501
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi188
  • Ocen na +0
501 ppt ?

Mam chłopaka w wieku mojego taty. Czy to źle? (189)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mam chłopaka w wieku mojego taty. Czy to źle?

Napisał(a): Gość -

Adam, bo tak ma na imię - od dłuższego czasu zabiegał o moje względy. Początkowo broniłam się przed nim rękami i nogami ale później polubiłam jego towarzystwo. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że jest to rówieśnik mojego taty! Jestem w nim na prawdę zakochana! Jest miły, czuły, delikatny i dojrzały - zupełne przeciwieństwo młodych, z którymi do tej pory się spotykałam!

Ostatnio zastanawiam się jednak czy dobrze robię wiążąc się z dwa razy starszym od siebie mężczyzną. Co powiedzą koleżanki? Co powiedzą znajomi? Co powie rodzina? Wyjdę na głupią blondynkę, która szuka sponsora, a mnie wcale nie zależy na jego pieniądzach tylko miłości!

Czy na pewno dobrze robię? Pomocy!
INTERIA.PL

Re: Mam chłopaka w wieku mojego taty. Czy to źle?

Anishah25 powiem ci tak jesli go kochasz walcz o te milość i nie przejmuj się opiniami innych ,które napewno się pojawią tego mozesz być pewna . Nie wiem ile lat masz ty ,ile lat ma ten twoj ukochany" .Przypuszczam ,że jest gdzies po 40 musisz wziąść pod uwagę ,że taki starszy partner byc moze ma rodzinę nie wiem bo o tym nie piszesz . Jeśli szukasz partnera tatusia no to walcz ale licz sie z roznymi opiniami otoczenia mogą być naprawdę bolesne . Jesli chodzi o tą jak to dookreslasz malo dojrzali faceci w twoim wieku tu sie gleboko mylisz może mialas pecha znam chlopaka ktory jest nawet ciut mlodszy ode mnie ma 22 lata i jest bardzo odpowiedzialny .Pracuje cięzko nie hulaka a taki stary za 10 lat moze bedziesz musiala podcierać mu tylek .Pomysl trochę .

Reklama

Napisał(a): gość -

Piszesz że jest dwa razy starszy od ciebie ,hm zastanawiam się ile masz lat ,jeżeli masz 20 to on 60 lat dalej nie liczę .
Jeżeli różnica jest do 10 lat ,to nie zastanawiaj się o ile jesteś pewna swoich uczuć.
Mam męża o 10 lat młodszego ,nie widać takiej różnicy między nami .
Nie pytałam nikogo o zgodę ,to była moja decyzja której nie żałuję.
Ale różnica 20 lat .....nie

Reklama

gość Piszesz że jest dwa razy starszy od ciebie ,hm zastanawiam się ile masz lat ,jeżeli masz 20 to on 60 lat dalej nie liczę .
Jeżeli różnica jest do 10 lat ,to nie zastanawiaj się o ile jesteś pewna swoich uczuć.
sory z tym liczeniem to on ma 40 lat

Co powiedzą koleżanki? Co powiedzą znajomi? Co powie rodzina? Wyjdę na głupią blondynkę, która szuka sponsora, a mnie wcale nie zależy na jego pieniądzach tylko miłości!

Jesli tak bardzo zalezy ci na opini innych nie pakuj sie w to .Tutaj roznica wiekowa napewno będzie wieksza jak 10 lat do 10 lat rozumiem ale pozniej to juz nie warto .Pobawi się tobą i rzuci w kąt .Ty szukasz odpowiedzialnego partnera wiek tego ci nie zapewni...

Reklama

I bardzo dobrze, a o chcesz z rówieśnikiem klockami się bawić, cy stać w bramie i piwo żłopać? Facet powinien być starszy., miałam jest i 15 ;at i wiem, że żyje, kiedyś miałm juz w tym samym wieku, musiałam go niańczyć.

gość Chciałaś napisać mam dziadka zamiast chłopaka?;)
Pomyśl co będzie za lat 10. Ty w kwiecie wieku, a on starzec.
Jeżeli lubisz się opiekować starcami, to jak najbardziej polecam chłopako-dziadka.
Racja !!!

gość Piszesz że jest dwa razy starszy od ciebie ,hm zastanawiam się ile masz lat ,jeżeli masz 20 to on 60 lat dalej nie liczę .
Tą różnicę zaczniesz dostrzegać mając lat 50, a później będzie coraz gorzej.

mam ten sam problem-tak,tak problem bo uganiają się za mna dojrzali faceci.Jak miałam 15 lat dorwał mnie taki goguś i zaczęło sie .sex i tylko sex go interesował ale uwolniłam się i nietsty wpadłam w następne łapska a, ten nie ma litości i bierze mnie nawet kilka razy dziennie-już mam przesyt i jestem zmęczona ale jednocześnie nie interesuja mnie chłopcy w moim wieku bo są zbyt dziecinni i tacy nieokrzesani.Poszłam koilka razy z różnymi młodszymi i byłam zawiedziona ,chociaż chcę sie już wyrwać od tych starców bo im tylko jedno we łbie .Ten to nawet załozy mi u ginekologa wkładkę zebym nie zaszła i myśli że ma do mnie prawo a, widzę ze nie szanuje mnie bo tylko mu na tym zależy a, sam ma żonę i dzieci i wnuki i to mi przeszkadza

gość
Tą różnicę zaczniesz dostrzegać mając lat 50, a później będzie coraz gorzej.
JESZCZE ROK DWA I BĘDZIE PO TOBIE ,KAPEĆ ,ZMARSZCZKI I MYŚLISZ Ą BĘDZIE NA TO PATRZYŁ?ZASADA JEST PROSTA -KOBIETA MUSI BYĆ MŁODSZA BO SZYBCIEJ UPADA NA WYGLADZIE
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mam chłopaka w wieku mojego taty
  • według mojego taty wszytsko robie źle
  • Mam mlodszego o 2 lata chlopaka czy to zle
  • Czy to zle
Do góry strony: Mam chłopaka w wieku mojego taty. Czy to źle?