11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
11 ppt ?

masaż chińskimi bańkami na cellulit (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

masaż chińskimi bańkami na cellulit

Napisał(a): ~famajeczka -

Szukam skutecznych sposób na pozbycie się cellulitu, znalazłam kilka zabiegów w internecie, ale każdy z nich kosztuje sporo kasy ;/ Trafiłam również na masaż bańką chińską i stąd moje pytanie czy w ogóle warto? Jakie macie doświadczenia z nimi? Zbliża się lato... czas na krótkie spodenki i spódnice a ja wstydzę się cellulitu na udach, z którym próbuje walczyć na różne sposoby.... :( nic nie pomaga... Próbowałam już chyba większości preparatów przeznaczonych do redukcji skórki pomarańczowej, niestety bezskutecznie. Może jakieś ćwiczenia? POMOCY!
INTERIA.PL

Re: masaż chińskimi bańkami na cellulit

Napisał(a): stiffnecked -

Banki niszcza naczynia krwionosne (stad slady po bankach)
To subiektywne. Jezeli wstydzisz sie callulitu a krwiaki sa powodem do dumy, to jak najbardziej banki Made in China sa dla ciebie.

Reklama

Napisał(a): ~Iwona -

~gienia skórka pomarańczowa to moja największa zmora, koleżanka namówiła mnie na bańki chińskie :) i po 5 zabiegach powtarzanych regularnie uda wyglądają znacznie lepiej :) naprawdę polecam!!
Oczywiście, bańki chińskie działają prawdziwe cuda ponieważ aktywują często pozatykane drobne naczynia krwionośne odżywiające skórę.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~Iwona
~gienia skórka pomarańczowa to moja największa zmora, koleżanka namówiła mnie na bańki chińskie :) i po 5 zabiegach powtarzanych regularnie uda wyglądają znacznie lepiej :) naprawdę polecam!!
Oczywiście, bańki chińskie działają prawdziwe cuda ponieważ aktywują często pozatykane drobne naczynia krwionośne odżywiające skórę.
Krwiaki po bańkach po paru dniach same znikają a organizm odbudowuje błyskawicznie nowe drobne naczynka.
Drugą zaletą jest fakt usuwania toksyn z naszej skóry

Napisał(a): ~gość -

stiffnecked Banki niszcza naczynia krwionosne (stad slady po bankach)
To subiektywne. Jezeli wstydzisz sie callulitu a krwiaki sa powodem do dumy, to jak najbardziej banki Made in China sa dla ciebie.
Post i modlitwa skuteczniejsze?

Reklama

Napisał(a): stiffnecked -

~gość
stiffnecked Banki niszcza naczynia krwionosne (stad slady po bankach)
Post i modlitwa skuteczniejsze?
Zalezy od postu. Generalnie lepiej nie robic nic niz szkodzic.

Napisał(a): ~TomenaNeal -

Nadprogramowe kilogramy? Wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Sibutramina 20mg. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń kom. 537676386. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Napisał(a): ~inka89 -

Dziewczyny, zdrowe odżywianie i ruch to podstawa. tak samo jak picie wody. Jednak nie zawsze to pomaga, tak samo jak w przypadku kremów, baniek, masażerów i innych wymysłów. Przetestowałam sporo kremów, od drogeryjnych, po te droższe z apteki, zioła, masaże, bańki, cudowne kapsułki, a cellulit jak był tak jest. Zdecydowałam się na endermologie, za namową koleżanki. I to był strzał w 10 ! Jednak medycyna estetyczna ma swoje magiczne moce. I uwierzcie, więcej pieniędzy wydałam na te wszystko cudowne środki, niż na zabieg. Zabieg wykonywałam w OT CO CLINIC w Warszawie, u doktor Osipowicz. Rewelacyjna klinika, rewelacyjna pani doktor. Polecam serdecznie.

« Wróć do tematów
Do góry strony: masaż chińskimi bańkami na cellulit