182
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +9
182 ppt ?

Mam 30 lat i jestem dziewicą - przegrałam życie? (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Mam 30 lat i jestem dziewicą - przegrałam życie?

Napisał(a): gość -

samotnaania Cześć, na początek proszę, żebyście się ze mnie nie śmiały, bo mi wcale nie jest do śmiechu. Mam 30 lat i nigdy nie spałam z mężczyzną, miałam dwóch chłopaków, ale to było takie przelotne, że nie zdążyłam się obejrzeć, jak znowu byłam sama. Nie potrafię iść z kimś do łóżka od tak. W gronie moich przyjaciół jestem jedyną osobą, która nie przeszła inicjacji seksualnej, czuję, że przegrałam życie i wiem, że każdy chłopak mnie wyśmieje jak się dowie, że mam 30 lat i nigdy z nikim nie spałam. Obawiam się, że jestem skazana na samotność...
nikt cię nie wyśmieje to po 1 . po drugie nie musisz się spowiadać ze swoich intymnych spraw. i po 3 powiem ci jaki ze mnie dziwoląg. wszyscy w koło uważali że ja to pewnie taka czy siaka ,bo miałam powodzenie, powiem więcej nawet wyszłam za mąż i nic z tego nie wyszło, bo nie da się nic na siłę. dopiero w drugim związku. miałam 34l. a obecny już mąż powiedział że nigdy lepiej mu nie było. głowa do góry i nic na siłę. to są twoje sprawy.lepiej wcale jak byle jak i z byle kim.

Reklama

gość
samotnaania Cześć, na początek proszę, żebyście się ze mnie nie śmiały, bo mi wcale nie jest do śmiechu. Mam 30 lat i nigdy nie spałam z mężczyzną, miałam dwóch chłopaków, ale to było takie przelotne, że nie zdążyłam się obejrzeć, jak znowu byłam sama. Nie potrafię iść z kimś do łóżka od tak. W gronie moich przyjaciół jestem jedyną osobą, która nie przeszła inicjacji seksualnej, czuję, że przegrałam życie i wiem, że każdy chłopak mnie wyśmieje jak się dowie, że mam 30 lat i nigdy z nikim nie spałam. Obawiam się, że jestem skazana na samotność...
nikt cię nie wyśmieje to po 1 . po drugie nie musisz się spowiadać ze swoich intymnych spraw. i po 3 powiem ci jaki ze mnie dziwoląg. wszyscy w koło uważali że ja to pewnie taka czy siaka ,bo miałam powodzenie, powiem więcej nawet wyszłam za mąż i nic z tego nie wyszło, bo nie da się nic na siłę. dopiero w drugim związku. miałam 34l. a obecny już mąż powiedział że nigdy lepiej mu nie było. głowa do góry i nic na siłę. to są twoje sprawy.lepiej wcale jak byle jak i z byle kim.

jedynie co to może być za póżno na dziecko, ale jeszcze masz czas do 40-stki,bo i takie rodzą

gość to błąd-wiem coś o tym bo zaliczyłem kilka takich cnotek-dewotek.Na starość błona dziewicza robi się jak podeszwa i trudno ją przebić.Puść sie jak najszybciej bo będzie potem bardzo bolało
co ty wiesz o zyciu . i co ciebie bolało?

Reklama

Domicela
gość
Domicela
rrpppp bardzo dobrze to największy skarb ktos bedzie to szanował cie za to
Jeśli jej największym skarbem jest to, że z nikim nie spała i za to ma być szanowana przez jakiegoś gościa, to powinna od takiego gościa uciekać dalej niż widzi, bo taki niedorób przeleje na nią wszystkie swoje frustracje i zniszczy jej życie.
Ma uciekać od gościa, który będzie ją szanował? Dziwne to twoje myślenie.
Nie będzie szanował jej tylko błonę między jej nogami. O wartości kobiety nie stanowi to, czy i z iloma spała.
W końcu ktoś napisał coś mądrego.
Ja też bym uciekła od takiego gościa, który "szanuje" kobietę, a miarą tego szacunku jest to, czy jest dziewicą czy nią nie jest.

Kiedy faceci zrozumieją,że nie liczy się to, czy jest się pierwszym, tylko czy jest się ostatnim? ;)
A najlepsze podejście jest podejściem neutralnym, nie zwracającym większej uwagi, czy dziewczyna, z którą właśnie idą do łóżka (pierwszy i ostatni raz, czy z przyszłą żoną, obojętnie!) jest dziewicą czy nią nie jest.
Co w tym takiego magicznego?! To ani zaleta ani wada dziewczyny, w żadnym aspekcie. To po prostu biologia, nic więcej.

Poza tym - drodzy panowie, którzy macie jakiegoś niezdrowego bzika na punkcie dziewictwa - dziewictwo w pojęciu błona między nogami to jedno, ale dziewictwo w pojęciu w ogóle, zero, nic kompletnie, żadnej innej formy seksu to co innego... ;)

I na koniec dodam,że nie ma nic złego w byciu dziewicą w żadnym wieku. Każdy traci je indywidualnie, kiedy chce i jest na to gotowy. No i kiedy ma z kim ;) To nie są zawody.

Najświętsza Niepokalana Maryja bardzo panią kocha i pragnie
zamieszkać w pani sercu , po to aby dać białą miłość.
Jej Nieokalane Serce pragnie napełnić każdego,kto tylko
nie ma uwiązania do grzechu, bezmiarem Miłości swego
Najświętszego Serca. Pragnie, aby gdy się tylko obudzicie
rano od razu uwielbić jej serce powołując się na Płomień
Miłości Niepokalanego Serca Maryi a wówczas wasze serca
przez cały dzień będą napełnione szczęściem Jej Miłości jak
to obiecała błogosławionej Elżbiety Szanty.
Będąc w tym stanie nie będą tobie straszne jakiekolwiek
stresy ani depresje.

Witam czytających i komentujących:weszłam tutaj przypadkowo i trochę poczytawszy postanowiłam też wyrazić swoje zdanie-jestem również po 30 i jeszcze nic teges nie było a może ktoś spróbuje pobić taką informację -nigdy się z żadnym mężczyzną nie całowałam-swoje życie uważam za stracone a że należę do egoistów to muślę że już nic fajnego mnie nie czeka; mężczyźni których do tej pory spotkałam byli albo nieciekawi albo żonaci (i to w szczęśliwych związkach);co zrobić w takiej sytuacji? samotnaaga

Napisał(a): ~Grzegorz Hawk -

Wiem że po czasie, ale dobrze że jeszcze są takie kobiety, szkoda tylko że nie można ich znaleźć, ale nie każdy lubi "używane", sam czekam na taką tez ponad 30 lat i wiele dziewczyn olewałem tylko temu że już nie były dziewicami.

Napisał(a): ~staruch -

warto czekać na TEGO- kto - JEST idealny
jako dziewica masz olbrzymi potencjał w magii
zobacz - https://youtu(...)odoCZIw - jeżeli mierzysz bardzo wysoko
a może - https://youtu(...)9FdsFuY
albo inny film z mojego kanału na youtube
TYLKO DLA CIEBIE - napisz mail - udzielę Ci bezpłatnej porady w dowolnej dziedzinie związanej ze zdrowiem lub magią, szamanizmem
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dziewica 30 plus
  • kobieta 32 laata nigdy nie byla w zwiazku
Do góry strony: Mam 30 lat i jestem dziewicą - przegrałam życie?