3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +2
3 ppt ?

Mam proble z nawiązywaniem kontaktów ! (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mam proble z nawiązywaniem kontaktów !

Napisał(a): ~gość -

Witam. Piszę tutaj z nadzieją że ktoś mi pomoże. Otusz mam 18 lat, i jak na razie moje życie nie jest zbyt dobre, mówiąc szczerze, nie posiadam przyjaciela z którym mógłby mieć bliski kontakt. Mam kolegów w klasie ale im tylko gry, jaranie, ruchanie i imprezy w głowie, rzadko kiedy rozmawiamy o czymś innym. Mam też kolegę z którym mamy wspólne zainteresowania, i dobrze nam się rozmawia, Ale niestety widujemy się tylko raz w tygodniu. Jeżeli chodzi o moje kontakty z dziewczynami to też krucho. Przez długi czas podobała mi się jedna ale nie miałem odwagi by do niej zagadać, teraz mogę o niej zapomnieć bo znalazła sobie faceta. Ogólnie moje życie to nie samo pasmo porażek, w pracy ludzie mnie lubią, chociaż głównie tu mowa o sporo starszych pracownikach. Z rodziną też mam całkiem dobry kontakt i jeszcze mam koleżankę z gimnazjum, z którą zawsze mogę pogadać przez fb. Ale co z tego ! skoro nie umiem znaleźć prawdziwego przyjaciela, z którym się mógł spotkać, nie wiem na mieście, u niego, u mnie, próbowałem ale zawsze mnie olewają, nie wiem, może to przez to że jestem małomówny a może przez to że nie mam takich zainteresowani jak większość młodzieży. Jeśli chodzi o dziewczyny, to nie chcę na razie wchodzić w żaden związek, chyba najbardziej bym chciał zapomnieć o tej dziewczynie o której pisałem wyżej, ale to też mi nie wychodzi. To wszystko co mam do napisania, będę wdzięczny jeżeli ktoś na tym portalu postanowi mi pomóc odpisując na tą wiadomość.

Re: Mam proble z nawiązywaniem kontaktów !

Napisał(a): ~Jaaa -

Nigdy nie ma tak, że ma się wszystko. U Ciebie wygląda to całkiem dobrze. Masz jakiegoś kolegę, koleżankę, pracownicy Cię lubią, z rodziną też ok. Wielu ludzi nie może nawet na to liczyć. Jeśli Ci mało - rusz się tam, gdzie spotkasz ludzi, którzy interesują się tym co ty. A może nie masz kogoś bliższego, bo za ostro ludzi oceniasz? Może boisz się odezwac bo boisz się oceny? Niepotrzebnie. Każdy jest inny i powinieneś mieć większe poczucie własnej wartości.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam proble z nawiązywaniem kontaktów !