266
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi84
  • Ocen na +11
266 ppt ?

Mąż mnie zaniedbuje, to normalne? (85)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Mąż mnie zaniedbuje, to normalne?

Napisał(a): gość -

ZAŁATW SOBIE WYJAZD BEZ MĘŻA NA PRZYKŁAD DO SANATORIUM , PRZEZ TEN CZAS ROZŁĄKI (TERAPEŁTYCZNEJ) NIE MASTURBUJ SIĘ NIE WYWOŁUJ ORGAZMÓW. JAK ZNOWU SIĘ SPOTKACIE PO ROZŁĄCE KILKU LUB KILKUNASTUDNIOWEJ, PRZED SEKSEM NASTAWCIE SOBIE KAMERĘ SKIEROWANĄ OBIEKTYWEM NA ŁÓŻKO, JEST CO PÓŹNIEJ OGLĄDAĆ I PODNIECAĆ SIĘ SWOIMI MOŻLIWOŚCIAMI POCHODZĄCYMI Z KROCZA .ŻYCZĘ ZDROWIA I CODZIENNIE MOKREGO PRZEŚCIERADŁA POD WAMI

Mezczyzni ,tak wlasnie jest ,do slubu nosi na rekach ,jak juz ma ,to juz nie musi sie starac,warto zapytac meza ,po co chcial Zone? po to zeby miec ,bo inni Maja? i tak wypada? porozmawiaj z nim i to powaznie,czy warto niszczyc sobie zycie z takim facetem ,ktory zaniedbuje kobiete ,bo juz sie wyzyl,co to dwa lata jest?egoistycznie mysli,nie wrozy dobrze,jeszcze mozna uratowac i powiedziec mu wprost ,czego oczekujesz w zwiazku ,praca jest dla dwojga ,slusznie domagasz sie uwagi ,skoro jest mezem,sa prawa i obowiazki -jezeli nie umie zyc ,trzeba dac sobie spokoj inaczej bedziesz zawsze nieszczesliwa,to nie jest normalne po 2 latach malzenstwa,powinniscie cieszyc sie zyciem ,snuc wspolne plany,praca rozumiem ,ze zmeczenie ,to nie wytlumaczenie i lezenie na kanapie jak krol ,a sluzaca poda,brak empatii ,co do Twojej osoby,zona tez powinna czuc sie kobieco ,a nie kopciuszek na wlosciach pana.

Reklama

To masz nawet normalnie ja szykowałem wszystko domu obiad kolacja kawka wino i co hmm miałem zero seksu od 3 lat bo wymówki ze zdrowiem.
Moja żona przychodziła na gotowe zero wypadów na imprezy wesele itp bo jej się nie chce i nie lubi jak ktoś sie na nią gapi.
Kino tez odpada bo nie graja niczego super.
Potem dowiedziałem się o jednym romansie jednym z wielu klapsik atmosfera dreszczyk a mnie najlepiej pozbyłaby sie.
Teraz żyje dla dzieci znalazłem kobietę która chce ze mna byc i nie muszę nic w domu robić a seks az mam przesyt robię jak chce ile chce.
Nowa powiedziała ze tak czułego fajnego faceta szukała a trafiała na zdrajców pijaków i brutali którzy ja lali. Dziwi sie mojej żonie że mnie zostawiła i powiedziała jej to w oczy.
A moja żona haha jeden ja zdradzał kochaneczek z inna a mówił jej ze musi robić casting jako szef do pracy aż koleżanka widziała go jak macał inna w parku .
Drugiemu moj kolega dawał duży kredyt z konsolidacja w banku zadłużony jak ta lala jak powiedziałem zonie to powiedziała ze on ma tyle kasy ze po co miałby brac a przecież wzial ja na wycieczkę za 10 tys
Czekam jeszcze na brutala.
Kobiety same nie wiecie czego chcecie dopiero jak dostaniecie w kość to doceniacie co miałyście

gość czas mija facet ma to co chce na każde zawołanie przeciąga więc linkę jak dziecko coraz bardziej Cię zaniedbując - nic nowego 90% facetów tak ma . Budzą się dopiero gdy nagle kobieta przestanie robić obiadki, zaczyna wychodzić "z koleżankami" i przestaje reagować na jego zachcianki. Robi się podejrzliwy ale zaczyna się na powrót interesować Tobą i Twoimi potrzebami. Chyba że to $#&^*.......
taka jest prawda,faceci zaskakują wtedy gdy nie ma obiadku pod nosek, zaczynasz mieć swoje zdanie i robisz co chcesz......wtedy jaśnie pan zaczyna się tobą interesować...po 13 latach wiem co mówię...miejcie odwagę dziewczyny życie jest zbyt krótkie by marnować je na czekanie ..zrozumie nie zrozumie...itd

Reklama

czy wy kobietki musicie wszystko na tych facetów zwalac ??
moze naprawde cos w was jest zle podchodzicie do nas za duzo i za glosno mowicie pretesje do seksu tez podchodzicie tak jak byscie musieli . no sorki ale u mnie tak jest wszystko na mnie a potem sama sie przyznaje ze to tez jej wina i przerasza SZKODA ZE ZAWSZE PO CAŁEJ KLUTNI I ZŁYM NASTAWIENIU NA WSZYSTKO dajcie sie czasem tak podejsc od tylu na spokojnie PROSZE WAS I MOJE PRZYSZŁOM MAŁŻONKE KOCHAM CIE ANIU :)

Reklama

W moim codziennym zyciu a szczególnie w zwiazku od lat działo sie żle. Zaczełam jeżdzic do Wrocławia do wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza tak jak moja znajoma z podobnym problemem. Wróżbici zawsze wszechstronnie i do rzeczy rozwiązuja moje problemy.Może nie jest od razu wszystko różami usłane, ale te spotkanie ułatwiaja mi życie.Polecam. Maryla

Julittta Mój facet mnie zaniedbuje. Jesteśmy dopiero dwa lata po ślubie, obije pracujemy. Ja kiedy wracam staram się zrobić dla niego obiad, planuję jakieś wyjścia wspólne, a on wraca i wieczorem zje coś, czasami idzie pobiegać, ale zazwyczaj tv i piwo, bo nic mu się nie chce, bo zmęczony... Wieczorem szybki seks bez specjalnej gry wstępnej. Nie zabiera mnie do kina, nie kupuje kwiatów, nie prawi komplementów... dobra za dużo wymagam? To chociaż na spacer mógłby mnie zabrać, kolację przyrządzić...!
Powiedzcie czy to normalne, że on się tak zachowuje? Czy faceci po prostu stają się tacy po kilku latach związku? Jak u was?
Ja jestem 6 lat po slubie, ogolnie razem jestesmy 10 lat. Coz... lepiej nie będzie:) przyzwyczajaj się ;)

Napisał(a): pannaJ -

Może Ty coś zmień, chcesz specjalną grę wstępną to np.załóż coś seksownego. Jak jesteście w pracy to napisz mu seksownego smsa,albo rano rzuć się na niego. Zaskocz go ! :) My kobiety musimy czasem wziąć sprawę we własne ręce. Oczywiście rozmowa też jest ważne ale warto pierw samej zrobić pierwszy krok

To nie jest normalne że tak się zachowuje 2 lata po ślubie. Nie słuchaj tych co piszą ze wszystko się zmienia a faceci tacy są bo to nieprawda. Jeśli ktoś lubi bylejakość i nie ma poczucia własnej wartości to będzie tak żył a będzie coraz gorzej... Ja tak miałam, kochałam mojego mężczyznę jak szalona, zrobiłabym dla niego wszystko i byłam szczęśliwa że jest ze mną. Było dokładnie jak u ciebie, po ślubie siedział głównie na kanapie i pił piwo po pracy a ja starałam się dbać o związek - bezskutecznie. Jak próbowałam rozmawiać, że tak nie może być, twierdził że nie wie o co mi chodzi bo pracuje, i ma prawo odpocząć. Nie chciał rozmawiać i głównie chciał mieć święty spokój. Po kilku latach się poddałam, byłam sfrustrowana, zdołowana i nieszczęśliwa, seks nie istniał.
Teraz jestem z kimś innym ale obudziłam się po ponad 10 latach tkwienia w tym marazmie i odeszłam, straciłam ponad 10 lat życia. Dochodzenie do poprzedniej pewności siebie i udowodnienie sobie że nadal jestem wartościową kobietą zajęło mi kolejne kilka lat... a mój były? Głównie pije. Nie polecam takich mężczyzn, jak rozmowa nie pomoże i nic się nie zmieni to uciekaj ile sił w nogach póki jeszcze nie masz dzieci.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Dla mnie romans to spotykanie sie z kims, ja sie nie spotykam wiec co to za romans. Czuje sie z tym bardzo źle, bo jestem podejrzewana o rzeczy ktorych tak naprawde nie ma, mąż nawet nie probuje ze mna o tym rozmawiac, idzie w zaparte.

gość Dla mnie romans to spotykanie sie z kims, ja sie nie spotykam wiec co to za romans. Czuje sie z tym bardzo źle, bo jestem podejrzewana o rzeczy ktorych tak naprawde nie ma, mąż nawet nie probuje ze mna o tym rozmawiac, idzie w zaparte.

Nie musisz sie spotykac, moglas zdradzic męża emocjonalnie. Moze myslisz o tym mezczyznie i twoj mąż to wyczuwa. To chyba jeszcze gorsze od zdrady fizycznej, poniewaz to nie jednorazowy wyskok jak to ma czesto miejsce przy zdradzie fizycznej.

Dlaczego zaczelas myslec o tym drugim mezczyznie?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maz mnie zaniedbuje
Do góry strony: Mąż mnie zaniedbuje, to normalne?