787
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń72 tys.
  • Odpowiedzi62
  • Ocen na +9
787 ppt ?

Maska na błyskawiczny porost włosów (63)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Maska na błyskawiczny porost włosów

Napisał(a): gość -

WIOSNĄ / KWIECIEN ,MAI/ ZERWAC MŁODE POKRZYWY ,ZALAC GORACA WODA .PO OSTYGNIECIU I UMYCIU GŁOWY SZAMPONEM/NAJLEPIEJ DLA DZIECI/ SPŁUKAC GŁOWĘ TA POKRZYWOWA WODA.POWTARZAC TO PO KAZDYM UMYCIU GŁOWY TAK DŁUGOJAK BEDA DOSTEPNE MŁODE POKRZYWY.
INTERIA.PL

dwie łyżki kociego stolca, trzy szczypty psiego łoju, miód z uszu niedźwiedzia tatrzańskiego. Dodajemy pół szklanki małpiego moczu i mieszamy całość do uzyskania jednolitej masy. Smarować pod pachami rano i wieczorem - nie myć się przez tydzień. Efekt murowany

Reklama

Dawno temu stosowalismy taki eliksir na wzmocnienie wlosow. Mala buteleczka oleju rycynowego wymieszana z zoltkiem i sokiem z polowy cytryny. Wcieralo sie to w skore na glowie, potem okrywalo sie glowe folia i recznikiem. Tak nalezalo czekac pol godz. nastepnie umyc glowe.

Reklama

Napisał(a): Aneczu85 -

Ja na porost włosów polecam naturalne kosmetyki - odżywki i szampony ORGANICUM z hydrosolami roślinnymi, o potwierdzonym działaniu poprawiającym ukrwienie cebulek włosów oraz przyspieszającym ich porost.

(...)
tylko naturalne kosmetyki do włosów

Reklama

to nie chodzi o to ze rozszpunki beda po świecie chodzic tylko człowiek naprawde ma dosc jak rok zapuszcza a potem okazuje sie ze takie połamane i słabe włosy ma :( ja zastanawiam sie nad kupnemhttp://zapach(...)wlosow/ bo czytałam kilka opinii ze jest skuteczny i dosc wydajny - zobaczymy czy na mnie podziała bo juz nie mam pomysłu co zrobić z moimi włosami :(

Napisał(a): ~karolka -

ja od jakiegoś czasu stosuję maskę z olejkiem z konopi i nie dość, że bardzo dobrze nawilża moje suche włosy, to zauważyłam, że dużo szybciej mi po niej rosną. wcieram ją też w skalp i jestem pod wrażeniem efektu :) zamawiam ją sobie na nasionamari, mają tam też szampon z wyciągiem z konopi, świetna sprawa :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Maska na błyskawiczny porost włosów