Odpowiadasz na:
Mamy jedną z najpłytszych recesji na świecie

Keramek
Temat dodał(a):
Keramek -
Czym dzisiaj żyją Polacy? Z pewnością nie tym o czym się mówi w mediach. W miniony weekend tylko w Zakopanem wypoczywało 20 000 Polaków. Taka sytuacja wielu zaskoczyła a zwłaszcza wszystkich czerpiących wiedzę o Polsce z „niezależnych mediów”. Opowieści o ubóstwie czy strachu przed pandemią można wsadzić między bajki. Polacy mają pieniądze i korzystają z nich. Obecna sytuacja sprzyja aby pieniądze pozostały w Polsce. Wewnętrzna konsumpcja robi swoje.Wygląda na to, że Polska wyszła obronną ręką z katastrofy ekonomicznej wywołanej przez pandemię.Mamy jedną z najpłytszych recesji na świecie i to widać na każdym kroku.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Mamy jedną z najpłytszych recesji na świecie

Napisał(a): Keramek -

Ten sondaż chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem. W obliczu wojny aż 7% zaprzańców
będzie popierać, zdecydowanie popierać agresorów.

Aż 63 proc. respondentów ocenia dobrze postawę polskich żołnierzy. 39 proc. "zdecydowanie pozytywnie", a 24 proc. "raczej dobrze".

Przeciwnego zdania jest jedynie 19 proc. ankietowanych, z czego 7 proc. ocenia żołnierzy "zdecydowanie negatywnie", a 12 "raczej negatywnie". 19 proc. ankietowanych nie ma wyrobionej opinii.

Co sądzą wyborcy PiS, Hołowni i KO?
Ciekawie wygląda również to, jak głosowali wyborcy trzech największych partii. Pozytywnie postawę polskich żołnierzy ocenia 95 proc. wyborców PiS (1 proc. negatywnie), 62 proc. zwolenników Szymona Hołowni (21 proc. negatywnie) i jedynie 38 proc. wyborców Koalicji Obywatelskiej (aż 43 proc. negatywnie).

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/polacy-murem-za-%C5%BCo%C5%82nierzami-tylko-wyborcy-ko-si%C4%99-wy%C5%82amali/ar-AARaiC7?ocid=msedgdhp&pc=U531

Re: Mamy jedną z najpłytszych recesji na świecie

Napisał(a): Keramek -

W okresie styczeń-październik 2021 r. dochody budżetu państwa wyniosły 405,7 mld zł, a wydano 353,8 mld zł, w budżecie odnotowano 51,9 mld zł nadwyżki - wynika z informacji ministra finansów Tadeusza Kościńskiego przekazanej w piątek PAP.

Należy pamiętać że import w przodku Polski to głównie ropa i gaz

Reklama

Re: Mamy jedną z najpłytszych recesji na świecie

Napisał(a): Keramek -

Blandare51
w Polsce kryzysu wcale nie ma....

Zdjęcie
Jeszcze nie ma.
PKB powyżej 5 %
Bezrobocie cały czas spada a wynagrodzenia rosną no nie ma innego wyjścia w tej sytuacji.

W trzecim kwartale 2021 r. przeciętne wynagrodzenie wzrosło rok do roku o 9,4 proc. i wyniosło 5,657,30 zł - podał w środę Główny Urząd Statystyczny (GUS). W ujęciu kwartalnym wzrost wynagrodzeń sięgnął 2,8 proc. Wzrost wynagrodzeń napędzają popandemiczne ożywienie oraz ograniczone zasoby siły roboczej.

Wracając do twojej tabelki
"te pensje nie zmieniły się w ciągu ostatnich ponad 20 lat".

Re: Mamy jedną z najpłytszych recesji na świecie

Napisał(a): Blandare51 -

Tabelka pokazuje, że w Polsce kryzysu wcale nie ma....
Załączniki:

Reklama