1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +107
1 tys. ppt ?

mąż mnie zdradza (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~gość -

~heh
~Monika
~ehh Jakie to małostkowe szukać zemsty za zdradę, i takie typowo kobiece.
Może więcej samokrytyki, zdrada nie bierze się ot tak po prostu i zdradzie nie jest winna jedna osoba. Żeby doszło do zdrady to musi się wypalić uczucie i fascynacja drugą osobą, Może ze sobą przestaliście rozmawiać a wymienialiście tylko informacje z minionego dnia? Może przestałaś dbać o siebie? Może stałaś się w łóżku oziębła? A może, a raczej najpewniej to wszystko naraz i jeszcze milion innych powodów. Tylko ty tego nie widzisz, wolisz zgrywać rolę ofiary niż dostrzec że już dawno temu zaczeło się psuć między wami, bo tak jest lepiej, bo przyjaciółki ci współczują a ten twój mąż, ten facet to świnia! To takie typowo kobiece że szukacie zemsty i odwracacie głowę od problemu zamiast go rozwiązać.
Polecam książkę pod tytułem "Kup kochance męża kwiaty" .
Przy okazji szukasz dla siebie usprawiedliwienia? I ty posądzasz kogoś innego o małostkowość? Nie bądź śmieszna(y)
Czuje kobiecy jad, prawda w oczy kole i to was boli stąd taka odpowiedz. Nie potraficie wybaczać przynajmniej większość z was ani przyznać się do błędu to wasza typowa kobieca cecha. Czy wiesz że gdy terroryści przetrzymują zakładników to służby specjalne mają rozkaz negocjować, chyba że wśród terrorystów jest kobieta to otrzymują rozkaz by wpierw do niej strzelać, jak myślisz dlaczego tak jest? Bo faceci są skłonni do kompromisu a kobiety nie. Na wszystkich toczących się konfliktach to kobiety są najbardziej bezwzględne, więc radzę trochę o tym poczytać zamiast pluć jadem.
SERIO!!! ... to kobiety są agresywne, leją się po mordach, wywołują wojny, a w więzieniach kibluje ich najwięcej? A co do wybaczania, gdyby kobiety na prawdę nie umiały wybaczać, to już nie istniałyby małżeństwa/związki. Trzeba by było jeszcze więcej burdeli dla was otworzyć. Z wybaczaniem zdrady to wy macie większy problem! Jesteście gotowi nawet zabić, za to,że ktoś inny posuwał waszą żonę.

~heh
~Monika
Może więcej samokrytyki, zdrada nie bierze się ot tak po prostu i zdradzie nie jest winna jedna osoba. Żeby doszło do zdrady to musi się wypalić uczucie i fascynacja drugą osobą, Może ze sobą przestaliście rozmawiać a wymienialiście tylko informacje z minionego dnia? Może przestałaś dbać o siebie? Może stałaś się w łóżku oziębła? A może, a raczej najpewniej to wszystko naraz i jeszcze milion innych powodów. Tylko ty tego nie widzisz, wolisz zgrywać rolę ofiary niż dostrzec że już dawno temu zaczeło się psuć między wami, bo tak jest lepiej, bo przyjaciółki ci współczują a ten twój mąż, ten facet to świnia! To takie typowo kobiece że szukacie zemsty i odwracacie głowę od problemu zamiast go rozwiązać.
Przy okazji szukasz dla siebie usprawiedliwienia? I ty posądzasz kogoś innego o małostkowość? Nie bądź śmieszna(y)
Czuje kobiecy jad, prawda w oczy kole i to was boli stąd taka odpowiedz. Nie potraficie wybaczać przynajmniej większość z was ani przyznać się do błędu to wasza typowa kobieca cecha. Czy wiesz że gdy terroryści przetrzymują zakładników to służby specjalne mają rozkaz negocjować, chyba że wśród terrorystów jest kobieta to otrzymują rozkaz by wpierw do niej strzelać, jak myślisz dlaczego tak jest? Bo faceci są skłonni do kompromisu a kobiety nie. Na wszystkich toczących się konfliktach to kobiety są najbardziej bezwzględne, więc radzę trochę o tym poczytać zamiast pluć jadem.
To uproszczenie problemu. Problemu, którym jest to że facet wcale nie chce przestać zdradzać. On chce przyzwolenia i akceptacji jego zdrad. W rozpatrywaniu przebaczenia należy uwzględnić to czy jest zainteresowany tylko swoją realizacją w tym zakresie a dom i domowników traktuje jak hotel z takąż obsługą.
I kobieta nie tyle że nie wybacza zdrady tylko zwyczajnie wymawia mu ten hotel z obsługą.
Chyba nie można twierdzić, że ma dalej obsługiwać łajdaka. Nieprawdaż?

Reklama

Niestety nie jest doskonale.
Bo pojawiają się inne problemy wcale nie mniejsze a facet dalej jest królem życia. To kwestia stosunku do obowiązków, pewnej dojrzałości. I co jeśli u zdradzającego ta dojrzałość nie ma zamiaru nawet zakiełkować?

I można całkowicie wybaczyć zdradę i ok mieć swój sposób na dalsze życie ale zawsze jest problem dalszych relacji i komfortu w tych relacjach.
Bo jednak można te relacje ułożyć na nowo i w pozytywnym sensie. Można dalej się kontaktować ze sobą dla dobra nie tylko siebie samych.
I tu niestety facet nie jest w stanie podołać. Bo nie jest w stanie wykrzesać nic z siebie dla dobra czy dobrego samopoczucia innych.

Reklama

Napisał(a): ~K212 -

Jesteś głupszy niż wszelka ustawa przewiduje.

Reklama

Napisał(a): ~Jurek -

~Jasiu Zaproś kochanka i przed męża powrotem bądź z kochankiem w łózku. Usłyszysz że wchodzi to krzycz : o ty to przynajmniej masz ch.ja a nie jak ten mój stary! Rznij mnie mocniej, mocniej! Ooooo zaraz dojdę! Już dawno mi nikt tak nie dogodził. Mocniej mocniej ooooooooo. On cichaczem posłucha i się ... wyprowadzi.
Ale chamstwo!

Kobieto.... Mąż szuka inspiracji by okazać Ci pełnię swojej miłości.Nie piszesz czy z nim sypiasz i jak wygląda wasz seks. Może również powinnaś inspiracji ze swej strony by w pełni zaspokoić jego potrzeby? Zastanów się czy stan w jakim będziesz, mszcząc się okrutnie przyniesie ci ulgę i satysfakcję? Jeżeli tak to nic tu po mnie. Szkoda, że nie znamy się w realu bo poprowadziłbym cię po zakamarkach miłosnych uniesień. Myślę, że powinnaś spróbować.... . Proponuję kogoś dużo młodszego od męża lecz jedna rada. Ten ktoś powinien być kimś kulturalnym i inteligentnym, który nie zrobi ci awantury, że jest tylko na jedną noc. Jeżeli prześpisz się z chamem to mąż nie poczuje się dosyć dowartościowanym i pomyśli, że nie jesteś wiele warta. Twój przyszły kochanek to musi być ktoś naprawdę ekstra. No i naprawdę na jedną noc. Gdy już nabędziesz trochę doświadczenia proponuję byś powiedziała mu o wszystkim i poprosiła o zabawę w czworokącie :-). Zobaczysz, że mąż się bardo ucieszy.

Napisał(a): ~jerzy -

W polskim systemie sądowniczym-prawie jest zasada szczególnie dla par Facet+kobieta ta zasada jest ważna dla dobrego prawnika.Ona mówi jest winny zdrady,ale ty jako kobieta jesteś współwinna gdyż swą postawą kobiecą zrobiłaś coś nie-tak że doszło do zdrady.Ta maksyma prawno etyczna mówi że jako kobieta jesteś współwinna <to jest teza wielu prawników dobrych to ci pisze jerzy z elitarnej kiedyś szkoły a dziś fotoreporter.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m mnie zdradza
  • zdradzam on
  • zdrada forum 2019
Do góry strony: mąż mnie zdradza