91
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +0
91 ppt ?

Marzę by zostać tancerką GoGo (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Marzę by zostać tancerką GoGo

Napisał(a): gość -

gość najpierw na rurce potańczy a potem zacznie dawać dupy
No ,tak.Można dawać za darmo tak jak ty.Ja do takich dobroczyńców nie należę bo nauczyłam się że wszystko kosztuje.Bozia dała nam taki dobry narząd który może pieniądze przynosić to po co ręce urabiać,zresztą na to pewnie przyjdzie jeszcze czas.Jak mawiają mądrzy ludzie nie mydło więc o co chodzi i jak jesteś pożądana, chcą ciebie i płacą ci za to to pomóż sobie -przynajmniej nie ciągniesz z domu na naukę i swoje potrzeby a, nawet pomóc można ,bo ja pomagam rodzicom.Mnie zostało jeszcze 1 rok studiów i wracam do siebie,będę mieć pracę w gminie i wszystko się poukłada tak jak planuję-czyli mąż ,dzieci ,mały domek i tego wam dziewczyny życzę
INTERIA.PL

gość
gość najpierw na rurce potańczy a potem zacznie dawać dupy
No ,tak.Można dawać za darmo tak jak ty.Ja do takich dobroczyńców nie należę bo nauczyłam się że wszystko kosztuje.Bozia dała nam taki dobry narząd który może pieniądze przynosić to po co ręce urabiać,zresztą na to pewnie przyjdzie jeszcze czas.Jak mawiają mądrzy ludzie nie mydło więc o co chodzi i jak jesteś pożądana, chcą ciebie i płacą ci za to to pomóż sobie -przynajmniej nie ciągniesz z domu na naukę i swoje potrzeby a, nawet pomóc można ,bo ja pomagam rodzicom.Mnie zostało jeszcze 1 rok studiów i wracam do siebie,będę mieć pracę w gminie i wszystko się poukłada tak jak planuję-czyli mąż ,dzieci ,mały domek i tego wam dziewczyny życzę
Żeby wrócić i nie zajmować się tym dalej trzeba mieć charakter bo to wciąga.Mnie się udało i tak jak piszesz mam poukładane.Widzę że myślisz to wyjdziesz i Ty z tego bo masz charakter i wspomnisz tylko czasem jak to było.Ja rozumiem ,tak trzeba ale mija czas i kończy się.Powodzenia

Napisał(a): Gość -

gość
gość a Ty dlugo juz tak pracujesz na tej domowce ?i czy wogole tanczyłas w gogo ze mowisz ze jest o wiele gorzej....powiec szczerze gdzie lepiej sie zalapac by odlozyc troche pieniedzy na studia....np na domoke na co zwracac uwage by nie dac sie wrobic by nie byc zle traktowana itd a jak klub to jaki moze ktorac podpowie jak tanczyla lub byla na takiej domowce prosze o komkretne odpowiedzi
To nie takie proste wejść-zawsze musisz pod kogoś podlegać dzielisz się kasą i jeszcze dymają cię za darmo.Szukaj mądrej koleżanki która już pracuje na domówce lub w agencji i wie co i jak i z kim gadać a, na rurze nie zrobisz kariery bo oni zmieniają dziewczyny co miesiąc bo się opatrzy i dymają też za darmo a, pieniądze z tego marne nawet jak będziesz chodzić z gośćmi na pokoje bo większość zabierają ci
Swięta prawda, szczere słowa tłumacząc na język polski, na prostytucji trzyma rękę mafia, czyli nie możesz sobie tak po prostu wynająć mieszkanie i pracować, bo przyjdą łysole z tzw miasta i najpierw ci to wytłumaczą, jak będziesz się opierać poleją mieszkanie chemikaliami, w ostateczności potną, więc musisz mieć znależć promptora-alfonsa tak więc widzisz wchodząc w ten świat wchodzisz w świat przestępczy, często, temu towarzyszą narkotyki, bo są przy okazji rozprowadzane, rzadko która dziewczyna wytrzymuje dłużej. Zależy też na kogo trafisz, kulturalne towarzystwo to to nie jest i tak jak ktoś napisał, żule będą cie dymać za darmo, nie wykluczone, że porobią ci zdjęcia po kryjomu na wszelki wypadek, gdyby w przyszłości zachciało ci się stawiać.....chcesz tego ? Hej

Reklama

TAŃCZYŁAM NA RURZE PONAD 2 LATA I TAK JAK KOLEŻANKA MÓWI NIGDY DŁUGO W JEDNYM LOKALU-MAX 2 MIESIĄCE I SPRZEDAJĄ CIĘ DO INNEGO.PIENIĘDZY NIE WIADOMO JAKICH Z TEGO NIE MA I MUSISZ DBAĆ O SIEBIE ŻEBY SINIAKA NP.NIE MIEĆ BO ZARAZ CIĘ NIE DOPUSZCZAJĄ I MASZ KARĘ TAKĄ ZE POTEM TYDZIEŃ ROBISZ ZA DARMO.MOŻNA DOROBIĆ IDĄC NA POKÓJ Z KLIENTAMI I TEŻ NIE WIESZ NA KOGO TRAFISZ.TUTAJ TRZEBA MIEĆ WYCZUCIE I SZANOWAĆ SIĘ A,JEDNOCZEŚNIE BARDZO DBAĆ O SIEBIE BO ZAWSZE MUSISZ SIĘ PODOBAĆ A, I TAK PRACUJESZ 3 TYGODNIE BO MIESIĄCZKI TRZEBA ODLICZYĆ I ZALEŻY TEŻ POD JAKIE SZEFOSTWO TRAFISZ,SĄ RÓŻNI.TO ŻE MUSISZ DAWAĆ TYM CO CI SZEF KAŻE TO NORMALNE I TO ZA FREE ALE NIE MA ICH WIELU I JAK CI POZWOLĄ TO Z KLIENTAMI MOŻESZ PÓJŚĆ NA POKÓJ ALE TRZEBA UWAŻAĆ.MNIE JEDEN TAK PIERSI POGRYZŁ ŻE JEDNA RANĘ MIAŁAM,TAKI ZBOK BYŁ I POTEM 3 TYGODNIE NIE PRACOWAŁAM TO WIELKIE STRATY PONIOSŁAM ALE WYPŁACIŁAM SIĘ I POD POZOREM ZE CHORA JESTEM WYSZŁAM Z TEGO

gość TAŃCZYŁAM NA RURZE PONAD 2 LATA I TAK JAK KOLEŻANKA MÓWI NIGDY DŁUGO W JEDNYM LOKALU-MAX 2 MIESIĄCE I SPRZEDAJĄ CIĘ DO INNEGO.PIENIĘDZY NIE WIADOMO JAKICH Z TEGO NIE MA I MUSISZ DBAĆ O SIEBIE ŻEBY SINIAKA NP.NIE MIEĆ BO ZARAZ CIĘ NIE DOPUSZCZAJĄ I MASZ KARĘ TAKĄ ZE POTEM TYDZIEŃ ROBISZ ZA DARMO.MOŻNA DOROBIĆ IDĄC NA POKÓJ Z KLIENTAMI I TEŻ NIE WIESZ NA KOGO TRAFISZ.TUTAJ TRZEBA MIEĆ WYCZUCIE I SZANOWAĆ SIĘ A,JEDNOCZEŚNIE BARDZO DBAĆ O SIEBIE BO ZAWSZE MUSISZ SIĘ PODOBAĆ A, I TAK PRACUJESZ 3 TYGODNIE BO MIESIĄCZKI TRZEBA ODLICZYĆ I ZALEŻY TEŻ POD JAKIE SZEFOSTWO TRAFISZ,SĄ RÓŻNI.TO ŻE MUSISZ DAWAĆ TYM CO CI SZEF KAŻE TO NORMALNE I TO ZA FREE ALE NIE MA ICH WIELU I JAK CI POZWOLĄ TO Z KLIENTAMI MOŻESZ PÓJŚĆ NA POKÓJ ALE TRZEBA UWAŻAĆ.MNIE JEDEN TAK PIERSI POGRYZŁ ŻE JEDNA RANĘ MIAŁAM,TAKI ZBOK BYŁ I POTEM 3 TYGODNIE NIE PRACOWAŁAM TO WIELKIE STRATY PONIOSŁAM ALE WYPŁACIŁAM SIĘ I POD POZOREM ZE CHORA JESTEM WYSZŁAM Z TEGO
to przerazające co piszesz...

Reklama

Napisał(a): lenartk87 -

Witaj. Spotkajmy się na kawę jeśli masz ochotę i jeśli szukasz "drugiej połowy". A co do Twojego tematu rozmowy. Myślę że jesteś mądra i wiesz co robisz. Nie lepiej załapać się jednak do pracy powiązanej z kierunkiem studiów i już teraz zdobywać doświadczenie co w przyszłości zaowocuje w karierze zawodowej?

Reklama

Hej komentujac twoj post ja jestem tancerka egzotyczna juz od kilku lat i szczerze mowiac slabia mnie komentarze szanuj sie kobieto hehe tylko ze to wasi mezowie ojcowie itd daja nam zarobic wiec moze lepiej nie komentuj ale wracajac do meridum nie polecam tej pracy w warszawie kokosow niezarobisz bedziesz musiala tamczyc nago na scenie i zawsze znajdzie sie ktos kto cie rozpozna najlepszy zarobek w takiej branzy jest wlasnie na wyspach ... Zycze powodzenia

szanuj się kobieto, pieniądze to nie wszystko. Psychika i zdrowie fizyczne są ważniejsze niż pare stówek więcej co miesiąc. Ja bym w życiu nie odważyła się na tego typu zarobek, w głowie mi się nie mieści, obnażać przed zapoconymi nadzianymi facetami. Będziesz dla nich ścierwem i szmatą. Chcesz mieć o sobie taką opinie do końca życia? jak chcesz zarabiać kase to ucz się języków, wyjedź np do anglgii, postaraj się o stypendium, zrób dobry kierunek studiów, załap się na jakaś dobrą pracę, czytałam dzisiaj o dziewczynie która pracuje w british airways...co źle? ja uważam że bardzo dobrze, kawy i kanapek nie robi, ma normalny kontakt z ludźmi, szlfuje angielski, zarabia kasę, studiuje. Opamiętaj się dziewczyno bo życie jest za krótkie na takie głupoty. Możesz nie wyjść z tego bagna, najpierw rura a potem burdel z narkotykami i wódką w tle bo jak inaczej? pomyśl czy warto tak się narażać.

ja weszłam na forum, bo mam już trochę doświadczenia z klubami, pracowałam jako hostessa i promotorka. chciałam tańczyć, bo najzwyczajniej w świecie muszę zarobić pieniądze na szkołę. i weszłam na rurkę, zatańczyłam. uczucie niesamowite muszę przyznać. i tańczyć bym mogła, gdyby nie fakt, że później musisz się przystawiać do kolesi i tańczyć prywatnie, bo de facto na tym się zarabia. nie jest to praca dla mnie, ale nie uważam, że od razu trzeba te laski nazywać ścierwem, szmatą i mówić, że życie ich żadne nie czeka. a laski, które tak gadają są najzwyczajniej w świecie głupimi wieśniaczkami, które nie mają pojęcia o czym mówią. jest takie powiedzenie : nie wiem, więc się wypowiem. popełniacie błędy ortograficzne :3 co za żen.

Wszystkie zainteresowane pracą tancerki go-go zapraszam do aplikowania na adres: konsulatntka2kielce@firmaevent.pl Odpowiem na wszystkie pytania, a te z Was które chciałyby spróbować swoich sił jako tancerki, zapraszam do aplikowania na wyżej podany adres. Nie musicie posiadać żadnego doświadczenia, wszystkiego Was nauczymy. Zapraszam :)

Aby zostać tancerką wcale nie trzeba mieć nadzwyczajnych umiejętności. Wystarczy być w miarę szczupłą, komunikatywną i otwartą do klienta. Jak pracowałam w Białymstoku i Sopocie jako tancerka otrzymałam pomoc wizażystki, ciuchy do dyspozycji i szkolenie z zakresu pole-dance. Jeśli się pracuje prawie codziennie to można zarobić super kasę. W klubach, w których byłam zawsze wypacali kasę na czas i regularnie. Polecam spróbować. Znam bardzo fajną stronkę gdzie szukają tancerek i hostess www. praca-tancerka.pl

Hej dziewczyny, ja pracowałam prawie 2 lata w klubie Exclusive w Białymstoku. Polecam gorąco to miejsce, praca polega tylko na tańcu i piciu drinków, nie ma żadnej agencji. Kasa świetna zwłaszcza od kwietnia do września czyli w sezonie wieczorów kawalerskich.
Klienci różni, jedni postawią Ci drinka inni 3 szampany i jeszcze wezmą kilka tańców. Zarobić można na prawdę sporą kasę w krótkim czasie. Kierownicy spoko, w każdej kwestii można się dogadać. Ja np brałam co miesiąc tydzień wolnego bo chciałam odwiedzać rodzinę na drugim końcu Polski i zawsze dostawałam urlop. Niektóre dziewczyny miały dogadane że w ogóle tylko na weekendy przyjeżdżały.
Nie kazali też pić alkoholu, ja np mam słabą głowę więc wolę pić sam soczek, puszczałam barmance oko a ona robiła mi drinka bezalkoholowego.
Teraz jestem w Sopocie, chciałam w sezonie letnim popracować nad morzem żeby zaoszczędzić na solarium ;D Też jest świetnie. Pracuję w Royal Clubie na Monciaku. Jedyny minus jest taki że przychodzi sporo obcokrajowców a ja nie znam języków. Dziewczyny które znają angielski dostają ogromne napiwki.

No cóż, mogę Wam tylko powiedzieć abyście się nie bały spełniać swoich marzeń. Praca tancerki gogo jest świetna, poznaje się wiele ciekawych osób i to nie prawda że polega tylko na kręceniu tyłkiem i chlaniu z obleśnymi kolesiami. Do klubów przychodzą różni faceci. Wiele moich koleżanek z branży to właśnie w klubach poznały miłość swego życia. Niektóre pozakładały rodziny i mają dzieci. To wcale nie prawda że po takiej pracy nie masz przyszłości, wręcz przeciwnie. Ja mam zamiar popracować jeszcze rok i założyć własną szkołę tańca. Moja przyjaciółka z klubu z Białegostoku teraz właśnie otworzyła własny butik z bielizną w Warszawie. Gdzie indziej zarobiła by na otwarcie sklepu? Nawet prostytutki w agencjach zarabiają mniej niż tancerki z klubów gogo.

Jeszcze raz dodam - spełniajcie swoje marzenia.
A tak na marginesie jeśli któraś z Was obecnie zastanawia się nad pracą to luknijcie na stronę www.praca-tancerki.pl
Ja właśnie tak rozpoczęłam swoją karierę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kluby go go forum
  • tancerki gogo praca
  • praca londyn tancerki
Do góry strony: Marzę by zostać tancerką GoGo