1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +107
1 tys. ppt ?

mąż mnie zdradza (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~saute -

~Jasiu Zaproś kochanka i przed męża powrotem bądź z kochankiem w łózku. Usłyszysz że wchodzi to krzycz : o ty to przynajmniej masz ch.ja a nie jak ten mój stary! Rznij mnie mocniej, mocniej! Ooooo zaraz dojdę! Już dawno mi nikt tak nie dogodził. Mocniej mocniej ooooooooo. On cichaczem posłucha i się ... wyprowadzi.
Niezłe! Właśnie o coś takiego mi chodzi ;)

Napisał(a): ~saute -

abce Zrób paczkę z jego z zużytymi osobistymi rzeczami tzn. zużyte slipki , skarpetki ,chusteczki do nosa, przepocony podkoszulek , koszulki sportowe przepocone itp. Włóż jego lekarstwa , krople do nosa - to czego używa lub czym się leczy oraz lewatywę . Do paczki włóż kartkę z napisem - " Chcesz mieć przyjemność to przejmij także obowiązki ".
Paczkę zaadresuj na adres domowy kochanki lub pracy . Powodzenia .
Też dobry pomysł! Dziękuję

Reklama

Napisał(a): ~Tikru -

~saute
~gość . Myślę o taktownej zemście, bez żadnych chorych akcji. Czekam na Wasze pomysły!
Zdrowy, normalny człowiek nie będzie takiej zemsty obmyślał. no chyba, że jesteś botem i aby był temat, a jaki to już nieistotne.

Los, życie odplaci.
Zostałam upokorzona na każdej możliwej linii. Nie chcę zdrady puszczać płazem.
Najlepszązemstą jest naturalne szczęśliwe życie. Im bardziej odejdziesz spokojna, tym bardziej on to odczuje boleśnie. Obojętność jest tym czynnikiem bolesnej a bezwysiłkowej zemsty...

To tak, jak byś mu powiedziała: "Miałeś rację - byłam z tobą nieszczęśliwa. Dziękujęci za dobrą wskazówkę"

Najgorsze co możesz w zemście zrobić to się nią nakarmić bo to tylko na chwilę

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~druga strona -

Ja kochalem bardzo swoja zone , bylem romantyczny, kolacje , świece wypady, kwiaty bez okazji
a ona mi wmawiala przez 15 lat ze facet to zwierze i chce mu sie, ja sie chcialem kochac z swoja ukochana, nie dalo sie a jak juz to z wyzutami sumienia, nie zdradzalem,c doprowadzila mnie do tego ze stalem sie nalogowym masturbatorem, tak sobie mysle ze jak bym sobie znalazl kobiete to moze by sie mscila tak jak ty hmmmmmm POMYSLCIE NAD TYM BABECZKI

sorki za brak pl znaków 24h w pracy

Napisał(a): ~marzena -

zacznijmy od tego,że nie bierz pod uwagę przy obmyślaniu idwetu tego,że jesteś samodzielna,tym bardziej,że pojęcia nie masz jak dalsze twoje życie potoczy się.
Wierz mi, że kasa i tylko kasa może faktycznie tu zagrać rolę w dopieczeniu mu. Absolutnie nie myśl o pójściu z kimś do łóżka w ramach zemsty.Ty nie masz się sponiewierać dla zdrajcy,zresztą
jeśli zdradza,to nie kocha cię i będzie miał to w tyłku.

Napisał(a): ~nina -

~druga strona Ja kochalem bardzo swoja zone , bylem romantyczny, kolacje , świece wypady, kwiaty bez okazji
a ona mi wmawiala przez 15 lat ze facet to zwierze i chce mu sie, ja sie chcialem kochac z swoja ukochana, nie dalo sie a jak juz to z wyzutami sumienia, nie zdradzalem,c doprowadzila mnie do tego ze stalem sie nalogowym masturbatorem, tak sobie mysle ze jak bym sobie znalazl kobiete to moze by sie mscila tak jak ty hmmmmmm POMYSLCIE NAD TYM BABECZKI

sorki za brak pl znaków 24h w pracy
i to jest z przyczyny niezgodności charakterów-jesteście osobami absolutnie niedopasowanymi emocjonalnie,straciliście ze sobą niepoitrzebnie wiele lat,w których moglibyście wziąć od innych i dać im wiele szczęścia bo macie konkretne czaraktery

Napisał(a): ~mam 60 lat -

a dlaczego ma zaplacic za swoje!!! bylas dretwa w lozku to ciebie zdradzal, a ty powinnas jak tylko się dowiedzialas odejść. a nie szukac zemsty po latach! jeżeli naprawdę ciebie kocha to po prostu bądź szczesliwa, zadbana i zawsze usmiechnieta i bardzo zadowolona z nowego związku. tylko nie związku na sile i masz jeszcze gorzej tylko udajesz i jeszcze płacisz za to!

Napisał(a): ~Optymist -

Potrzeba zemsty jest bardzo prymitywna. Pomyśl czy aby na pewno tego chcesz. Zaproś Męża na rozmowę i staraj się dociec dlaczego to czyni. A dla własnego zdrowia i zdrowej wątroby :) najpierw wybacz Mu / klasycznemu samcowi/ a potem działaj dla dobra DWOJGA. Przecież nie bez powodu stał się twoim Mężem i powiedziałaś "tak" ...

Napisał(a): ~gość -

Faceta tylko zaboli wyrwanie mu forsy ale takie całościowe.
Kobiety z reguły obgadują, gadaniem chcą dokuczyć tak zszargać tzw opinię. Tyle, że to bez sensu. Owszem jest trochę gadania mały skandalik i tyle życie toczy ssię dalej.
Wyrwanie kasy takie całościowe tylko robi wrażenie, nic więcej.
I szkoda gadać o czymś innym to marnowanie czasu.

Napisał(a): ~wlasnie -

~marzena zacznijmy od tego,że nie bierz pod uwagę przy obmyślaniu idwetu tego,że jesteś samodzielna,tym bardziej,że pojęcia nie masz jak dalsze twoje życie potoczy się.
Wierz mi, że kasa i tylko kasa może faktycznie tu zagrać rolę w dopieczeniu mu. Absolutnie nie myśl o pójściu z kimś do łóżka w ramach zemsty.Ty nie masz się sponiewierać dla zdrajcy,zresztą
jeśli zdradza,to nie kocha cię i będzie miał to w tyłku.
,a czeg ona sie spodziewala w malzenstie ze bedzie dzieica i nie bedzie zrznieta po co wychodzila za maz
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m mnie zdradza
  • zdradzam on
  • zdrada forum 2019
Do góry strony: mąż mnie zdradza