509
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40 tys.
  • Odpowiedzi100
  • Ocen na +0
509 ppt ?

Mam za duży biust! (101)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mam za duży biust!

Napisał(a): gość -

gość
gość
gość
toska123 Wiem, że to raczej niestandardowy problem i mało się o tym mówi ale mój biust jest dla mnie sporym obciążeniem. W dodatku nie wygląda zbyt ładnie. Zastanawiam się nad operacją pomniejszenia. Boli mnie też przez niego kręgosłup, w lecie strasznie się pocę i odparzają mnie ramiączka i skóra pod piersiami. Mój rozmiar to 95 D.
Czy któraś z użytkowniczek forum ma podobny problem? Jakie rady?
Tak się fajnie pieści co się w dłoni mieści. Wy cycate będziecie miały na starość obwisły do pasa biust. Małe jest piękne i jędrne. Współczuje Pania obrażonym w tą niby kobiecość. Współczuje bo faceci leca tylko na Wasze cycki, nie dostrzegajac całokształtu.

W większości faceci to debile bo lecą TYLKO na wygląd, więc bez wyjątku czy lecą na cycki na tyłek czy wytapetowaną buźkę...kiedyś bardzo będą tego żałować i będą płakać i żalić się do wszystkich jake to mają wredne żony, znam kilku takich żałosnych kolesi, totalna porażka
a na co mamy nie leciec jak nie na wymiona i zad? na pustotstan pod kopula?

O tym piszę właśnie ;) a jak masz laskę z "pustostanem pod kopułą" to Ci szczerze współczuję, są-nieliczne bo nieliczne- kobiety na poziomie intelektualnym, może tylko nie zawsze świecą tyłkiem i cyckami z kilogramem tapety na twarzy ;) troszkę wysiłku to znajdziesz, albo zadowolisz się tym co jest, czyli "pustostanem" :) aaa tylko potem nie płacz innym w rękaw jaka ona wredna i głupia jest... ludzie na prawdę nie chcą słuchać takich porażkowych ludzi

Masz nadwagę? Nie możesz schudnąć? zaczniesz głodówkę ? Brak Ci motywacji? Ten problem mają wszyscy! Ale już nie ja. Pozbyłam się nadwagi raz na zawsze-12kg w 4 miesiący. Bez głodowania, bez cellulitu i energią na cały dzień. Jak ? Wejdź i się dowiedz (idealnafigura.com/gberes). Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

Kobiety 95 D to nie jest duży biust, po prostu Macie solidną NADWAGĘ, moja dziewczyna ma 75 G (jedyny minus - trochę oklapnięty po ciąży, ale pracuje nad tym ;p). Radzę wziąć się za ćwiczenia i zrzucić zbędne kilogramy- i kręgosłupy was nie będą boleć i wyglądać będziecie o niebo lepiej, poza ćwiczeniami polecam odpowiednią dietę, masaże i lifting próżniowy (ale jako UZUPEŁNIENIE nie ZAMIAST). Przypominam, rozmiary biustonoszy kończą się gdzieś na I albo J, D to NIC WIELKIEGO, ważne jest jak ów biust jest utrzymany. Bardzo ważna sprawa to dobranie odpowiedniego biustonosza - większość kobiet z dużym biustem nosi zdecydowanie za małe miseczki co powoduje rozpłaszczenie i opadanie piersi, nie wiem czemu utarło się że największe biusty to DD :/ radzę zapoznać się z artykułami pisanymi przez tzw brafitterów ;). Pozdrawiam

Popieram bo znam ten problem :)sama mam 80H przy wadze 65 kg to jest duży biust .Kręgosłup boli ,problem z fajnymi ciuchami zwłaszcza jak nie jesteś gruba:) Z bielizną zwłaszcza taką fikuśną w rozsądnej cenie też jest problem..Te wszystkie co mają małe piersi a chcą mieć duże nie mają pojęcia o czym gadają..

toska123 Wiem, że to raczej niestandardowy problem i mało się o tym mówi ale mój biust jest dla mnie sporym obciążeniem. W dodatku nie wygląda zbyt ładnie. Zastanawiam się nad operacją pomniejszenia. Boli mnie też przez niego kręgosłup, w lecie strasznie się pocę i odparzają mnie ramiączka i skóra pod piersiami. Mój rozmiar to 95 D.
Umówisz się?

Napisał(a): astralna -

Może dziewczyna nie jest za gruba? tylko ma za duży rozmiar stanika po biustem?Tak naprawdę nie ma w Polsce rozpropagowanego problemu prawidłowego doboru stanika. Czasami tzw. " plotkarskie " programy tv, kobiece podają jak dobierać prawidłowo stanika. Ale oglądając jej mam wrażenie, że to raczej reklama sklepu..albo marki:( To jest problem bardzo poważny bo za tym idzie ból kręgosłupa. Wiem coś o tym bo sama mam rozmiar 80/I/J. Jeżeli wezmę w swej naiwności g/h to 85 ale zaraz tył biustonosza unosi się na plecach...a o kręgosłupie już nie wspomnę. Może ktoś zainteresuje się problemem profesjonalnie???

Dziewczyny!!! Ja też mam duży biust, 65g, i też myślałam o operacji (ociągałam się długo z tą operacją, bo po prostu mi się podobały moje piersi). Chciałam zmniejszyć, bo często nie mogłam znaleźć w ogóle staników dla siebie ładnych, a jak był rozmiar to jakieś dziwaczne spadochrony mega nie wygodne. Teraz kupuje przez net, dobrze dopasowane rozmiary, biustonosze znanych marek typu Gorteks czy Wies-MANN tu http://www.e-lady.pl/kategoria/34/duzy-biust Teraz już wiem, jak dobrać sobie stanik dobrze i już nie muszę zmniejszać :))
Kupujcie dobre biustonosze, wygodne i zobaczycie same, że mocno odciążają :)

Napisał(a): WildD -

To nie jest duży biust, raczej mały nawet... Może poodchudzaj się trochę, to dasz odpoczynek kręgosłupowi.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • biust e
  • forum o biuscie
  • gorseciarka w koszalinie
  • za duży biust też niedobrze
  • biust 95 d
  • E rozmiar piersi
  • za duzy biyst
  • mam za duzy biust
  • Czy duży biust obciąża kręgosłup
  • danuta lato forum