14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +37
14 ppt ?

Mam pytanie do Administracji Forum (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mam pytanie do Administracji Forum

Napisał(a): ~forumowicz -

Dlaczego usuwane są tematy, które pokazują dowody chamskie i wulgarne wpisy zwolenników PiS.

Proszę zobaczyć ile jest tu ich żądań o usunięcie wpisów i oponentów antypisowskich.

Ich wpisy tu figurują tygodniami, a wątki przedstawiające prawdę, popartą dowodami, bez odpowiedzi są natychmiast usuwane.

Pani Admin, czy i wolno więcej, czy ich ból jest większy od naszego. Personalnie są obrażani ludzie niepokorni wobec PiS, bez konsekwencji, jednak ich wpisy ze skargami figurują niczym święte krowy.
Mam pytanie, czy to forum już zostało przejęte przez PiS, a forumowicze nie są traktowani równo. Czy trzeba zapytać o o ten fakt Pana Prezesa Zygmunta Solorza?

Była mowa, że dział do admina, nie jest miejscem do dyskusji, zatem dlaczego została usunięta moja skarga, bez uzasadnienia.

Proszę o wyjaśnienie Panią Admin. Ignorowanie i usuwanie, bez odpowiedzi nie jest w porządku.

INTERIA.PL

Re: Mam pytanie do Administracji Forum

Napisał(a): Admminka -

Szanowny Forumowiczu,

Dział do Admina nie służy do zgłaszania wpisów do usunięcia. Właściwym sposobem zgłaszania jest przycisk "zgłoś do usunięcia" w prawym górnym rogu przy wpisie, każde takie zgłoszenie jest weryfikowane.

Pozdrawiam,
Admminka

Napisał(a): ~forumowicz -

Admminka Szanowny Forumowiczu,

Dział do Admina nie służy do zgłaszania wpisów do usunięcia. Właściwym sposobem zgłaszania jest przycisk "zgłoś do usunięcia" w prawym górnym rogu przy wpisie, każde takie zgłoszenie jest weryfikowane.

Pozdrawiam,
Admminka
Dziękuję za udzielenie informacji. Jednak zwolennicy PiS właśnie tu piszą skargi i wnoszą o usuwanie niepokornych użytkowników wobec PiS. Moim celem było wykazanie hipokryzji tych ludzi i przedstawienie dowodów, na fakt, że są wulgarni i gorsi od tych, na których piszą tu tak liczne skargi. Ich skargi widnieją, moje były usuwane. To wydaje się być niesprawiedliwością.

Dziękuję i pozdrawiam Panią Admin.

Reklama

Napisał(a): Ananke -

Pozdrawiam,
Admminka
Ale ten osławiony przycisk najczęściej i najzwyczajniej odmawia współpracy. Co wtedy?

Napisał(a): ~gość -

Pozdrawiam,
Admminka
Czyli użytkownicy tego forum są de facto jego moderatorami.

Macie jakiekolwiek pojęcie, co się tu dzieje? Dlaczego normalni użytkownicy muszą toaletować spamerskie wątki o pedofilskim zabarwieniu typu "Sok brzoskwinek małych dziewczynek"?

Nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać nad poziomem tego forum. Właściwie to mało kto zakłada tu wątki generujące dyskusję i zdecydowana większość powinna być usuwana zgodnie z regulaminem.

Gdzie jest jakakolwiek moderacja tego forum w formie człowieka, nie automatu?

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam pytanie do Administracji Forum