340
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
340 ppt ?

Mąż mnie uderzył, czy to koniec związku? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mąż mnie uderzył, czy to koniec związku?

Napisał(a): Gość -

Witam. Miesiąc temu miało miejsce okropne dla mnie zdarzenie. Podczas poważnej kłótni mąż uderzył mnie w twarz, wyszedł z domu i wrócił po kilku godzinach, przepraszając. Jesteśmy prawie 10 lat po ślubie i nigdy nie wykazywał skłonności do agresji, choć wiele się działo przez ten czas.
Od tamtej pory nie patrzę na niego w ten sam sposób i nie mogę zapomnieć o tym, co się stało.
Czy powinnam odejść?
Czy to może się powtórzyć, skoro już raz się stało?
Proszę o pomoc.
INTERIA.PL

Re: Mąż mnie uderzył, czy to koniec związku?

Napisał(a): jolko -

jak najrdziej moze sie powtorzyc!najtrudniejszy pierwszy raz,a potem to juz bez wiekszych zahamowan,tym bardziej,ze w zasadzie zadnych konsekwencji swego czynu nie poniosl..nie pozwol sie wiecej uderzyc,bo jak raz to zrobil..za kazdym razem bedzie mu to latwiej przychodzilo a ty ryzykujesz i tym,ze w koncu pomyslisz-moze zasluzylam?jestescie partnerami w zwazku i takie sytuacje nie maja prawa sie zdarzyc..nie daj sie!

Napisał(a): Antek73 -

Jolko święta racja. Jak raz podniósł łapę to podniesie i drugi raz.

Alicja musisz się poważnie zastanowić nad takim facetem.
Jestem w związku ponad 15 lat nie jedną kłótnie mam za sobą z mojej lub nie mojej winy ale nigdy nie podniosłem ręki na swoją panią. Nie jedne ch....... i kur........ poleciały nie jedne drzwi musiałem później naprawiać ale ręka ani razu nie podskoczyła mi do niej ( chociaż przyznam że nie raz mnie świerzbiła ).
Znam ludzi którzy po wielu latach życia nagle raz uderzyli i jeśli nie ponieśli natychmiast bardzo mocnych konsekwencji to niestety sytuacja się później powtarzała bo mu się wydawało że jest bezkarny. A kobita albo zaczynała sie z tym godzić i nawet głupio później go usprawiedliwiać albo po latach maltretowania dochodziło do tragedii.

Reklama

Reklama

gość IDŻ DO KLECHY ON CI POWIE ŻE JESTEŚ WŁASNOŚCIĄ MĘŻA I NIE MOŻNA MU SIĘ SPRZECIWIAĆ
Dokładnie i jeszcze doda że musisz mu wybaczać i ten krzyż nosić bo taki jest Twój obowiązek wobec męża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Reklama

Napisał(a): gość -

Antek73
gość IDŻ DO KLECHY ON CI POWIE ŻE JESTEŚ WŁASNOŚCIĄ MĘŻA I NIE MOŻNA MU SIĘ SPRZECIWIAĆ
Dokładnie i jeszcze doda że musisz mu wybaczać i ten krzyż nosić bo taki jest Twój obowiązek wobec męża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Pomimo, że jest 300% impotentem:))

gość
Antek73
Pomimo, że jest 300% impotentem:))
Oj Ty Ty :))))))

Napisał(a): xenia11 -

Odejdź! jeden raz mnie poszarpał chłopak i więcej mnie nie widział !!! pamiętaj, teraz zawsze będziesz o tym pamiętać, zawsze przy kłótniach będziesz się zastanawiała czy nie powiesz czegoś co skończy się kolejnym uderzeniem? zawsze będziesz wiedziała patrząc na męża że Cię uderzył. pomijam że pierwszy raz, zwykle nie jest jedynym!

Ale ludzie!!! nie mieszajcie KK i jego przedstawicieli do tego, jak i do innych tematów w jakich nie ma to znaczenia, ale Wy musicie po kościele pojechać! nie chcesz - nie wierz, nie chodź, nie deklaruj ale nie mieszaj tego do życia innych!!

Napisał(a): Gość -

Alicja005 Witam. Miesiąc temu miało miejsce okropne dla mnie zdarzenie. Podczas poważnej kłótni mąż uderzył mnie w twarz, wyszedł z domu i wrócił po kilku godzinach, przepraszając. Jesteśmy prawie 10 lat po ślubie i nigdy nie wykazywał skłonności do agresji, choć wiele się działo przez ten czas.
Od tamtej pory nie patrzę na niego w ten sam sposób i nie mogę zapomnieć o tym, co się stało.
Czy powinnam odejść?
Czy to może się powtórzyć, skoro już raz się stało?
Proszę o pomoc.
piszesz,że nigdy nie przejawiał skłonności do agresji. Czy twój mąż pochodzi z rodziny, gdzie stosowano przemoc? Czy ma jakieś negatywne wzorce , które powiela?Jeżeli w waszym małżeństwie dzieje się źle,a jego wybuch agresji był punktem kulminacyjnym, może rozważ terapię małżeńską. Gwarancji,że się to nie powtórzy nie ma żadnej.Nie napiszę tu nic odkrywczego-porozmawiaj z nim o swoich obawach, powiedz mu to co nam napisałaś o postrzeganiu jego osoby.

A ja mam inne zdanie:))
Uważam, że każdego można wyprowadzić z równowagi.
Facet ten jeden raz nie zapanował nad emocjami.
To, że uderzył jeden raz wcale nie znaczy, że będzie bił zawsze.

P.S.
Zaznaczam, ze jestem kobietą, nie jestem ofiarą i nie popieram żadnej formy przemocy.:)))

gość A ja mam inne zdanie:))

P.S.
Zaznaczam, ze jestem kobietą, nie jestem ofiarą i nie popieram żadnej formy przemocy.:)))
A gdyby to Ciebie uderzył, przyjęłabyś to spokojnie ?

gość

P.S.
Gdyby mnie uderzył mocno by tego pożałował.:)))
Dalej twierdze, że może się zdarzyć sytuacja, która najspokojniejszego z równowagi wyprowadzi.

gość
gość

P.S.
Gdyby mnie uderzył mocno by tego pożałował.:)))
Dalej twierdze, że może się zdarzyć sytuacja, która najspokojniejszego z równowagi wyprowadzi.
A powinnaś dać mu buzi
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maz mnie uderzyl w twarz
  • mąż uderzył mnie pierwszy raz
  • mąż uderzył mnie w twarz
  • mąż mnie uderzył w twarz
  • mąż mnie uderzył
  • m uderzy mnie w gow
  • m uderzy w twarz
  • mąż mnie uderzył co robić
  • uderzyl mnie w twarz
  • mnie pobil
  • mamy dwoje dzieci uderzył mnie
  • maz po 10 latach mnie uderzyl
  • uderzenie w twarz forum
Do góry strony: Mąż mnie uderzył, czy to koniec związku?