ....

Boże co mam zrobic bym w koncu zrozumiała ze mam problem.

Wstyd mnie rodziny , wstyd was ... MASAKRA
INTERIA.PL

Napisał(a): kamalka -

Witam badanie USG wykazało tylko powiekszenie tarczycy , nie ma guzów , teraz musze zrobic badania z krwi

Moje drogie koleżanki musze wam powiedziec ze od wczoraj zmieniłam sposób odżywiania :
- zero chleba ( tylko wassa i kółka ryżowe)
- zero kawy (myslalam ze bez tego zyc nie moge)
- zero cukru
- jem twarożki , owoce

Jest mi ciezko ale daje rade TRZYMAJCIE KCIUKI

Reklama

Napisał(a): Gość -

Dieta spoko,ale jeżeli ma się dzieci,na pierwszym miejscu należy o tym pamiętać .Na jedzenie należy uważać,ale nie głodzić się,bo mamy do wychowania dziecko.Jeśli bnędziemy uważały na to co jemy,będzie okey.Sosy,kluchy,makarony,słodycze - na bok.Pełnoziarniste ciemne pieczywo,dużo wody mineralnej,spacery i zabawy z dzieckiem,które ma być na pierwszym miejscu,potem nasza wygoda.

Reklama

Napisał(a): gość -

Myślę żę najlepszym rezultatem było by zastosowanie diety oczyszczająco - odchudzającej któa jednocześnie bedzie odchudzała i wpływała na przyspieszenie przemiany materii. Wydaje mi się że Pani problem polega na bardzo wolnej przemianie materii którą należy przyspieszyć.

Proponuję ułożenie takiej dietety
jestem dietetykiem

(...)

Reklama

Ja od jutra zaczynam kopenhaską, przy 172 ważę 77 kg, może przeżyję na niej....już kupiłam wołowinę:( słyszałam, że niektóre osoby mdlały przy tej diecie ale ja na pewno nie zemdleję, może jest ktoś tutaj kto też chce zacząć tą dietę? wspólnie jest łatwiej przez nią przejść a może autorka postu by ją zastosowała jest restrykcyjna, ale niestety nic się w życiu nie ma bez wysiłku....jest tu ktoś chętny na tą dietę??

kamalka Witam , co mam pisać ze jest ze mna coraz gorzej TYJE :(
W w dodatku czeka mnie za dwa tyg operacja i mam totalna załamkę :(((((((
Boje sie ..........
aha, współczuję z tym tyciem ale co to za operacja??? i nie przejmuj się nie Ty jedna masz problemy z wagą z tego co wiem to przy tarczycy tyje się....

Napisał(a): gość -

Zacznij od zmiany swoich nawyków żywieniowych, zacznij się zdrowo odżywiać, pomoże Tobie www.idealnafigura.com/slomczynska, schudniesz bez efektu jojo,bez głodówek,możesz jeść swoje ulubione potrawy i schudniesz, ja schudłam już 8 kg, czuje się świetnie, mam dużo energii, przesypiam noce, a miałam z tym przez lata problem
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • 175 cm 93 kg
Do góry strony: Mam 175 cm i waże 93kg POMOCY