10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Markowe ubrania czy zwykłe? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Markowe ubrania czy zwykłe?

Napisał(a): ~basia -

Ja zdecydowanie wolę te markowe ubrania nie mechacą się tak jak te z bazarku bardzo długo wytrzymują. Może i kosztują więcej ale i tak oszczędzamy kupując ubrania markowe. Ja przeważnie ubrania zamawiam w sklepie ubierzsie.com można tam znaleźć dużo znanych marek w jednym miejscu

Napisał(a): ~mila -

~basia Ja zdecydowanie wolę te markowe ubrania nie mechacą się tak jak te z bazarku bardzo długo wytrzymują. Może i kosztują więcej ale i tak oszczędzamy kupując ubrania markowe. Ja przeważnie ubrania zamawiam w sklepie ubierzsie.com można tam znaleźć dużo znanych marek w jednym miejscu
Lepiej jest własnie kupowac ubrania z jednego sklepu niż płacić 2 razy za dostawę. Na ubierzsie widzę że mają duży wybór może coś sama kupię

Reklama

Napisał(a): ~tośka30 -

Ja wolę polegać na sprawdzonych markach takich jak np. Cross Jeans, jeśli nie mają obniżki np. na ich rodzimej stronie warto szukać zniżek na limango.pl czy allegro.pl w ich marce. Zawsze wtedy złowi się coś tańszego, bo jest zmiana kolekcji na nowy sezon, albo jakaś końcóweczka.
Ja np. ostatnio kupiłam sobie takie oto cudo: Jeansy Rose z Cross Jeansu w obniżonej cenie, w kolorze niebieskim, w kroju regularnym, z zapięciem na guzik i suwak, z modnymi przetarciami i sporą ilością bawełny (98%).https://www.l(...)s-jeans

Reklama

Napisał(a): ~gosia70 -

~marylka Hej jakie wolicie ubrania markowe czy też może zwykłe? Które kupujecie?
Hej Marylko ja kupuję jak jedna z przedmówczyń ubrania z Cross Jeansu, w takich sklepach jak np: jeans24h.pl, jeansstore.pl, domodi.pl, czy też nówki na allegro.pl często po przecenie, czy na limango.pl też w tańszej cenie, bo to są zwykle wyprzedażowe sztuki.

Ostatnio kupiłam sobie spodnie Nadia w kolorze granatowym, są w kroju super skinny fit, bardzo fajnie dopasowują się do sylwetki ciała.

Reklama

Napisał(a): ~Natalia180 -

roksiak Bez roznicy, wiele markowych ma o wiele gorsza jakosc nie te zwykle.
Zależy którą markę konkretnie masz na myśli, są takie które faktycznie swoją jakość produktu obniżyły (HM niestety), a są takie które nadal trzymają poziom, a nawet starają się je podnieść wyżej wprowadzając ulepszenia (Cross Jeans). Wprowadził np.jeansy Brooke z domieszką odzyskanej bawełny z recyklingu. Super pomysł moim zdaniem, a same spodnie są też niczego sobie - bardzo dobrze się je nosi.https://www.c(...)/brooke
Pomijam takie zwykłe ciuchy z marketów typu Auchan itp.bo to raz wypierzesz i już się drze na szwie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Markowe ubrania czy zwykłe?