40
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +-16
40 ppt ?

Mam ochotę na seks w ciąży! (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Mam ochotę na seks w ciąży!

Napisał(a): Gość -

Felicyta5
moniuszko Odkąd jestem w ciąży mam większą ochotę na zbliżenia!

Czy seks w ciąży to dobry pomysł? Czy nie zaszkodzi dziecku? Czy można się kochać we wszystkich pozycjach?
od kiedy jesteś w tej ciązy?
Co jeść, aby zajść w ciążę?
Napisał(a): moniuszko - Niedziela, 28 czerwca (23:01)

Nie będę się zwierzać od kiedy jestem w ciąży, bo to nie jest interes wszystkich.
A pytanie o dietę przed ciążą (a także w trakcie jej) było napisane z czystej ciekawości. Chyba po to jest forum, aby zadawać nurtujące pytania, które nasuwają się podczas różnych okoliczności. Nie rozumiem takiego czepialstwa...

Napisał(a): gość -

moniuszko
Felicyta5
moniuszko Odkąd jestem w ciąży mam większą ochotę na zbliżenia!

Czy seks w ciąży to dobry pomysł? Czy nie zaszkodzi dziecku? Czy można się kochać we wszystkich pozycjach?
od kiedy jesteś w tej ciązy?
Co jeść, aby zajść w ciążę?
Napisał(a): moniuszko - Niedziela, 28 czerwca (23:01)

Nie będę się zwierzać od kiedy jestem w ciąży, bo to nie jest interes wszystkich.
A pytanie o dietę przed ciążą (a także w trakcie jej) było napisane z czystej ciekawości. Chyba po to jest forum, aby zadawać nurtujące pytania, które nasuwają się podczas różnych okoliczności. Nie rozumiem takiego czepialstwa...
No tak, masz ludzi za idiotów. Produkujesz na zamówienie te wątki i nic więcej. Albo udzielisz w nich jednorazowej odpowiedzi lub też nie. Za długo tu jestem by nie rozpoznawać takich jak ty.
Felicyta

Napisał(a): gość -

Seks w ciąży uprawiany zależy o zdrowia,kondycji i samopoczucia partnerki. Jeśli ma na niego ochotę trzeba spełnić zachciankę. Seks uprawiamy w ciąży ostrożnie, aby nie spowodować złego samopoczucia partnerki i dziecka oraz nie doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia. Należy uwzględnić wahania nastroju, zmiany biologiczne związane z ciążą i dzieckiem. Pozycje i rodzaj miłości należy dobrać do partnerki. Staramy się nie przeciążać organizmu przyszłej matki. Seks w pozycjach bezpiecznych dla matki, ciąży i dziecka.Seks ma na celu przekazanie przyjemności, czułości ,ciepła i bliskości.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam ochotę na seks w ciąży!