1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +107
1 tys. ppt ?

mąż mnie zdradza (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: mąż mnie zdradza

Napisał(a): ~Anna -

Zemsta - to wchodzenie w niskie wibracje i karmienie nimi własnego "ego " - czyli jednym słowem kopanie piłki do własnej bramki . Pamiętaj zawsze o tym , że nasza podświadomość nie odróżnia nas, od osoby - na której pragniemy się zemścić , a podświadomość jest megakomputerem w stosunku do naszego umysłu , który jest zaledwie maleńkim procesorkiem w stosunku do niej , więc czy warto się zniżać do ..............

Napisał(a): ~ahx -

~doradca Witam. Proszę z nim otwarcie i rozmyślnie porozmawiać . Przedstawić fakty i argumenty. Proszę nie robić pochopnych decyzji i robić "na złość" bo to może mieć przeciwny skutek. Po rozmowie ustalić swoje decyzje i jeżeli nie jest za późno uratować małżeństwo czy partnerstwo a jeżeli nie to rozstać się w zgodzie i dojść do wspólnych ustaleń.
Naiwne; taki facet mało co rozumie poza sprawami rozporka!!!

Poszukaj dobrej, a raczej bardzo dobrej adwokatki i sprowadź gościa do poziomu.
Odszkodowanie za każdy "zmarnowany" dzień spędzony z nim!
Brak pieniędzy bardzo dobrze działa na takich gości.

Reklama

Napisał(a): prac124 -

~oji Chcesz zemsty czyli jestes tak prymitywna jak on!!! Weź rozwód z klasa niech odczuje to finansowo. Jesli macie dzieci to poradx sie kogoś doświadczonego jak ich nie skrzywdzić.
Nie da się dzieci nie skrzywdzić zabierając im kogokolwiek z rodziców. Stała obecność obojga rodziców to jest dla dzieci cały świat. Nie wolno odebrać im połowę świata. Taki postępek wobec dzieci powinien być surowo ukarany. Trzeba pocierpieć i poczekać, aż dzieci dorosną i się usamodzielnią.

Reklama

~hipolit kilka lat temu pewna pani doktor została zgwałcona po jakimś czasie rozpoznała na ulicy gwałciciela.postanowiła się na nim odegrać ucharakteryzowała się dla nie poznaki następnie zaprosiła go do mieszkania na upojny wieczór.po czym dostał do drinka srodek usypiający.pani doktor znająca doskonale swój fach zrobiła co zamierzała odninając mu narzędzie przestępstwa które wyrzuciła do muszli klozetowej.
Świetne. Rozumiem, że gdy trzeba ukarać kobietę, to należy zrobić podobnie i z dwóch dziurek zrobić jedną, nieco większą? Przypominam, że 51 % mężatek przyznaje się do "skoku w bok", a z pozostałych połowa nie przyzna się za żadne skarby dla zasady. To jak będzie? Jedna wielka dziura nieco bardziej śmierdząca?

Reklama

~MARKUS17 Wnioskuję że stałaś się mniej atrakcyjna fizycznie i straciłaś temperament. Urody nie zmienisz,Zadbaj o nowe ciuchy i atrakcyjną fryzurę, może inny kolor, większość woli blondynki, brunetki uznaje za chłodne i wyrachowane. Nie chodż w spodniach, baby w spodniach są żałosne i bezpłciowe dla faceta. Podrasuj swój wigor.Z wygasłymi jajnikami nie masz szans, koniecznie "trzeba dorównać (w) kroku".
Na pocieszenie: nikt całego dnia / tygodnia seksem nie zapełnia. nadmiar seksu każdemu się przeje i zwolni tempo, zwłaszcza z wiekiem. Ale żeby być kochanym, trzeba też coś z siebie dawać. Prawdziwa kobieta jeśli chce, potrafi zrobić wszystko aby utrzymać przy sobie ukochanego mężczyznę.Zemsty dają satysfakcję na krótko, często skutki są nadmierne i żałosne i nie do odwrócenia. Na wygasłe uczucia zemsta nie ma uzasadnienia, szkoda czasu, lepiej iść własna drogą i nie tracić energii. Swoją drogą ubolewam nad niestałością uczuć i związków, ale strasznie trudno jest codziennie przeciwstawiać się nowym pokusom tego świata, chyba że ma się uczucie spełnienia we własnym związku. Powodzenia w realizacji marzeń,
Ctrl+C, ctrl+v. Tylko na tyle Cię stać? Żałosne.

Napisał(a): ~jp2 -

~nina
~druga strona Ja kochalem bardzo swoja zone , bylem romantyczny, kolacje , świece wypady, kwiaty bez okazji
a ona mi wmawiala przez 15 lat ze facet to zwierze i chce mu sie, ja sie chcialem kochac z swoja ukochana, nie dalo sie a jak juz to z wyzutami sumienia, nie zdradzalem,c doprowadzila mnie do tego ze stalem sie nalogowym masturbatorem, tak sobie mysle ze jak bym sobie znalazl kobiete to moze by sie mscila tak jak ty hmmmmmm POMYSLCIE NAD TYM BABECZKI

sorki za brak pl znaków 24h w pracy
i to jest z przyczyny niezgodności charakterów-jesteście osobami absolutnie niedopasowanymi emocjonalnie,straciliście ze sobą niepoitrzebnie wiele lat,w których moglibyście wziąć od innych i dać im wiele szczęścia bo macie konkretne czaraktery
konkretyzm jest prywitywny.

Napisał(a): ~ZOCHA -

TO PIES NIE CZŁOWIEK , jest taki gatunek facetów że będą zdradzać całe życie, są kiepscy w łózku i szukają wciąż nowych podniet pod prąd takiego i tyle. Z takim facetem nie ma więżi i przyszłości , ROZWÓD RATUJ SIĘ DZIEWCZYNO BO TALA PRZEMINOM.

Napisał(a): ~B aba -

po jego powrocie od owej pani zaproponuj (bardzo spokojnie -to warunek sukcesu) by wreszcie wyprowadził sie bo niepotrzebnie blokuje wolne miejsce koło Ciebie a ty wreszcie będziesz mogła bez wyrzutów sumienia wyrwać się z tego nudnego i zupełnie niesatysfakcjonującego związku. Tym sposobem w elegancki sposób okrutnie zranisz jego miłość WŁASNĄ która dla takiego faceta jest najważniejsza i być może będzie koniecznie chciał udowodnic ze jest ideałem...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • m mnie zdradza
  • zdradzam on
  • zdrada forum 2019
Do góry strony: mąż mnie zdradza