340
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
340 ppt ?

Mąż mnie uderzył, czy to koniec związku? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mąż mnie uderzył, czy to koniec związku?

Napisał(a): gość -

Alicja005 Witam. Miesiąc temu miało miejsce okropne dla mnie zdarzenie. Podczas poważnej kłótni mąż uderzył mnie w twarz, wyszedł z domu i wrócił po kilku godzinach, przepraszając. Jesteśmy prawie 10 lat po ślubie i nigdy nie wykazywał skłonności do agresji, choć wiele się działo przez ten czas.
Od tamtej pory nie patrzę na niego w ten sam sposób i nie mogę zapomnieć o tym, co się stało.
Czy powinnam odejść?
Czy to może się powtórzyć, skoro już raz się stało?
Proszę o pomoc.
oddaj mu czyms ciezkim, tak zeby nie mogł (nie byl w stanie ^^) odwinac to sie nauczy

Reklama

Najważniejszy jest niestety pierwszy raz, później idzie jak z płatka. Jeśli będziesz udawała, że nic się nie stało. Z czasem On powie, że mu to wmawiasz. I oby tylko to. Niczego nie musisz i wcale taki los nie jest kobiet i tylko kobiet.. Takich jak on po czterech na każdym rogu stoi.

Tak bez powodu uderzył Cię w twarz? Myślę że nie opisałaś uczciwie całej sytuacji. Za to odezwał się chór "życzliwych "frustratek - rozwodniczek". Słuchaj ich tylko, a wyjdziesz jak Zabłocki na mydle. Życzę rozsądku, umiaru i wszystkiego najlepszego.

Reklama

[cytat kogo=Alicja005]Witam. Miesiąc temu miało miejsce okropne dla mnie zdarzenie. Podczas poważnej kłótni mąż uderzył mnie w twarz, wyszedł z domu i wrócił po kilku godzinach, przepraszając. Jesteśmy prawie 10 lat po ślubie i nigdy nie wykazywał skłonności do agresji, choć wiele się działo przez ten czas.
Od tamtej pory nie patrzę na niego w ten sam sposób i nie mogę zapomnieć o tym, co się stało.
Czy powinnam odejść?
Proszę o pomoc.
[/cytat

Odejść - natychmiast!
Wybaczysz - po Tobie

Odejsc musisz (a w zasadzie zwyczajnie wywal jego). Po jakims czasie mozesz rozwazyc powrot. Jednak jesli teraz nie odejdziesz, Twoje zycie zamieni sie w peklo. Kto uderzyl raz bedzie bil zawsze, granica zniknela.

Reklama

Napisał(a): xx444 -

Nie pozwól sobie na to.Najtrudniej pierwszy raz, a potem pójdzie gładko! Mogę powiedzieć na przykładzie mojej koleżanki, mąż uderzył Ją raz, a potem drugi i trzeci.Uważam że i tak zbyt długo tolerowała takie zachowanie męża.Jest już po rozwodzie i ma święty spokój.Musisz bacznie obserwować dalsze zachowanie męża, jeżeli znów położy łapę, nie czekaj, składaj sprawę o rozwód.

To ciekawe, że nic nie piszesz o powodach tej kłótni ? Ani nikt o to nie pyta. Przecież to ma ogromne znaczenie o co poszło. Jesli załóżmy puściłaś sie z kims i jeszcze stawiałaś się mężowi to nic dziwnego , że Cię sprał.

gość To ciekawe, że nic nie piszesz o powodach tej kłótni ? Ani nikt o to nie pyta. Przecież to ma ogromne znaczenie o co poszło. Jesli załóżmy puściłaś sie z kims i jeszcze stawiałaś się mężowi to nic dziwnego , że Cię sprał.
10/10

moze tak laskawie o powodzie klotni wspomnisz""ksiezniczko ""

jolko nie ma takiej sytuacji,ktora usprawiedliwialaby rekoczyny w domu..gdyby to mnie cos takiego sie przytrafilo,pogonilabym dziada zawczasu,po to takze,by nie marnowac swoich lat dla niego!ty takze masz jedno zycie a piszesz,ze jednak cos w tobie juz peklo-po tym pierwszym razie..
Są takie sytuacje. Jest ich wiele. Najprostsze: zdrada, bicie dziecka przez pijaną matkę albo czynna agresja (uderzyła pierwsza). Jak masz dziada w domu, to sama jesteś dziadówa. I uważaj z wywalaniem, żeby ciebie ktoś nie wywalił.

Alicja005 Witam. Miesiąc temu miało miejsce okropne dla mnie zdarzenie. Podczas poważnej kłótni mąż uderzył mnie w twarz, wyszedł z domu i wrócił po kilku godzinach, przepraszając. Jesteśmy prawie 10 lat po ślubie i nigdy nie wykazywał skłonności do agresji, choć wiele się działo przez ten czas.
Czy powinnam odejść?
Proszę o pomoc.
tez go walnij , niech czuje respekt i nie pozwalaj mu na zbyt wiele, jak jeszcze raz choćby się zamachnie wystaw jego rzeczy za drzwi i nie przyjmuj więcej
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maz mnie uderzyl w twarz
  • mąż mnie uderzył
  • mąż uderzył mnie pierwszy raz
  • mąż mnie uderzył w twarz
  • mąż uderzył mnie w twarz
  • uderzenie w twarz forum
  • maz po 10 latach mnie uderzyl
  • mamy dwoje dzieci uderzył mnie
  • mnie pobil
  • uderzyl mnie w twarz
  • mąż mnie uderzył co robić
  • m uderzy mnie w gow
  • m uderzy w twarz
Do góry strony: Mąż mnie uderzył, czy to koniec związku?