1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +107
1 tys. ppt ?

mąż mnie zdradza (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~Spokojna -

Zostaw go, a sama znajdź sobie jakiegoś nowego. Wtedy to jemu kopara opadnie. Sama byłam w Twojej sytuacji i wyrzuciłam faceta z domu, a sama poznałam innego, z którym jestem do dziś. Jeżeli chciałabyś poznać prawdziwego faceta to polecam stronę www.dyskretne.eu/mezczyzni jest tam sporo samotnych przystojniaków. Trzymaj się i buziaki :*

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Nieznana -

~fuj A dlaczego mąż Cię zdradza? Chłop szuka poza domem tego, czego nie ma w domu. I tyle.
Niekoniecznie...mozna mieć wszystko i zdradzić...ludzie wchodżą w związki bez dobrych wzorów z domu albo z tysiąca innych powodów,które zycie weryfikuje w sposób bezwzględny ...niemniej jednak jest wiele małżeństw, które przetrwały bez zdrad w jednym małzeństwie .

Napisał(a): gość -

Upokorzyl sie to ON. Ty ochroń siebie i nie rob tego samego: zemsta majac seks z kims innym, tak jak to zrobil on, pozwoli ci sie czuc tylko gorzej po fakcie. Bo zrobilas to samo. Nie znizaj sie do jego poziomu. Zatroszcz sie o to zeby o tobie nie mial nic do powiedzenia. Bedzie go mocno bolec :)
I rozwiedz sie. Zrobil to raz to zrobi nastepny. Odejdz sympatycznym ale szczerym listem. Zycz mu na koncu jak najlepiej ;) krotko. Nie bedzie miec nawet szansy robic z SIEBIE biedaka i mydlic ci oczu klamstwami 'ze juz nigdy wiecej' itd.......

Reklama

Napisał(a): ~doradca -

Witam. Proszę z nim otwarcie i rozmyślnie porozmawiać . Przedstawić fakty i argumenty. Proszę nie robić pochopnych decyzji i robić "na złość" bo to może mieć przeciwny skutek. Po rozmowie ustalić swoje decyzje i jeżeli nie jest za późno uratować małżeństwo czy partnerstwo a jeżeli nie to rozstać się w zgodzie i dojść do wspólnych ustaleń.

Napisał(a): ~ehh -

Jakie to małostkowe szukać zemsty za zdradę, i takie typowo kobiece.
Może więcej samokrytyki, zdrada nie bierze się ot tak po prostu i zdradzie nie jest winna jedna osoba. Żeby doszło do zdrady to musi się wypalić uczucie i fascynacja drugą osobą, Może ze sobą przestaliście rozmawiać a wymienialiście tylko informacje z minionego dnia? Może przestałaś dbać o siebie? Może stałaś się w łóżku oziębła? A może, a raczej najpewniej to wszystko naraz i jeszcze milion innych powodów. Tylko ty tego nie widzisz, wolisz zgrywać rolę ofiary niż dostrzec że już dawno temu zaczeło się psuć między wami, bo tak jest lepiej, bo przyjaciółki ci współczują a ten twój mąż, ten facet to świnia! To takie typowo kobiece że szukacie zemsty i odwracacie głowę od problemu zamiast go rozwiązać.
Polecam książkę pod tytułem "Kup kochance męża kwiaty" .

Napisał(a): ~Monika -

~ehh Jakie to małostkowe szukać zemsty za zdradę, i takie typowo kobiece.
Może więcej samokrytyki, zdrada nie bierze się ot tak po prostu i zdradzie nie jest winna jedna osoba. Żeby doszło do zdrady to musi się wypalić uczucie i fascynacja drugą osobą, Może ze sobą przestaliście rozmawiać a wymienialiście tylko informacje z minionego dnia? Może przestałaś dbać o siebie? Może stałaś się w łóżku oziębła? A może, a raczej najpewniej to wszystko naraz i jeszcze milion innych powodów. Tylko ty tego nie widzisz, wolisz zgrywać rolę ofiary niż dostrzec że już dawno temu zaczeło się psuć między wami, bo tak jest lepiej, bo przyjaciółki ci współczują a ten twój mąż, ten facet to świnia! To takie typowo kobiece że szukacie zemsty i odwracacie głowę od problemu zamiast go rozwiązać.
Przy okazji szukasz dla siebie usprawiedliwienia? I ty posądzasz kogoś innego o małostkowość? Nie bądź śmieszna(y)

Napisał(a): ~heh -

~Monika
Przy okazji szukasz dla siebie usprawiedliwienia? I ty posądzasz kogoś innego o małostkowość? Nie bądź śmieszna(y)
Czuje kobiecy jad, prawda w oczy kole i to was boli stąd taka odpowiedz. Nie potraficie wybaczać przynajmniej większość z was ani przyznać się do błędu to wasza typowa kobieca cecha. Czy wiesz że gdy terroryści przetrzymują zakładników to służby specjalne mają rozkaz negocjować, chyba że wśród terrorystów jest kobieta to otrzymują rozkaz by wpierw do niej strzelać, jak myślisz dlaczego tak jest? Bo faceci są skłonni do kompromisu a kobiety nie. Na wszystkich toczących się konfliktach to kobiety są najbardziej bezwzględne, więc radzę trochę o tym poczytać zamiast pluć jadem.

Napisał(a): ~hipolit -

kilka lat temu pewna pani doktor została zgwałcona po jakimś czasie rozpoznała na ulicy gwałciciela.postanowiła się na nim odegrać ucharakteryzowała się dla nie poznaki następnie zaprosiła go do mieszkania na upojny wieczór.po czym dostał do drinka srodek usypiający.pani doktor znająca doskonale swój fach zrobiła co zamierzała odninając mu narzędzie przestępstwa które wyrzuciła do muszli klozetowej.

Napisał(a): ~derek -

Polecam książkę pod tytułem "Kup kochance męża kwiaty" . A typowo męskie jest najpierw zamoczyć a dopiero później rozwiązywać problemy. Dobra rada: jak się facetowi kolejność popierdoli, to już nie ma o czym rozmawiać tylko WYPAD
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m mnie zdradza
  • zdradzam on
  • zdrada forum 2019
Do góry strony: mąż mnie zdradza