6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-22
6 ppt ?

Mam białe plamki na paznokciach (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mam białe plamki na paznokciach

Napisał(a): Gość -

Do tej pory myślałam, że to normalne, że takie plamki ma prawie każdy, a zresztą ciągle maluję paznokcie lakierem więc nawet mi jakoś szczególnie nie przeszkadzało. Ostatnio jednak dowiedziałam się, że białe plamki na paznokciach mogą być znakiem, że w naszym organizmie brakuje jakiejś witaminy. Moja mama znów twierdzi, że to na pewno dlatego, bo ciągle maluję paznokcie... Więc już sama nie wiem. Jak mam się pozbyć tych białych plamek? Czy powinnam przestać malować paznokcie i dać im trochę "odpocząć" ?
INTERIA.PL

Re: Mam białe plamki na paznokciach

Napisał(a): Tris -

Wystarczy poszukać informacje w internecie...., mi poszukiwanie odpowiedzi na Twoje pytanie zajęło 10 sekund....., masz: http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.polki.pl/paznokcie/317811,Na-co-wskazuja-plamki-na-paznokciach.html

Napisał(a): Gość -

Tris Wystarczy poszukać informacje w internecie...., mi poszukiwanie odpowiedzi na Twoje pytanie zajęło 10 sekund....., masz: http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.polki.pl/paznokcie/317811,Na-co-wskazuja-plamki-na-paznokciach.html
Szukałam w Internecie, ale zawsze wolę się też podpytać ludzi na forum. W każdym razie dzięki za linka. Mam nadzieje, że w moim wypadku te białe plamki na paznokciach nie wskazują jakieś choroby, tak jak tam napisali :(

Napisał(a): gość -

Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie!U nas nauczysz się zabiegów kosmetycznych, które będziesz mogła sama wykonywać w domu!
Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna!
Zapraszamy do zapisu już dziś!
ul. Szewska 17/1 Kraków
Pozdrawiam - Delta Edukacja
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam białe plamki na paznokciach