448
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +47
448 ppt ?

mąż mnie zdradza (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~saute -

Mąż mnie zdradza. Kiedyś zastanawiałam się, jak poznać że mąż zdradza, szybko jednak okazało się, że zdrady nie da się ukryć, a prawda zawsze wychodzi na jaw, nie tylko zdrada fizyczna, ale również zdrada emocjonalna. Mój (jeszcze) mąż wdał się w romans ze swoją.. sekretarką, bardzo typowe wiem! I nie mam zamiaru tutaj jęczeć nad swoim losem! Chcę rady, jak się skutecznie zemścić za te wszystkie zdrady (sekretarka oczywiście nie była jedyną). Mąż jeszcze nie wie, że ja wiem o ich romansie i o tym, że i ona wie, że nie jest jedyną jego kochanką (a oczywiście jej wmawiał, że jest miłością jego życia..) Moje drogie - jak zemściłyście się na swoich niewiernych mężach? Szukam inspiracji!

I tak wiem, że to być może niedojrzałe, że być może zniżam się do złego poziomu, ale ja chcę po prostu zacząć nowy etap w życiu, a ten mój mąż musi zapłacić za swoje! I nie mam na myśli tego, że rozwód ma być z jego winy, nie chcę jego pieniędzy, jestem niezależna finansowo, więc sobie poradzę. Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~gość -

. Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!
Zdrowy, normalny człowiek nie będzie takiej zemsty obmyślał. no chyba, że jesteś botem i aby był temat, a jaki to już nieistotne.

Los, życie odplaci.

Napisał(a): ~saute -

~gość . Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!
Zdrowy, normalny człowiek nie będzie takiej zemsty obmyślał. no chyba, że jesteś botem i aby był temat, a jaki to już nieistotne.

Los, życie odplaci.
Zostałam upokorzona na każdej możliwej linii. Nie chcę zdrady puszczać płazem.

Napisał(a): ~Jasiu -

Zaproś kochanka i przed męża powrotem bądź z kochankiem w łózku. Usłyszysz że wchodzi to krzycz : o ty to przynajmniej masz ch.ja a nie jak ten mój stary! Rznij mnie mocniej, mocniej! Ooooo zaraz dojdę! Już dawno mi nikt tak nie dogodził. Mocniej mocniej ooooooooo. On cichaczem posłucha i się ... wyprowadzi.

Napisał(a): Zrewiduj się -

Rozładuj swoje negatywne emocje w inny sposób , nie wracaj do tego co cię zraniło , bo będziesz rozdrapywać blizny i cierpieć . Czasem po prostu wystarczy sobie odpuścić i i zacząć żyć od nowa ..To dopiero wyzwanie , pomyśl ile wspaniałych chwil przed tobą ....

Napisał(a): ~gość -

~saute
~gość . Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!

Los, życie odplaci.
Zostałam upokorzona na każdej możliwej linii. Nie chcę zdrady puszczać płazem.
To on się upokorzył. Nie ty.
Rozwiedz się.

Napisał(a): abce -

Zrób paczkę z jego z zużytymi osobistymi rzeczami tzn. zużyte slipki , skarpetki ,chusteczki do nosa, przepocony podkoszulek , koszulki sportowe przepocone itp. Włóż jego lekarstwa , krople do nosa - to czego używa lub czym się leczy oraz lewatywę . Do paczki włóż kartkę z napisem - " Chcesz mieć przyjemność to przejmij także obowiązki ".
Paczkę zaadresuj na adres domowy kochanki lub pracy . Powodzenia .

Napisał(a): ~terka -

abce Zrób paczkę z jego z zużytymi osobistymi rzeczami tzn. zużyte slipki , skarpetki ,chusteczki do nosa, przepocony podkoszulek , koszulki sportowe przepocone itp. Włóż jego lekarstwa , krople do nosa - to czego używa lub czym się leczy oraz lewatywę . Do paczki włóż kartkę z napisem - " Chcesz mieć przyjemność to przejmij także obowiązki ".
Paczkę zaadresuj na adres domowy kochanki lub pracy . Powodzenia .
Doskonały pomysł
« Wróć do tematów
Do góry strony: mąż mnie zdradza