21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń443
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
21 ppt ?

maść na siniaki (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

maść na siniaki

Napisał(a): ~pobita -

maść na siniaki potrzebna na wczoraj! Jestem mocno poturbowana, mam pełno siniaków, a za tydzień idę na wesele i nie chce tego mieć. To są takie siniaki co się nie zagoją same szybko więc chciałam jakąś maść na siniaki i z głowy mieć.

Znacie jakąś maść na siniaki?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: maść na siniaki

Napisał(a): Gość -

~pobita maść na siniaki jest mi potrzebna chociaż nikt mnie nie pobił :D Po prostu chodzę na sporty walki i dlatego mam pełno siniaków i maść na siniaki byłaby zbawieniem
Zasugerowałam się nickiem :D spróbuj ten altacet - jest dobry na wszystkie stłuczenia, siniaki i tego typu urazy :) Sama chciałam uprawiać sporty walki, więc rozumiem :D

Reklama

Napisał(a): Gość -

Powinna pomóc maść/krem/żel z heparyną np. Heparinum krem, Heparin-Hasco żel.
Jest tego sporo w aptekach.
Do tego bierz jakiś preparat z rutyną, wit. C i wapno. Rutinoscorbin na przykład i Dolomit tabl.
To ograniczy dalsze krwawienie z uszkodzonych naczynek.
Na siniaki ciepłe okłady, lepiej się wchłaniają (na świeże zimne).

Napisał(a): ~gośc -

Polecam wypróbowane na sobie, tabletki ziołowe Hemorigen, miałam swego czasu wielkie stłuczenie na udzie kolor był obrzydliwie buraczkowy tabletki pomagają wchłonąć krwiaka i szybko zmienia kolor na bledszy, gdy dojdzie do żółtego łatwo zatuszować fluidem :)

Napisał(a): ~beataa -

Zamawiałam kompresy Flex już dość dawno temu i mogę napisać dokładnie to samo co już tutaj parę osób zauważyło. Wygodne i szybkie w całej tej obrobce termicznej, nie pękają, nie niszczeją nawet przy regularnym stosowaniu na przemian – zimno/ciepło
« Wróć do tematów
Do góry strony: maść na siniaki