Odpowiadasz na:
Mam lekko falowane włosy i w deszczowe dni, to prawdziwy dramat.

kimikimi
Temat dodał(a):
kimikimi -
Moja obecna prostownica , słabo prostuje i bardzo niszczy włosy.Czy możecie polecić jakieś sprawdzone prostownice, które tak nie niszczą włosów. Mam jeden model upatrzony, ale czy warto tyle dawać za prostownicę? http://www.mediaexpert.pl/karbownice-i-prostownice/prostownica-philips-hp-8361-00,id-9219#tab_opinions

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Mam lekko falowane włosy i w deszczowe dni, to prawdziwy dramat.

Napisał(a): Przemysław111 -

Bo Qutas Bóg po to zesłał deszcze żeby luckości wszystko niszczyły.

Napisał(a): ~mada g -

Zgadza się z ta prostownicą jedną i dobrą, ja swoją już znalazłam ;) Długo się wahałam, bo najtańsza nie była, ale w końcu wzięłam i nie żałuję. Mam babyliss digital sensor. Prostownica ma specjalne czujniki, ciągle sprawdza włosy i temperaturę, sama się tak dostosowuje, żeby ich nie zniszczyć. Różnica jest ogromna. Włosy są idealnie gładkie i miękkie, ładnie się układaja, ale nie niszczą się jak od zwykłej prostownicy. Wreszcie udało mi się zapuścic włosy dłuższe niż do ramion, bo wczesniej co chwilę musiałam podcinać końcówki.

Reklama

Napisał(a): gość -

w deszczowe dni każde włosy są nie do zniesienia ale wtedy warto miec pod ręką suchy lakier do włosów - o wiele lepiej utrwala fryzurę niz te lakiery ze sklepu. fajny suche lakiery można kupić w hurtowni fryzomania. ważny jednak jest jeszcze dobry sprzęt do układania wlosów - ja np. zawsze prostuję i tylko dzięki dobrej prostownicy od nich efekt utrzymuje się bez zastrzeżeń

Napisał(a): gość -

Nie inwestuj w tanie, niszczące włosy prostownice! Kup jedną a dobrą - polecam wybrać coś ze sklepu fryzomania.pl - znajdziesz tam pełno profesjonalnego sprzętu! I co ważne w dobrych cenach!

Reklama