790
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi211
  • Ocen na +170
790 ppt ?

Mam za wysoki cholesterol. Co z nim zrobić? (212)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mam za wysoki cholesterol. Co z nim zrobić?

Napisał(a): gość -

Jeżeli ma się za wysoki cholesterol , to dieta to jest raz . 5 posiłków dziennie , do tego dużo pić wody, unikać margaryn wszelkiego rodzaju np, roślinnych . Lepiej smarowidło te pochodzenia zwierzęcego. Mięso gotowane na parze albo pieczone i jedzone tylko dwa razy w tygodniu . reszta warzywa i owoce . To co opisałam powyżej dobrze jest wziąć i połączyć z odpowiednim suplementem . np Gold omega 3 : zawiera kwasy omega 3 ,obniża ten zły cholesterol a podnosi ten dobry .Moja mama w taki sposób zbila cholesterol ;) a że stosowała diete to i schudła

Napisał(a): gość -

A cóż tu więcej mówić autorze wątku . jesli ma się zły cholesterol to trzeba go zbić .!! A to poprzez odpowiednią dietę , poprzez picie płynów poprzez stosowanie odpowiedniej suplementacji . Dodam jeszcze,że suplementy też nalezy zażywać głową to raz (w końcu od czego macie ulotkę ) a dwa systematycznie , Jak nie bierzecie systematycznie to nie będzie popray. Ja biorę z supelentów akurat gold omega 3. Mama mi to poleciła i biorę regularnie . Oprócz tego ,ze dieta robi swoje to jeszcze ten gold omega 3 obniża mi ten zły cholestereol i wpływa mi na prawidłowe ciśnienie.

Napisał(a): chances -

Mi pomogła właśnie dieta i odpowiednia ilość ruchu. Wcześniej muszę się przyznać,że sama z własnej winy nabawiłam się problemów z cholesterolem... Nie odżywiałam się zdrowo. Nie uprawiałam sportu. Waga podskoczyła do góry i tym samym ilość cholesterolu we krwi. Od jakiegoś czasu staram się zdrowiej odżywiać, dbać o odpowiednią ilość sportu i przyznam,że czuje się znacznie lepiej.
Zerknijcie sobie tutaj:
http://www.vi(...)ldl.php

Na stronie jest artykuł o tym jak obniżyć poziom cholesterolu we krwi.

Napisał(a): ~grusheczka -

gość Jeżeli masz za wysoki cholesterol to po prostu ;) zmień swoją dietę ;)
Niedawno miałam przyjemność spróbować Margaryny Optima Cardio Potas i muszę przyznać, że były to bardzo przyjemne doznania. Margaryna ze świeżą bułeczką pachnie i smakuje po prostu bajecznie. Aż nie chce się przestać. Pomimo ceny wyższej od innych jest tak wydajna, że z pewnością wystarcza na dłużej niż te tańsze. Optima Cardio Potas ma świetny skład wzbogacony o potas no i tak ważne sterole roślinne.Cholesterol po 3 tygodniach niższy o 10% bez większych wyrzeczeń a w dodatku bardzo smacznie. Polecam każdemu.

Napisał(a): ~renifer22 -

Może warto zrobić dodatkowe badania ... nawet podstawowe. Np. tutaj w Lux Med. taki pakiet badań podstawowychhttps://emark(...)zczyzna Podstawowy przegląd stanu zdrowia obejmuje badania, które pozwolą skontrolować m.in. pracę serca i nerek oraz poziom cholesterolu i glukozy w organizmie, a także odpowiednio wcześnie wykryć różnego rodzaju nieprawidłowości zdrowotne.

Napisał(a): ~kajka6868 -

Dla mnie najłatwiej i najkorzystniej zadbać o swoją dietę. Od tego powiano się zacząć. Ja zamieniłam swoją zwykłą margarynę na margarynę prozdrowotną. Przekonałam się do margaryny Optima Cardio Potas+. Pomaga w łatwy, niewymagający wysiłku, ani specjalnego zachodu sposób obniżyć cholesterol już po 2-3 tyg. Jest bardzo smaczna, co mnie zaskoczyło. Nie ma takiego posmaku jak niektóre inne margaryny. Ma delikatny, śmietankowo-maślany smak, mimo że jest produktem w 100% roślinnym. Ma sterole roślinne, które faktycznie pomagają zredukować poziom złego cholesterolu, a zawarty w niej potas korzystnie wpływa na prawidłowe ciśnienie krwi.

Margarynę Optima Cardio Potas+ poleciłam mojej babci. Jest z niego bardzo zadowolona. Uważam, że efekty w jej samopoczuciu się wyraźnie widoczne.

Dla mnie jest to bardzo dobry produkt prozdrowotny, który pomógł mi obniżyć cholesterol. Jest również bardzo smaczna. Uważam, że warto ją stosować. Ja się przestawiłam ze zwykłej margaryny na Optima Cardio Potas+ i jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Zdecydowanie POLECAM ten produkt, jeśli faktycznie myśli się o obniżeniu cholesterolu.

Napisał(a): Gość -

~kajka6868 Dla mnie najłatwiej i najkorzystniej zadbać o swoją dietę. Od tego powiano się zacząć. Ja zamieniłam swoją zwykłą margarynę na margarynę prozdrowotną. Przekonałam się do margaryny Optima Cardio Potas+. Pomaga w łatwy, niewymagający wysiłku, ani specjalnego zachodu sposób obniżyć cholesterol już po 2-3 tyg. Jest bardzo smaczna, co mnie zaskoczyło. Nie ma takiego posmaku jak niektóre inne margaryny. Ma delikatny, śmietankowo-maślany smak, mimo że jest produktem w 100% roślinnym. Ma sterole roślinne, które faktycznie pomagają zredukować poziom złego cholesterolu, a zawarty w niej potas korzystnie wpływa na prawidłowe ciśnienie krwi.

Margarynę Optima Cardio Potas+ poleciłam mojej babci. Jest z niego bardzo zadowolona. Uważam, że efekty w jej samopoczuciu się wyraźnie widoczne.

Dla mnie jest to bardzo dobry produkt prozdrowotny, który pomógł mi obniżyć cholesterol. Jest również bardzo smaczna. Uważam, że warto ją stosować. Ja się przestawiłam ze zwykłej margaryny na Optima Cardio Potas+ i jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Zdecydowanie POLECAM ten produkt, jeśli faktycznie myśli się o obniżeniu cholesterolu.
To wygląda mi na reklamę margaryny

Napisał(a): ~Mariola -

W diecie sporo musiałam zmienić, żeby w końcu uzyskać jakiekolwiek efekty w postaci poprawy wyników badań ale szło to bardzo powoli. Zaczęłam chodzić na siłownie i głównie maszerować na bieżni i ćwiczyć na orbitreku. Do tego stosuje Cardioslim. Miesiąc takiego trybu życia poskutkował zbiciem cholesterolu poniżej górnej granicy normy sporo, a do tego schudnał 5 kg
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • armolipid opinie
  • armolipid czy inny lek na cholesterol opinie
  • armolipid forum
  • armolipid skutki
  • armolipid skutki uboczne
  • lek na cholesterol armolipid forum
  • armolipid- opinie
  • armolipid warszawa
  • armolipid objawy uboczne
Do góry strony: Mam za wysoki cholesterol. Co z nim zrobić?