Odpowiadasz na:
Mąż mnie bije pomocy!

gość
Temat dodał(a):
gość -
Według męża jestem jedzą, bo mam wobec niego jakieś oczekiwania, kłócimy się często o obowiązki domowe, on pracuje a ja opiekuje się 3 małych dzieci, on mnie bije,mówil że mu ostatnio ulżyło jak mnie wytargal za włosy, dziś mnie rękoma ściskał szyję bolało widział to mój najstarszy syn 4 latek, poprzednio też widzial, płakał bardzo, wszystkiemu winna jestem ja, przed tym zdarzeniem powiedziałam zle, że jest bezmozgiem... Czuje się okropnie a według niego "jestem najgorszą rzeczą jaką mu się przytrafiła"

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 2 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Mąż mnie bije pomocy!

Napisał(a): gość -

Według męża jestem jedzą, bo mam wobec niego jakieś oczekiwania, kłócimy się często o obowiązki domowe, on pracuje a ja opiekuje się 3 małych dzieci, on mnie bije,mówil że mu ostatnio ulżyło jak mnie wytargal za włosy, dziś mnie rękoma ściskał szyję bolało widział to mój najstarszy syn 4 latek, poprzednio też widzial, płakał bardzo, wszystkiemu winna jestem ja, przed tym zdarzeniem powiedziałam zle, że jest bezmozgiem... Czuje się okropnie a według niego "jestem najgorszą rzeczą jaką mu się przytrafiła"

Reklama