1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +107
1 tys. ppt ?

mąż mnie zdradza (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): gość -

Mj mój mąż kochał się że mną zawsze kiedy chciał. Seks byl zawsze miłym akcentem o każdej porze dnia i nocy. I co zdradził mnie prawie na moich oczach mecze się już rok nie potrafię odejść. On nie chce odejść. I tak żyjemy razem ślę obok. Nie zdradzę męża

Napisał(a): ~Kochliwy -

[cytat kogo=gość]Mj mój mąż kochał się że mną zawsze kiedy chciał. Seks byl zawsze miłym akcentem o każdej porze dnia i nocy. I co zdradził mnie prawie na moich oczach mecze się już rok nie potrafię odejść. On nie chce odejść. I tak żyjemy razem ślę obok. Nie zdradzę męża [/cytat ] Po co się męczyć? Życie ma się jedno, może najwyższy czas bzyknąć się z kimś konkretnym, odpowiedzialnym? Nie mówię o bzykaniu tylko po to żeby sobie i komuś ulżyć, choć i tak się zdarza jak kogoś mocno przypili czyli dla zdrowotności.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~Kochliwy][cytat kogo=gość]Mj mój mąż kochał się że mną zawsze kiedy chciał. Seks byl zawsze miłym akcentem o każdej porze dnia i nocy. I co zdradził mnie prawie na moich oczach mecze się już rok nie potrafię odejść. On nie chce odejść. I tak żyjemy razem ślę obok. Nie zdradzę męża [/cytat Po co się męczyć? Życie ma się jedno, może najwyższy czas bzyknąć się z kimś konkretnym, odpowiedzialnym? Nie mówię o bzykaniu tylko po to żeby sobie i komuś ulżyć, choć i tak się zdarza jak kogoś mocno przypili czyli dla zdrowotności.
Autorko może się bzykasz ale leżysz jak kłoda?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m mnie zdradza
  • zdradzam on
  • zdrada forum 2019
Do góry strony: mąż mnie zdradza