5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń108
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +-24
5 ppt ?

Marsz gwiaździsty coś zmieni? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Marsz gwiaździsty coś zmieni?

Napisał(a): Gość -

Rolnicy zdecydowali się na zablokowanie ruchu i przemarsz (przejazd ciągnikami) przez ulice Warszawy.
Uważacie, że takimi inicjatywami rzeczywiście można cokolwiek zmienić?
Rolnicy domagają się pomocy i dymisji ministra rolnictwa.
Nie wiem, czy utrudnianie życia mieszkańcom Warszawy przyniesie rezultat, czy raczej wręcz przeciwnie, ale może to jest jakiś sposób, presja społeczna?
Bo teraz będą niezadowoleni rolnicy, będą niezadowoleni Warszawiacy, będą niezadowoleni górnicy, będzie niezadowolona opozycja... rośnie liczba niezadowolonych.

Czego możemy się spodziewać po tym marszu?
INTERIA.PL

Re: Marsz gwiaździsty coś zmieni?

Napisał(a): gość -

Jak zwykle rozejdzie sie po kościach. Obecnych koryciarzy mozna odsunąć od koryta tylko i wyłacznie przez strajk ogólnopolski w warszawie taki jak na Ukrainie. W każdym innym wypadku my machamy flagami i krzyczymy, a policja strzela do nas z broni , a politycy popijaja super drogie koniaki za nasze pieniadze !!!!!!!!!!!!!!1

I się śmieją z ciemnoty rolnej nic nie zmienią , tylko utrudnia życie warszawiakom nawet górnicy im nie pomogą , policja weźmie gaz i rozpędzić tą bandę jak nie pomoże gaz to użyją broni gładko lufowej , jak nie będą dawali rady to sciagna wojsko i wtedy im pokarza gdzie raki zimują :-)

Reklama

re gość-masz całkowitą rację.Te świnie przy korycie nie dają się usunąć żadną perswazją.Co ich obchodzą inni?Nic!!!!Biora po 100 tysięcy zł na miesiąc i jeszcze są zabezpieczeni na wypadek gdyby zostali jakimś cudem wylani na pysk.Dostaną odprawy po milionie i mogą żyć.Powinni być postawieni pod sąd,przepadek mienia i pensja 1600 zł.Ale to w naszym kraju jak na razie nierealne.

Wiersz pouczający.

Nie uciekło wam krzesło, bo nie zapadła wam się ziemia, a dziura was nie pochłonęła.
Wasze oczy nie straciły koloru widzenia, a ścięgno wam się nie zerwało, bo myszka wam nie pęka.
Nie toniecie w smutku, bo nie macie chorej głowy, a życie wam nie ucieka.
Nikt wam nie pruje serca i nie rozcina żołądka, bo nie straciliście piękna.
Moja głowa intelektem przepełniona, a wam nie ubywa smaku, bo ja żyje gorzko i rozsądnie.
Aromat wam nie uszedł, bo nie upadliście psychicznie, a inteligencji nie porzuciliście.
Wziąłem wam ucho, bo nie zapominacie o tym że moje piękno czytacie i ucha nie tracicie.
Mój perfekcyjny język, nie bierze wam mózgu, ale dużo potrafię.
Piękno moje jak gruby sznur nie bierze wam nosa, bo zapach mój wzmożony.
Nie ścięło wam głowy i czaszki wam nie poraniło, bo nie jesteście ułomami.
Może ubywa wam lat, ale nie przybywa wam płaczu i smutku, bo nie jesteście słabi.
Nie łamiecie swojej psychiki, bo nie macie schizmy.
Upadek waszego mózgu wam nie grozi i nie przeraża was życie.
Nie płoszycie się komunikacją, bo nie macie strachów i nie jesteście chorzy, bo nie brakuje wam inteligencji.
Moje koło powtarza wam, że mój interes się kreci.
Jestem odważny i mój jest świat i moja jest odwaga.
Ja osiągnąłem dużo jestem miliarderem.
Mam olbrzymie hale produkcyjne, wiele magazynów.
W moich hangarach dźwigi olbrzymie!, sprzęt drogowy i budowlany.
Mam własne fabryki i sklepy.
Mi się udało osiągnąć sukces, bo jestem poukładany.
Pierwsze swoje pieniądze wygrałem i dostałem z totalizatora sportowego.
Jestem człowiekiem szczęśliwie urodzonym, bo udało mi się kilka razy wygrać z loterii pieniądze.
Mi się udaje wygrywać, bo mam naturalne szczęście, a i sprawy biznesowe idą mi teraz gładko.
Nie macie depresji, bo nie macie głupiej głowy.
I nie męczy was alkoholizm, bo nie jesteście samobójcami.
Ja abstynent zdrowy nie wziąłem wam nogi, bo nie zgubiliście chodu.
Ja swoim ferrari jadę przez miasto i widzę wszystko.
Moje oczy widzą tylko piękno i widzę swoje korzyści.
Mam dużo seksu co dziennie przychodzi do mnie nowa kobieta.
Bzykam duże piękne kobiety wiele mieszka ze mną, a inne dochodzą.
Jestem bardzo piękny przystojny i zdrowy. Mam ogromna ilość seksu, bo kobiety wszystkie mnie kochają nie powiedział żadna że nie jestem nie cudowny.
Brzydkim być to smutek nie załamujcie się bo zdąża mi się bzykać tez rożne kobiety może nie są szkaradne ale zdarzało mi się mieć nie tak piękne jak miałem czy mam w pałacu.

Ja w swoim korcie tenisowym mocno trenuje dużo swoim prywatnym samolotem podróżuje, ale zawsze mam czas dla swojej bogatej głębokiej głowy. Ze swoim notesem i teczka pamiętam o sercu, a w mojej firmie porządek emocjonalny panuje.
Wam nic nie przeszkadza, bo nie jesteście załamani waszymi błędami. Gdyż nie skończyło wam się życie i nie padacie wyczerpani. Kierowcą jestem baczystym mam kilkanaście samochodów i motocykli. Mam Rolls Royce, porshe, hummera czy tuningowego Chevroleta i Dodga. Swoim dukati czasem ścigam się po Poznańskim torze. Mam też honde yamahe i umiem sporty wyczynowe. Dużo ćwiczę z piłkami żongluje nożami umiem karate, taekwondo, aikido pięknie gram moim elektronicznym fortepianem w którym mam kolektory i kontrolery muzyczne. Ma własny klub muzyczny posiadam kilkanaście dźwigów ciężko tonowych, mam koparki, lawety ciężarówki jestem biznesmenem wysokiej rangi.
Mam potężnie umięśniony brzuch i cały jestem kulturystyczny. Umiem salta szpagat dużo biegam sprintersko. Swój biznes prawnie wygrałem, bo dostałem pieniądze z totalizatora. Mam olbrzymie szczęście, bo wszystko mi sie udaje.
Mam kilka baz budowlanych i biura posiadam drogi sprzęt budowlany, zawsze w moich biurach są egzotyczne drewna.
Mam kilkanaście własnych pałacy i wiele bloków i kamienic. Używam nowoczesnej technologi u siebie mam wszędzie elektronikę funkcjonalna. Umiem kilka jezyków argentynski, grecki brazylijski, francuski. Posiadam olbrzymią wiedze ekonomiczną

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Marsz gwiaździsty coś zmieni?