117
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +-4
117 ppt ?

Manicure hybrydowy (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Manicure hybrydowy

Napisał(a): Gość -

Jest na tyle trwały, że nie odpryśnie? Nawet przy ekstremalnych warunkach?
Zmywacz na pewno działa? Słyszałam, że to nie takie proste... i trzeba udać się do kosmetyczki, a to dodatkowy koszt ;/

Co w przypadku, gdy są widoczne odrosty na paznokciach? Trzeba ściągać całość? Czy jest możliwość uzupełnienia?

Reklama

annawanna Jest na tyle trwały, że nie odpryśnie? Nawet przy ekstremalnych warunkach?
Zmywacz na pewno działa? Słyszałam, że to nie takie proste... i trzeba udać się do kosmetyczki, a to dodatkowy koszt ;/

Co w przypadku, gdy są widoczne odrosty na paznokciach? Trzeba ściągać całość? Czy jest możliwość uzupełnienia?
Mnie nigdy nie odprysł. Nie miałam również żadnych odrostów. Pewnie to kwestia kosmetyczki. Jeśli jest dobra, to i hybryda się trzyma.
Ja używałam zmywacza i na pewno nie chodziłam dodatkowo na ściąganie do kosmetyczki. Aż tak bogata nie jestem. Po miesiącu to ten lakier można nawet zdrapać.

Reklama

Reklama

annawanna Nic się nie dzieje z naturalną płytką paznokcia, jeśli zdrapiemy ten lakier, lub ściągniemy za pomocą zwykłego zmywacza?
Chciałam się jeszcze dowiedzieć, czy zabieg ten (manicure hybrydowy) nie pogorszy ogólnego stanu paznokci?
Hybryda jest najmniej inwazyjna. Najgorzej jest po żelowych paznokciach - one robią z płytki galaretkę.

Właśnie słyszałam... moja znajoma non stop ma paznokcie żelowe, nawet ich "nie zdejmuje", tylko uzupełnia. Nie chcę wiedzieć, jakie ma swoje naturalne paznokcie, o ile je jeszcze ma...

Wnioskuję, że jeżeli często chodzi się na taki manicure to mogą być później problemy, przecież do utwardzenia jest stosowana lampa uv...

annawanna Właśnie słyszałam... moja znajoma non stop ma paznokcie żelowe, nawet ich "nie zdejmuje", tylko uzupełnia. Nie chcę wiedzieć, jakie ma swoje naturalne paznokcie, o ile je jeszcze ma...

Wnioskuję, że jeżeli często chodzi się na taki manicure to mogą być później problemy, przecież do utwardzenia jest stosowana lampa uv...
No dokładnie. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.

Napisał(a): gość -

myślę, że zamiast hybrydy czy żeli warto jest inwestować w porzadniejsze lakiery czy top coaty, na rynku naprawdę można znaleźć coś dla siebie i cieszyć się chociażby tygodniowym manicure, który nie zniszczy płytki paznokcia, a ceno wyjdzie o niebo taniej niż takie zabiegi

Napisał(a): gość -

gość myślę, że zamiast hybrydy czy żeli warto jest inwestować w porzadniejsze lakiery czy top coaty, na rynku naprawdę można znaleźć coś dla siebie i cieszyć się chociażby tygodniowym manicure, który nie zniszczy płytki paznokcia, a ceno wyjdzie o niebo taniej niż takie zabiegi
Jakie lakiery TOP CPATY masz na myśli dokładniej ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Manicure hybrydowy