15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń244
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Mam problemy z interpunkcją (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mam problemy z interpunkcją

Napisał(a): WildD -

Bo polska języka to trudna języka, coraz trudniejsza...
Może wystarczy gdy będziesz więcej czytał, a może gdy wrócisz do programu szkolnego z zakresu języka polskiego na poziomie podstawówki, ze szczególnym uwzględnieniem gramatyki?

PS. Ostatnio usiłowałam obejrzeć odcinek "Szkoły", odrzuciło mnie gdy usłyszałam jak mówi gimbaza i wcale nie chodzi mi o ubogi zasób słów, ale o akcentowanie i intonację - ohyda. Ściśnięty aparat mowy, głoski wyciskane z gardła jak przy zatwardzeniu, niechlujność.
Idolka co poniektórych, niejaka Anja Rubik, też nie potrafi poprawnie powiedzieć słowa "sukienkę", które artykułuje "sukieńke", bleee...

Napisał(a): WildD -

karinanati błędy mnie rażą tylko dlatego, że byłam przyzwyczajana do nacisku na poprawną ortografię, ale generalnie ortografia/ interpunkcja, to idiotyzm
a ja uważam ze to nie jest idiotyzm tylko sposób prawidłowego komunikowania się w przypadku kiedy jesteśmy pozbawieni możliwości rozmowy na żywo pisząc w taki sposób wypuszczam z siebie ciąg literek który może wpływać na to ze moja wypowiedź staje się bezładna może być trudna do zrozumienia ba może być nawet powodem do nieporozumienia zostanie odczytana w inny sposób niż bym sobie życzyła i całkiem odmiennie od moich intencji nawet przypuszczam że konieczne będzie powtórne przeczytanie tego tekstu za pierwszym razem może być całkiem niejasny

Napisał(a): Gość -

obserwator1971
karinanati błędy mnie rażą tylko dlatego, że byłam przyzwyczajana do nacisku na poprawną ortografię, ale generalnie ortografia/ interpunkcja, to idiotyzm
Ty, humanistka i takie radykalne poglądy ? ;)
Nie jestem humanistką. Robiłam tylko roczne podyplomowe z tego co masz na myśli, Pyszczku.
Wcześniej była administracja, a nie filologia:)

obserwator1971
karinanati
Nie jestem humanistką. Robiłam tylko roczne podyplomowe z tego co masz na myśli, Pyszczku.
Wcześniej była administracja, a nie filologia:)
I tak Ci do gramatyki i interpunkcji znacznie bliżej niż mnie ;)
Daj spokój, od tego są specjalne programy do interpunkcji, np. ten...http://www.pr(...)analiza

Kto by się z tym szarpał:P

obserwator1971
karinanati
Daj spokój, od tego są specjalne programy do interpunkcji, np. ten...http://www.pr(...)analiza

Kto by się z tym szarpał:P
Gorzej jak trzeba dwa zdania skreślić odręcznie, przy pomocy tak archaicznego narzędzia jak pióro ;P
Chciałabym mieć umysł ścisły, bo to wieli dar. Tak wielki, jak kobieta sama w sobie dla mężczyzny.

obserwator1971
karinanati
Chciałabym mieć umysł ścisły, bo to wieli dar. Tak wielki, jak kobieta sama w sobie dla mężczyzny.
:) Czasem tak wielki że trudno go udźwignąć i ciąży jak kula armatnia u nogi skazańca ;P
Jak jest chemia w związku, to można kule armatnie przenosić:) Trzeba się przede wszystkim lubić, Pyszczku.

obserwator1971
karinanati
Jak jest chemia w związku, to można kule armatnie przenosić:) Trzeba się przede wszystkim lubić, Pyszczku.
Nawet interpunkcję potrafisz na feministyczne hasła zamienić ;P
To jest dopiero talent ;)
A gdzie tu widzisz feminizm?

Feminizm to odpowiedz na obrzydliwy, męski seksizm- wszechobecny w mediach, w internecie, reklamach - sprowadzanie kobiety do przedmiotu seksualnego i kuchennego.
Najgorsze, że same kobiety się na to godzą.
P.S.
Czy Misza może przestać za nami łazić, po naszych postach?

obserwator1971
karinanati
A gdzie tu widzisz feminizm?

Feminizm to odpowiedz na obrzydliwy, męski seksizm- wszechobecny w mediach, w internecie, reklamach - sprowadzanie kobiety do przedmiotu seksualnego i kuchennego.
Najgorsze, że same kobiety się na to godzą.
P.S.
Czy Misza może przestać za nami łazić, po naszych postach?
"Tak wielki, jak kobieta sama w sobie dla mężczyzny."[i][/i]
ale interpunkcję zachowałaś ;)
Karinko to nie nasz temat i czemu Miszkę od razu podejrzewasz ? ;)
Każdy może po tematach chodzić jak ma tylko ochotę.
Jestem po prostu zazdrosna o mojego Pyszczka;)

obserwator1971
karinanati
Ależ to nie przystoi bojowniczce o równouprawnienie i zniesienie ucisku płci pięknej ;P
A Ty jesteś za równouprawnieniem kobiet czy przeciw? Tak w skrócie, oczywiście;)

obserwator1971
karinanati
obserwator1971
karinanati
Ależ to nie przystoi bojowniczce o równouprawnienie i zniesienie ucisku płci pięknej ;P
A Ty jesteś za równouprawnieniem kobiet czy przeciw? Tak w skrócie, oczywiście;)
Ależ oczywiście ... tyle że pełnym ;P
Chętnie posłucham płaczu, czemu muszą tak zapieprzać, czemu nie mają wcześniej emerytury, czemu ich się tak nie szanuje i na rękach nie nosi ....
Czy nie jesteś, teraz wiem już chyba jakie to przestarzałe wartości:)

Napisał(a): gość -

karinanati
obserwator1971
karinanati
Tak jestem za równouprawnieniem kobiet i mężczyzn.
i żądam:
zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn;
głodzenie kobiet na starość, bo żyją statystycznie 10 lat dłużej;
zrównanie ilości węgla wydobywanego przez kobiety, jak i przez mężczyzn;
koniec z przepuszczaniem w drzwiach;
koniec z zasadą „kobiet się nie bije”;
koniec z ustępowaniem miejsca w autobusach;
koniec z ewakuacją kobiet jako pierwszych z Titanica;
koniec z sikaniem na siedząco;
koniec z menstruacjami;
koniec z reprezentacją siatkarek;
koniec z umykaniem z wojska (poborowe kobiety, aby przyniosły większe szkody niż sama wojna).
koniec z pisuarami tylko w męskich wucetach, w damskich też muszą być;
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam problemy z interpunkcją