33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
33 ppt ?

Maść floxal do oczu - pomaga? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Maść floxal do oczu - pomaga?

Napisał(a): Gość -

Tak. Floxal to taka zawiesina do oczu bardziej, ale mnie pomogła. Nie wiem, jak ma zapisane, jak stosowac, ale ok 4 razy dziennie. Najlepiej niech bezpośrednio do worka spojówkowego się to da i żeby nie wyleciało z oka.

Reklama

Nie stosiwałam tej maści. Ja na zapalenie spojówek miałam przepisane coś innego, ale nie mogę sobie przypomnieć jaka to była maść. Ale na pewno nie było to floxal. W sumie ja chyba nawet nie brałam żadnej maści do oczu tylko krople. Ale też po jakimś czasie pomogło. Nie możesz liczyć na to że przejdzie jak ręką odjął, bo tak to nie działa. Na efekty zawsze trzeba trochę poczekać, ale skoro lekarz przepisał jej maść floxal do oczu to myślę, że pomaga.

Pierwszy raz słyszę, żeby maść do oczu dawać... Nie szczypie to? Ja zawsze biorę krople do oczu, więc nie wiem czy maść floxal pomaga. Sama się musisz przekonać. A jak nie pomaga to do innego lekarza. Foloxal jest też w kroplach, to może lepiej zastąpić maść kroplami? Przynajmniej aplikacja będzie łatwiejsza.

Reklama

Napisał(a): gość -

Maść do oczu floxal pomaga ponieważ ma właściwości bakteriobójcze. Dawkę oraz częstotliwość aplikacji leku floxal ustala lekarza, więc gdyby nie było efektów to możesz się do niego zgłosić z prośbą o zwiększenie dawki. Na takie choroby nie ma co się leczyć na własną rękę. Leki są od tego żeby pomagać

Napisał(a): ~issaya -

Zamiast maści wolę krople do oczu, bo sprawdzają się lepiej i działają szybciej. Gdy mnie pieką oczy lub są zbyt suche to sobie zalewam oczy kroplami HialEye i dolegliwosci w moment ustepuja... a no i krople sa tansze od masci to po co przeplacac? :)

Reklama

Maści akurat nie używałam nigdy, a zapalenie spojówek miewam często. Wszystko przez moją alergie :/
Stosuję wtedy krople do oczu, ostatnio właśnie te hialeye, nie zawierają konserwantów, więc dla alergika będą najlepsze.

Napisał(a): gość -

Ja dostalam ta mas na ubytki w rogowce na na pogotowiu okulistycznym,doktor kazala aplikowac przez 5dni,oko bolalo coraz jakby bardziej,po 3 dniach zalecila kontrole,poszlam i po tych 3dniach inny doktor kazal calkowicie odstawic...dziwne to dla mnie bo wszedzie pisza stosowac minimum 6dni,ale jak doktor kazal tak zrobilam,sama nie wiem juz komu wierzyc,dzis oko jakby mniej bolalo...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Kto stosowal combigan forum
  • floxal krople do oczu opinie
  • floxal
  • floxsal ma do oczu
  • floxal opinie
  • floxal krople
  • floksal krople do oczu jeli uczulaj czym zastpi
  • floxal ma opinie
  • floksal do oczu forum
  • ma foxal
Do góry strony: Maść floxal do oczu - pomaga?