125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń288
  • Odpowiedzi122
  • Ocen na +0
125 ppt ?

Mam bardzo niską samoocenę (123)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Mam bardzo niską samoocenę

Napisał(a): gość -

Wszystko będzie mi wychodzić ?Dzięki to myślisz że może kobieta co dała mi szansę zaufa mi jak się otworzę (jak mamy dystans dość od siebie nie spuszcza wzroku ze mnie ,bd musiał jej prawdę powiedzieć co czuje do mnie .Myślę do dziś dlaczego wgl chciała ze mną rozmawiać a dać mi szansę z nią na miłość .Modlę się o to żeby się udało ona rozumie mnie jak nikt jakoś po prostu nie pytając wiele potrafi się domyślić .Jak chcesz możesz się o to pomodlić za mnie ja za cb pomodlę się usłyszeć słowa otuchy to ciężko w tych czasach .Bym sercem się pokierował pewnie dziś była by bardzo realnie moją żoną .Ps :możesz trzymać kciuki za to !spokojnej nocy a dobrej pogody ducha miłości męża jak posiadasz czy kogo tam masz.Mogłem zmienić swoje życie tą miłością a teraz myślę że jestem wgl nic nie wart .

Napisał(a): xyzt -

gość Môwisz to po własnych doświadczeniach ?Dzięki bardzo .Ps :Prôbuje nowenny pompejańskiej ,jak chcesz mi jeszcze pomôc to możesz modlitwę za mnie .
Każdy prawie z nas ma jakieś trudne chwile.
Ważne, żeby się NIGDY nie poddawać.
Pozytywnie myśleć i naprawdę wszystko zacznie się udawać.

To i z psychologii wiadomo.
Jeżeli uwierzysz w siebie, będzie OK.
Tak jak napisałam - krok po kroczku i wiele się zmieni.

Napisał(a): gość -

Nie wiem sam ,może i dobrze że byłem głupi i dałem sobie spokôj (bo ja raczej żadnej po za tą dziewczyną nie bd potrafił się oświadczyć nie môwiąc o innej .Największy lęk że zrobię to źle i nic z tego .A też obawa że moja nieśmiałość a jej odwaga choć w jej obecności czuję się swobodnie obawiam się jak to bd jak chodzi o sprawy łôżkowe .Chłopak ,narzeczony ,mąż ,a ojciec wgl chyba nie bd ze mnie .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam bardzo niską samoocenę