1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +234
1 tys. ppt ?

Mamy jedną z najpłytszych recesji na świecie (1476)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Mamy jedną z najpłytszych recesji na świecie

Napisał(a): ~eldeii -

Keramek Od kilku tygodni Polska ma przez większość godzin doby tańsza energię od naszych sąsiadów. Dla przykładu cena spot energii elektrycznej sprzedawana za pośrednictwem giełdy Nordpool na 8 września w Polsce kosztuje niespełna 96 euro za 1 MWh, podczas gdy w Niemczech, Szwecji i na Litwie kosztuje od 120 do 127 euro. Równie drogo jest z resztą w większości Europy, także w południowej Norwegii, krajach Beneluksu, Francji czy Czechach i Słowacji.
[im36[/image]

Może to jest jakiś pomysł na walkę z unijną głupotą.
Szkoda tylko że my zarabiamy 2,5 tys zł , a za wszystkie opłaty jakie musimy opłacić za mieszkanie i media , płacimy np.Ja płace : 750 zł . Za resztę muszę wyżywić siebie rodzinę psa i kota , więc do pracy musi iść też żona i dorobić drugie 2 tys zł . bo za moją tylko wypłatę mieszkalibyśmy pewnie pod mostem ... ....

A w Niemczech mój Wujek zarabia w Sklepie na dostawach towarów , 3, 5 tys euro ma jeszcze po boku od sklepikarzy kieszonkowe około 500 euro , za dostawę ekstra , za mieszkanie i media i prywatne ubezpieczenie emerytalne , płaci 900 euro . Zostaje mu 2,6 tys euro na życie . I to przy tych samych cenach jakie mamy w Polsce a niektóre towary nawet w Niemczech są tańsze .
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Abdul -

~eldeii
Keramek Od kilku tygodni Polska ma przez większość godzin doby tańsza energię od naszych sąsiadów. Dla przykładu cena spot energii elektrycznej sprzedawana za pośrednictwem giełdy Nordpool na 8 września w Polsce kosztuje niespełna 96 euro za 1 MWh, podczas gdy w Niemczech, Szwecji i na Litwie kosztuje od 120 do 127 euro. Równie drogo jest z resztą w większości Europy, także w południowej Norwegii, krajach Beneluksu, Francji czy Czechach i Słowacji.
[im36[/image]

Może to jest jakiś pomysł na walkę z unijną głupotą.
Szkoda tylko że my zarabiamy 2,5 tys zł , a za wszystkie opłaty jakie musimy opłacić za mieszkanie i media , płacimy np.Ja płace : 750 zł . Za resztę muszę wyżywić siebie rodzinę psa i kota , więc do pracy musi iść też żona i dorobić drugie 2 tys zł . bo za moją tylko wypłatę mieszkalibyśmy pewnie pod mostem ... ....

A w Niemczech mój Wujek zarabia w Sklepie na dostawach towarów , 3, 5 tys euro ma jeszcze po boku od sklepikarzy kieszonkowe około 500 euro , za dostawę ekstra , za mieszkanie i media i prywatne ubezpieczenie emerytalne , płaci 900 euro . Zostaje mu 2,6 tys euro na życie . I to przy tych samych cenach jakie mamy w Polsce a niektóre towary nawet w Niemczech są tańsze .
Średnie miesięczne wynagrodzenie w Niemczech wynosi ok. 3000 – 3500 EUR brutto.
Średni koszt utrzymania w Niemczech wynosi około 1000 – 1500 EUR miesięcznie.
Wynajem kawalerki to wydatek rzędu 500-800 EUR również bez opłat (czasem nawet bez umeblowania), a mieszkania o powierzchni 60 m2 od 1200 nawet do 1400 EUR w dużym mieście (opłata za mieszkanie jest najczęściej podawana w wysokości czynszu miesięcznego bez ogrzewania netto (Netto-Kaltmiete w Euro/m2).
Miesięczny koszt mediów w kawalerce wynosi ok. 200-300 EUR,
https://pl.europa.jobs/art-aktualne-ceny-i-koszty-zycia-w-niemczech-2021/
To bez żony wujek też nie da rady wyżywić siebie rodzinę psa i kota.:) chyba że pracuje w Niemczech a mieszka w Polsce.

Reklama

Napisał(a): Sajmon1 -

Keramek

To jest bardzo dobry przykład tłumaczący głupotę "zielonych" aktywistów czy tak zwanych pseudo ekologów.
Te wszystkie głupoty UE biorą się z takiego myślenia, że wszystko jest proste jak konstrukcja cepa a my lewicowi mędrcy nie mający pojęcia o prawach natury .... 😂🤣😆

Człowiek , który został wskazany przez Ducha Świętego jako reprezentant Boga na ziemi, głowa kościoła katolickiego papież Franciszek znany też jako Bergoglio swoim autorytetem nadanym mu przez Boga stwierdził co następuje:

potrzebna jest „integralna ekologia człowieka”, która przekształci styl życia i relacje z zasobami Ziemi

W czasie dalszych rozważań następca św Piotra wezwał państwa do walki z globalnym ociepleniem zgodnie z porozumieniem klimatycznym z Paryża z 2015 roku. Zaznaczył on, że czas na walkę ze zmianami klimatu dobiega końca. Franciszek o globalnym ociepleniu – Nasze ciągłe zapotrzebowanie na wzrost i niekończący się cykl produkcji i konsumpcji wyczerpuje świat przyrody.

Jeśli ktoś nie słucha głosu zwierzchnika kościoła , którego autorytet od samego Boga pochodzi , stawia się de facto po stronie szatana zwanego diabłem albo lucyferem .
Na sądzie ostatecznym nie będzie tłumaczenie , że nie wiedziałem a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów... jak oznajmia pismo.

9 Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych

50 i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Mat 13

Reklama

Napisał(a): Keramek -

Sajmon1
Keramek

To jest bardzo dobry przykład tłumaczący głupotę "zielonych" aktywistów czy tak zwanych pseudo ekologów.
Te wszystkie głupoty UE biorą się z takiego myślenia, że wszystko jest proste jak konstrukcja cepa a my lewicowi mędrcy nie mający pojęcia o prawach natury .... 😂🤣😆

Człowiek , który został wskazany przez Ducha Świętego jako reprezentant Boga na ziemi, głowa kościoła katolickiego papież Franciszek znany też jako Bergoglio swoim autorytetem nadanym mu przez Boga stwierdził co następuje:

potrzebna jest „integralna ekologia człowieka”, która przekształci styl życia i relacje z zasobami Ziemi

Sajmonie ale czy mówił coś o nakladaniu na mnie na ciebie przez urzednikow unijnych ogromych kar za palenie w piecu ???
Takie proste pytanie jak dla operatora cepa. Potrafisz na nie odpowiedzieć????

Dogmat o nieomylności papieża – dogmat katolicki, ogłoszony w 1870 roku na soborze watykańskim I w konstytucji dogmatycznej Pastor aeternus (Konstytucja o Kościele Chrystusowym). Dogmat ten odnosi się do tzw. nauczania ex cathedra. Nieomylność papieża należy rozumieć jako bezbłędność w sprawach wiary i moralności, nie zaś w sprawach codziennych.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dogmat_o_nieomylno%C5%9Bci_papie%C5%BCa
A gdyby tak lewaccy aktywiści zawsze i wszędzie kierowali się nauczaniem papieża świat byłby
piękniejszy😊😊😊 tak się rozmażyłem😂🤣😆

Keramek
Sajmon1
Keramek

Sajmonie ale czy mówił coś o nakladaniu na mnie na ciebie przez urzednikow unijnych ogromych kar za palenie w piecu ???
Takie proste pytanie jak dla operatora cepa. Potrafisz na nie odpowiedzieć????

Jedno wynika z drugiego! Zmiany w polityce energetycznej wymagają nakładów finansowych .
Jeśli ktoś się dostosuje to nie będzie kar. To jak z przepisami w ruchu drogowym , nie łamiesz przepisów nie jesteś karany.
Nie będzie taryfikatora kar nie będzie przestrzegania przepisów , proste jak budowa zapałki.

Reklama

Keramek [
A gdyby tak lewaccy aktywiści zawsze i wszędzie kierowali się nauczaniem papieża świat byłby

Wtedy papieża nazwalibyście wstrętnym lewakiem , co najwyżej byście go ignorowali.
Dowód1
Papież nawołuje do pomocy uchodźcą - środowiska świecki , które tak mówią nazywane są lewactwem.

Dowód 2
Papież nawołuje do ochrony klimatu - środowiska świecki które tak mówią nazywane są lewactwem.

Itd, itp, etc...Jesteście zakłamani i zepsuci do szpiku kości , czasem sam się sobie dziwię , że z wami dyskutuje.

Sajmon1
Keramek [

Wtedy papieża nazwalibyście wstrętnym lewakiem

Nie sajmonie wtedy nie byloby lewactwa😂🤣😆

Keramek
Sajmon1
Keramek [

Nie sajmonie wtedy nie byloby lewactwa😂🤣😆
Ci lewacy jak ich nazywasz mają w wielu kluczowych kwestiach takie poglądy jak papież.
Dałem ci przykłady : ekologia, uchodźcy. Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Sajmon1
Keramek
Sajmon1
Keramek [

Nie sajmonie wtedy nie byloby lewactwa i jego szkodliwej dla czlowieka ideologii😂🤣😆
ekologia, uchodźcy.
Nie sajmonie uchodźca to nie najmnik czy emigrant zasiłkowy a szacunek do wszyskiego co Bóg stworzył to nie fanaberie aktywistów dla których roślina czy zwierze jest wazniejsze od czlowieka.
Z jednej strony lewactwo ubzduralo sobie, że jedzenie zwierząt jest takie okropne a z drugiej strony walczy o prawo do zabijania nienarodzonych dzieci na życzenie.
Tu nie widzisz zakłamania i obłudy???

To taka sama głupota jak myślenie, że klimat rządzi się takimi samymi prawami jak jezioro 😂🤣😆
A swoją drogą zobacz jekie głupoty promujesz skoro nie potrafisz ich uzasadnić osiągnieciami wspólczesnej nauki.😂🤣😆

Keramek [
To taka sama głupota jak myślenie, że klimat rządzi się takimi samymi prawami jak jezioro 😂🤣😆
A swoją drogą zobacz jekie głupoty promujesz skoro nie potrafisz ich uzasadnić osiągnieciami wspólczesnej nauki.😂🤣😆
Zdecydowanie większą głupotą jest twierdzenie , że można zatruwać jeziora, rzeki, morza oceany czy powietrze w nieskończoność i liczyć , że samo się oczyści jeśli nadal będzie się zatruwać.
To już nie jest brak wyobraźni tylko zwykła głupota.

Sajmon1
Keramek [
Zdecydowanie większą głupotą jest twierdzenie , że można zatruwać jeziora, rzeki, morza oceany czy powietrze
A kto tak twierdzi zapomniałeś o czym rozmawiamy????😂🤣😆
To przyponę😥😥😥 rozmawiamy o okrutnej drożyźnie energii, która jest wynikiem idiotycznych decyzi unijnych urzedników.
I tak wróciliśmy do początku a ty dalej nie masz argumentów😂🤣😆

Keramek
Sajmon1
Keramek [
Zdecydowanie większą głupotą jest twierdzenie , że można zatruwać jeziora, rzeki, morza oceany czy powietrze
A kto tak twierdzi zapomniałeś o czym rozmawiamy????😂🤣😆
To przyponę😥😥😥 rozmawiamy o okrutnej drożyźnie energii, która jest wynikiem idiotycznych decyzi unijnych urzedników.
I tak wróciliśmy do początku a ty dalej nie masz argumentów😂🤣😆
No właśnie nie idiotycznych , to decyzje , które mają na celu ochronę środowiska.
Podałem ci linki z najnowszych badań NASA , Polskiej Akademii, Nauk i wielu innych , nic więcej nie mogę zrobić.

Sajmon1
to decyzje , które mają na celu ochronę środowiska.
Albo zmuszanie ludzi do zaciągania kredytów.😂😆🤣
A jak niechcesz brać kredytu to kara. Urzednik zawsze sobie poradzi i to jeszcze w zgodzie z prawem i zacnymi celami😆🤣😂
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mamy jedną z najpłytszych recesji na świecie