1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +107
1 tys. ppt ?

mąż mnie zdradza (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~diablica -

[cytat kogo=~annna]Najdoskonalsza zemsta to przebaczenie.Szkoda zdrowia niech idzie w świat a życie samo go zweryfikuje.
[/cyta
Przebaczenie nigdy, ząb Nigdy nikomu nie przebaczam, Gdyby mnie mąż zdradził, zabiłabym dziada i to w bardzo wyrafinowany sposób, bez względu konsekwencje.

Napisał(a): ~Karolina -

nie rozumiem autorki posta. do czego potrzebna zemsta???
słabi tylko mszczą się. szanuj się na tyle. zemsta niczego nie załatwi. kobieto miej do siebie szacunek nie planuj zemsty nie byłaś warta tego . zacznij na nowo życie .

Napisał(a): ~Perfidiasz -

Wejdź na szafę przy drzwiach z wiadrem wody i czekaj tam na jego powrót do domu, a w chwili otwarcia tych drzwi lej na całego! Jedna z moich dawnych koleżanek z pracy naprawdę tak zrobiła i jeszcze się tym w pracy publicznie chwaliła! Facet nie miał jednak poczucia humoru i tak stracił okazję, bo należało kobitę zaciągnąć natychmiast do łózka i tam zdrowo zerżnąć, a ten udał że jest własnym cieniem, fajfus! Ich małżeństwo, z tego co wiem, wkrótce potem się rozpadło, a radzono mu podobno, by zamknął żonę, gdy jeszcze nią była - w wariatkowie. Dyzyslajf!

Reklama

Napisał(a): ~rozsądna -

Mężowi kup duży zapas prezerwatyw. Ty wyjedź np. nad polskie morze i dużo spaceruj, lub Sanatorium Kraków Swoszowice a tam wybierz sobie pakiet zabiegów. Wieczorem idź do kina lub teatru. Potem odwiedź galerie handlowe, kosmetyczkę i dobrego fryzjera. Zmień dotychczasowy styl. Wypoczęta, odmieniona nie do poznania - wróć. Wszystko to rób w tajemnicy. Odwiedź go w pracy. U sekretarki zamów sobie wizytę u dyrektora (mężą) podając inne dane osobowe. Potem wparuj do męża do gabinetu w pilnej sprawie... A sekretarka niech pracuje. Wychodząc zostaw jej upominek ładnie zapakowany a wewnątrz prezerwatywy. W ten sposób dasz jej do zrozumienia, że jesteś żoną jej szefa - zadbaną, elegancką kobietą.

Reklama

Napisał(a): drucik -

~hipolit kilka lat temu pewna pani doktor została zgwałcona po jakimś czasie rozpoznała na ulicy gwałciciela.postanowiła się na nim odegrać ucharakteryzowała się dla nie poznaki następnie zaprosiła go do mieszkania na upojny wieczór.po czym dostał do drinka srodek usypiający.pani doktor znająca doskonale swój fach zrobiła co zamierzała odninając mu narzędzie przestępstwa które wyrzuciła do muszli klozetowej.
Z tą kastracją to stara śpiewka, słyszałem to już 50 lat temu w wersji z panią weterynarz.Jako facet powiem tak. Żeby zdradzić to baba musi mieć jaja.Baba z jajami wie jak "zbrukać" męską próżność. Numer z całkowitym "odcięciem od kasy" jest trafiony w większości przypadków wymaga często sporej inteligencji i działania z rozmysłem i wyrachowaniem oraz cierpliwości. W innych przypadkach damskiej zdrady jest to zwykła zwierzęca ruja. Z wyżej podanych pomysłów rozbawił mnie numer pt" kup dużą pizzę, zjedz swoją połowę a jego połowę wrzuć do kibla i spuść wodę" Uśmiałem się że aż robolały mnie boczki:)

Napisał(a): ~haha -

Zakumpluj się z jego kochanką, a za jakiś czas( nie czekaj za długo) zaproś ją do domu na kawę, tak, żeby w tym czasie mąż wrócił do domu... kochanka pomoże mężowi spakować rzeczy i zabrać co jego :) Może wcześniej wymień auto na nowe... taka mała rekompensata :)

Reklama

Napisał(a): ~Jovita -

Rozwód tylko z orzekaniem o winie,alimenty na siebie i na dzieci ,zapewniam nie ma nic lepszego.Nie unoś sie tzw honorem bo to głupie.Oskub PANA do czysta.Zapewnim to jest extra,nie badz wielkoduszna bo to nic nie da.zaalimenty jedź na Hawaje albo gdzie tam chcesz.Powodzenia

Napisał(a): ~miki -

~fuj A dlaczego mąż Cię zdradza? Chłop szuka poza domem tego, czego nie ma w domu. I tyle.
Wnioskuję że stałaś się mniej atrakcyjna fizycznie i straciłaś temperament. Urody nie zmienisz,Zadbaj o nowe ciuchy i atrakcyjną fryzurę, może inny kolor, większość woli blondynki, brunetki uznaje za chłodne i wyrachowane. Nie chodż w spodniach, baby w spodniach są żałosne i bezpłciowe dla faceta. Podrasuj swój wigor.Z wygasłymi jajnikami nie masz szans, koniecznie "trzeba dorównać (w) kroku".
Na pocieszenie: nikt całego dnia / tygodnia seksem nie zapełnia. nadmiar seksu każdemu się przeje i zwolni tempo, zwłaszcza z wiekiem. Ale żeby być kochanym, trzeba też coś z siebie dawać. Prawdziwa kobieta jeśli chce, potrafi zrobić wszystko aby utrzymać przy sobie ukochanego mężczyznę.Zemsty dają satysfakcję na krótko, często skutki są nadmierne i żałosne i nie do odwrócenia. Na wygasłe uczucia zemsta nie ma uzasadnienia, szkoda czasu, lepiej iść własna drogą i nie tracić energii. Swoją drogą ubolewam nad niestałością uczuć i związków, ale strasznie trudno jest codziennie przeciwstawiać się nowym pokusom tego świata, chyba że ma się uczucie spełnienia we własnym związku. Powodzenia w realizacji marzeń,

Napisał(a): ~MARKUS17 -

Wnioskuję że stałaś się mniej atrakcyjna fizycznie i straciłaś temperament. Urody nie zmienisz,Zadbaj o nowe ciuchy i atrakcyjną fryzurę, może inny kolor, większość woli blondynki, brunetki uznaje za chłodne i wyrachowane. Nie chodż w spodniach, baby w spodniach są żałosne i bezpłciowe dla faceta. Podrasuj swój wigor.Z wygasłymi jajnikami nie masz szans, koniecznie "trzeba dorównać (w) kroku".
Na pocieszenie: nikt całego dnia / tygodnia seksem nie zapełnia. nadmiar seksu każdemu się przeje i zwolni tempo, zwłaszcza z wiekiem. Ale żeby być kochanym, trzeba też coś z siebie dawać. Prawdziwa kobieta jeśli chce, potrafi zrobić wszystko aby utrzymać przy sobie ukochanego mężczyznę.Zemsty dają satysfakcję na krótko, często skutki są nadmierne i żałosne i nie do odwrócenia. Na wygasłe uczucia zemsta nie ma uzasadnienia, szkoda czasu, lepiej iść własna drogą i nie tracić energii. Swoją drogą ubolewam nad niestałością uczuć i związków, ale strasznie trudno jest codziennie przeciwstawiać się nowym pokusom tego świata, chyba że ma się uczucie spełnienia we własnym związku. Powodzenia w realizacji marzeń,

Napisał(a): ~hehehe -

też mi rada... i w efekcie rozwód zamiast z winy męża będzie z winy żony...

chyba też bym zaniechał zemsty. życie samo wystawi rachunek.

~Jasiu Zaproś kochanka i przed męża powrotem bądź z kochankiem w łózku. Usłyszysz że wchodzi to krzycz : o ty to przynajmniej masz ch.ja a nie jak ten mój stary! Rznij mnie mocniej, mocniej! Ooooo zaraz dojdę! Już dawno mi nikt tak nie dogodził. Mocniej mocniej ooooooooo. On cichaczem posłucha i się ... wyprowadzi.

Napisał(a): ~ola -

Keramek Chcesz się zemścić za to że twój mąż zaznał odrobinę szczęścia?
Jeśli zaznał trochę szczęścia to dlaczego tkwi nadal z tą samą żoną w "nieszczęściu". Odpowiedź jest prosta. Wie jakie te panie i co sobą reprezentują natomiast ma żonę której żadna nie dorasta jej do pięt. Myślę, ze nie należy się mścić, tylko wyłożyć karty na stół i bywaj zdrajco!!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m mnie zdradza
  • zdradzam on
  • zdrada forum 2019
Do góry strony: mąż mnie zdradza